Şimdi Ara

Vodafone ne kadar dandikmiş!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tatilde köyde avea çekmediği için vodafone a geçip tatilde internet kullanayım dedim demez olaydım. 2 günde açılır dedikleri hat 6 günde açıldı. Vodafone'a geçtikten 6gün sonra cep özgür tarifesindeki 3 lü yaz kampanyasına SMS atarak kayıt oldum. Ama kayıt olmak da kolay olmadı öyle, sabahtan akşama kadar SMS attım, müşteri hizmetlerini aradım sistemlerinde sorun varmış ancak akşam saatinde SMSle onay geldi. Bana gelen SMS bilgisinde 30TL yüklediğim anda 500dk,5000SMS,1GB internet hattıma yükleneceğiydi. ATM den 30TL lira yükledim ve liralarımın hepsi alınmasına rağmen sadece 500dk hattıma yüklendi.
    Müşteri hizmetlerini 1 hafta içinde 7 defa aradım ve toplamda 1 saati geçen sürede derdimi anlattım her defasında. Sistemlerindeki sorundan kaynaklandığını ve çözülmesinin 15 günü bulabileceğini söylediler. Her aramamda müşteri hizmetlerindeki personeller ayrı telden çalıyor. İlk aramamda 3 gün, 2. aramda 48 saat, 3. aramamda 1 saat içinde çözüleceğini söyleyen personeller vardı karşımda:)) Sonraki her aramamda 15 günü bulabilir dediler.
    Bu kadar mı zor olabilir ufak bir problemi çözmek? Sorunum çözülmediği gibi tarafıma dönüş de yapılmadı. Sorunum çözüldüğü ve paketimi kullandığım anda hattı kırıp atacağım, Vodafone'a tövbe. 8 yıllık avea kullancısıydım 1 defa bile bu ve benzeri sorunla karşılaşmadım.
    Diğer avea hattımdan 4440542 Vodafone müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmelerinde ücretini talep etmek istiyorum vodafonedan ve çaldıkları liramın karşılığı olan internet ve SMSlerimi de. Ama öyle görünüyor ki muhattab bulmak imkansız vodafone'da. Her müşteri temsilcisinin söylediği üst yönetime konunun aktarıldığı ve paşa gönülleri ne zaman isterse konuyu ele alacakları. Ne yapmalıyım bu durumda, Vodafone abone merkezine gitsem sorunumu çözerler mi acaba?

• Musyeri hizmetleriyle konusun tum paletleri iptal edin,mnt yapın.içindeki liraları alırsınız.kullanmanıza gerek yok...
    15gün çok uzun süre...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkattack -- 20 Ağustos 2013; 23:50:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de aveada bu tür sıkıntılar yaşarken vodafoneda yaşamadım. Biraz da kişiden kişiye kısmet işi demek ki, ne zaman nerede denk geleceği açısından. Geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aristeas -- 21 Ağustos 2013; 0:23:37 >
  • şikayetinihttps://tuketici.btk.gov.tr/ adresinden yaparsan 15 günlük süre kısalır. müşteri hizmetlerinden bir hafatada çözülemeyen sorunum, btk üzerinden üç günde çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celibar -- 21 Ağustos 2013; 1:39:32 >
  • Şikayetimi 1 hafta sonunda, şikayetimi sikayetvar com a yazmamın sonucunda giderdiler. İlginize teşekkürler arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aristeas

Ben de aveada bu tür sıkıntılar yaşarken vodafoneda yaşamadım. Biraz da kişiden kişiye kısmet işi demek ki, ne zaman nerede denk geleceği açısından. Geçmiş olsun.

etme bulma dünyası renkdaş... hakaretlerin sonucu uzaklaştırma gelmiş. üzülmedim desem işte tam yeridir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: necmili

quote:

Orijinalden alıntı: Aristeas

Ben de aveada bu tür sıkıntılar yaşarken vodafoneda yaşamadım. Biraz da kişiden kişiye kısmet işi demek ki, ne zaman nerede denk geleceği açısından. Geçmiş olsun.

etme bulma dünyası renkdaş... hakaretlerin sonucu uzaklaştırma gelmiş. üzülmedim desem işte tam yeridir..

Yaa işte etme bulma dünyası değil mi... Ne oldum değil ne olacağım diyeceksin gördüğün gibi. Beni böyle şeylerle vazgeçiremeyeceğini, zararlının sen çıkacağını söylemiştim en başında. Ki sözlerimde ne kadar haklı olduğum ortada, ben yokken forum ahalisi yokluğumu bile aratmadı, herkes ağzına geleni söyledi sana. Adam olsan anlardın biraz bu laflardan alınır utanır yüzün kızarır kendin giderdin ama sende nerdee.

Ben herkesin içinden geçenleri dile getiririm, yönetici de haklı olduğumu bilmesine rağmen istemeye istemeye mecburen dört gün uzaklaştırma verir, sen ise hastalığından dolayı bırak uzaklaştırmayı, komple forumdan tecrit edilirsin böyle, insanların istemediği, annesinden babasından ilgi görememiş gerçek hayatında mutlu olmamış mutluluğu ilgiyi burada anormal davranışlar sergileyerek yakalamaya çalışan zavallının tekisin. Defoldun gittin işte. Üzülmedim desem işte tam yeridir...

