Şimdi Ara

Vodafone Kullanıyorum Çünkü:

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekst79 -- 24 Ağustos 2023; 8:56:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben şuan Vodafone abonesiyim.
    Sosyal Pass ( instagram,twitter,youtube,facebook,whatsapp) sınırsız olması ve ekonomik olması sebebiyle Vodafone tercih ediyorum.
    Çekim kapasitesi olarak Turkcell ile elbette kıyaslanamaz, turkcell çok daha iyi, ama benim bütçemi aşıyor.
    Ayrıca sözleşme sonunda, tarifemi yenilerken çok pahalı fiyatlar çekmiyorlar, mevcut müşteri için mantıklı paketler sunuyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekst79 -- 19 Temmuz 2023; 12:58:54 >
  • çünkü limitsiz internet veriyor. modeme takıp kullanıyorum sabit internet masrafım yok.

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt

Memnunmusunuz genel olarak

• tekst79 T kullanıcısına yanıt

bazı yerlerde 0,2 mbps hızıyla küfür ettiriyor ama genel olarak iyi. kendi evimde 30 40 alıyorum.

• Vodafone kullanıyorum çünkü sado mazoyum, kağnı hızında internet ve bina içlerinde çekmemesi ile kendime eziyet ediyorum, dumanla haberleşme yerine mors alfabesi ile iletişim kurmama fayda sağlıyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt

Özellikle bazı kapalı alanlarda 0.3 hızı bende görünüyorum 😊

• Mecburiyetten kullanıyorum bulunduğum yer çiftlik evi ve altyapı yok kameralar ve evdeki ufak tefek cihazlar için uydu interneti var Uzaynet ismi ama ping aşırı yüksek. Şuanda Vodafone sınırsız internetim var ve hız bazen düşükte olsa kullanmaya çalışıyorum ama bazen hız öyle bir düşüyor ki hiç bir şey yapılmıyor kalabalığı hiç sevmiyor mesela yakınımızda 2-3 tane kır düğünü tarzında yerler var eğer birinde düğün olursa internet tamamen gidiyor hafta sonu bu taraflara gezmeye gelenler oluyor o zamanda internet gidiyor şaka gibi. İşlerimi genelde saat 00:00'dan sonra halletmeye çalışıyorum bu saatlerde biraz daha iyileşiyor.

Turkcell burada ortalama 140-150 Mbps

TT ortalama 30-40 Mbps

Vodafone en fazla 15 Mbps hız veriyor

Turkcell'de paketler aşırı pahalı bana 20-30 Gb internet kesinlikle yetmez 100GB olan paketlerde 650 lira civarıydı mecbur kullanıyorum. Eğer bir gün tekrardan altyapı olan bir yere taşınırsam taşındığım gün Vodafone'dan kurtulacağım ve bir daha hayatta kullanmam bu kadar iğrenç bir çekim gücü yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Janci -- 19 Temmuz 2023; 23:7:10 >

• Eskiden memnun değildim hızlardan ama telefonum da eski modeldi yeni telefon alınca düzeldi bide uygulamada sınırsız internet veriyor daha ne olsun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Şuyo Derler Adıma kullanıcısına yanıt

Sınırsız ve pass paketker gerçekten çok iyi.

• youtube instagram spotify facebook messenger whatsapp twitter güzel özellikleri var akşamları biraz hız düşüyor ancak 3gde kullanıyorum gün için 5 ile 20 bazen 35 mbit'e kadar çıkabiliyor 187 tl fena değil engelli indirimi yaparsam 135 lira falan olur diye düşünüyorum 1 hafta oldu geçeli 1.5 yıl önce çok kötüydü şu an daha iyi ancak halen köyde çekmiyor oda turkcell gibi full çekerse kalmayı 2 yıl düşünebilirim.

• Bu yüzden tercih sebebim;
    Vodafone Kullanıyorum Çünkü:

• hocam bunu herkese veriyorlar mı?

• anaksimenes35 kullanıcısına yanıt
    Vodafone faturalı kullanan herkese teklif ediliyor hemen hemen, sadece fiyatı biraz daha tuzlu olur görseldeki rakama göre.

2.5 - 3 katı ücrete verir.

• tekst79 T kullanıcısına yanıt

anladım 12 24 ay taahhütlü veriyor olsaydı geçmek isterdim

12 ay taahhütlü olarak teklif ediliyor hocam, yeni tip tarifeler de sanırım artık ikinci dönem yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.