• bende taşıma yapmıştım. avea dan vodafone ye taşımıştım. 6 günde geçti. hepsi bir paketini yapmıştım. hala daha kullanıyorum. sorunsuz çalışıyor. memnunum bu paketten.
  • Vodafone da sistem sorunları asla bitmez!
    3 yıldır kullanırım bir arpa boyu yol alamadı...Sistemin sorunlu,müşteri hizmetlerin çözüm üretmeyip aynı şeyleri tekrarlayıp duran papağan,bazların sıkıntı 2kat fazla şarj yiyor..
    Neresinden tutarsan elinde kalıyor..
    Gerçekten çok dandik!

• Bende kısmet işi diye düşünüyorum. Şans işi bazen. Çekim kalitesi Turkcell e rakip olabilir :)
  • bende vodafone'a geçtim. Ama Avea cok daha iyi cekıyordu. Evde bile zor cekiyor vodafone. Zaten benı istedigimin dısında farklı bir tarifeyede uye yapmışlar. BTKya şikayet ettim en kısa zamanda degiştirecegim inşallah su şikayet sonucu gelsınde hayırlısıyla
  • Siz yanlışsınız ben doğruyum demek asla istemiyorum sadece bende tecrübemi paylaşmak istiyorum.

Vodafone sınırsız data hattı aldım. (40 tl 15 gb adil kullanım)

Aldıktan 2 saat sonra hattım açıldı.

işyerimde evimde okulda yazlıkta ve bursa içinde konakladığım yerlerde şua ana kadar 2g bile görmedim. Son derece sorunsuz ve keyifli bir şekilde kullanıyorum. Muhtemelen bölgeden bölgeye bu çekim kalitesi değişiyordur ama en azından bursa istanbul yalova gemlik v.s için benim tecrübem sorunsuz olduğu yönünde....
  • Ben sahsen iphone 5 taahhutlu aldim 1000dk.her yone+1000sms her yone+1GB internet hepsinden cok memnunum 3G hizi cekim hizi mukemmmel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asia Eagle

Ben sahsen iphone 5 taahhutlu aldim 1000dk.her yone+1000sms her yone+1GB internet hepsinden cok memnunum 3G hizi cekim hizi mukemmmel.

3 4 ay bende kullandım vodafone u ama gerçekten ciddi şarj sıkıntısı oluyor daha hızlı bitiyor şarj ve çok sistem hatası oluyor misal bir cep aran bakiyesini sorgulamaya çalışıyordum daha sonra tekrar deneyiniz hatası alıyordum defalarca.

• yıllarca turkcell kullandıktan sonra mecburiyetten vodafona geçmek zorunda kaldım yaklaşık 1 senedir kullanıyorum kalite adına hiç bir şey yok avrupanın bir numaralı operatörü fakat ülkemizde dandik şebeke çoğu yerde çekmez çeker diyorlar yalan . vodafonlularla kesilse paranız iade filan hepsi yalan kapsama alanı arttı olayı filan yalan sonuçta çekim gücü zayıf 3g zayıf ne kadarda biz şöyleyiz böyleyiz deselerde diğer iki operatör açık ara vodafondan öndeler eğer kalite eğer hizmette...
  • Sorunum çözüldü sanmıştım ama bu beceriksizler yine başaramamışlar sorunumu çözmeyi. İnterneti benden ücretini tahsil ettikten 8 gün sonra yüklemelerine rağmen 30.günde kullanım hakkımı sonlandırmışlar. Yani vodafone un dandik sisteminden kaynaklanan sorun nedeniyle ben 30 günlük ücret ödeyip 22gün kullanabilecekmişim internetimi. İtiraz ettim buna da bakalım bi 10günde de bunu sonuçlandırırlar inşallah!
  • quote:

Orijinalden alıntı: True_Sun

Siz yanlışsınız ben doğruyum demek asla istemiyorum sadece bende tecrübemi paylaşmak istiyorum.

işyerimde evimde okulda yazlıkta ve bursa içinde konakladığım yerlerde şua ana kadar 2g bile görmedim. Son derece sorunsuz ve keyifli bir şekilde kullanıyorum. Muhtemelen bölgeden bölgeye bu çekim kalitesi değişiyordur ama en azından bursa istanbul yalova gemlik v.s için benim tecrübem sorunsuz olduğu yönünde....

link gönderebilir misiniz hocam alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Ali

quote:

Siz yanlışsınız ben doğruyum demek asla istemiyorum sadece bende tecrübemi paylaşmak istiyorum.

link gönderebilir misiniz hocam alabilirim

esnaf değilim ama belki bir yolu vardır

• http://www.vodafone.com.tr/Is-Ortagim/Super-Internet.php

Bir vergi numarası bulmanız yeterli... Bende o şekilde hallettim.....
  • quote:

http://www.vodafone.com.tr/Is-Ortagim/Super-Internet.php

Bir vergi numarası bulmanız yeterli... Bende o şekilde hallettim.....

biraz daha açabilir misin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.