Şimdi Ara

Vodafone kapsama alanıyla ilgili herşey burada... (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.332
Cevap
0
Favori
125.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bursada da çok yoğun bir çalışma var gittiğim her yerde yeni bir baz görüyorum son 2 aydır.

bu kadar abone ve gelir ile bu kadar çok yatırım yapan vodafone'u tebrik ediyorum.
  • bostancıdan küçükyalıya giderken sağ tarafta yan yol ve tünel vardır...tünelin küçükyalı çıkışında sağ yanda...bir deponun yanına kule dikmişler...vericilerden bir tanesi bostancı tarafına e5 e bakıyor...açıldı mı bilmiyorum istasyon yarın geçiçem bakalım....
    bu arada bizim mahallede 3g güçlendirmesi yapılmış vericide...bayramın 3.günü itibari ile kapalı alanlarda daha çok 3-4 kademe arası oynayan 3g full olmuş...yer şerifali ümraniye

quote:

Orijinalden alıntı: Asia Eagle

quote:

Orijinalden alıntı: sevimlican

vodafone sonunda problemli bir bölgeye daha baz istasyonu kuruyor...
    küçükyalı E5 ile Bostancı E5 arasında kule dikildi çok yakın bir zamanda hizmete alınacak....açılınca ismini yazarım

Bu kule nerede Sevimlican ben goremedim? Bu arada anadolu yakasinda bayagi acilan istasyon var ve benim gormediklerim haric.

• quote:

bostancıdan küçükyalıya giderken sağ tarafta yan yol ve tünel vardır...tünelin küçükyalı çıkışında sağ yanda...bir deponun yanına kule dikmişler...vericilerden bir tanesi bostancı tarafına e5 e bakıyor...açıldı mı bilmiyorum istasyon yarın geçiçem bakalım....
    bu arada bizim mahallede 3g güçlendirmesi yapılmış vericide...bayramın 3.günü itibari ile kapalı alanlarda daha çok 3-4 kademe arası oynayan 3g full olmuş...yer şerifali ümraniye

quote:

quote:

küçükyalı E5 ile Bostancı E5 arasında kule dikildi çok yakın bir zamanda hizmete alınacak....açılınca ismini yazarım

Bu kule nerede Sevimlican ben goremedim? Bu arada anadolu yakasinda bayagi acilan istasyon var ve benim gormediklerim haric.

Sevimlican dun gordum yeni istasyonu Kucakyali E-5 istasyonuna cok yakin.Tunelin Kucukyalidan Bostanciya giden cikisina olsaydi daha iyi olurdu orayada lazim.Bu yeni istasyonun bulundugu yer itibariyla hem ic kisimlara hemde Bostanci yonune kapsiyacak zannedersem.

• Aynen bostancı tarafında kosiflerin otoparkında bazı var vodafonun e5 e etkisi yeterli olmuyor.halbuki bostancı tarafında kadıköye gidiş yönünde e5in yanında turkcel veya aveanın bir kulesi var, vodafone kosifler bazını 50m ötedeki bu kuleye taşısa o bölgede sorun kalmayacak..neyse yeni baz devreye girsin bakalım ne kadar etkisi olacak?
  • quote:

Bico sizin oralara vodafone yeni bir baz kurmuş sanırım bazın ismi caddesi?

Soyak yada libadiye olmali.
    Avea 3G'li dikti ondan once ayni yere.(guv.kamerasi var oradaki bazlarda)
  • şaka mı ya bu nerde baz var hepsini bilyosunuz! süpersiniz :)
  • Genelde dikkatini çekiyor insanın görülmeyecek birşey değilki hücere bilgisinde farklı birşey yazarsa biraz sağa sola bakarak görünebiliyor yeni istasyon. Kalabalık yerde Yeni istasyon dikildikçe şarj daha fazla bitiyor yalnız dikmesinler artık :S. En az şarjı avea yiyor :) gerçekten öyle ama testini yaptım :). ama baz istasyonundan mı yoksa sim karttanmı bilemem. Bu 32 kb lık sim kartlar bile şarj yiyor bana göre. Avea sim kartın IMSI numarasını vodafone a verip abone olamazmıyız ancak öyle farkedilebilir :D

Asia Eagle koydukları istasyon köylere fakat bu istasyonları koymadan öncede zaten tam çekiyordu. Köylerin nüfusuda az ama 1 KM arayla istasyon kurmuşlar vardır bir bildikleri herhalde. Ama yinede madem kuracaklar dağın tepesine neden kurmadıklarını merak ediyorum :D Balıkesirde zaten kapsama alanı bundan 5-10 sene bile önce turkcellden iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 14 Eylül 2010; 20:52:30 >
  • Aziz Sen balıkesirin neresindesin? Benim memleket oralar havranlıyım..
  • izmirin konak ilçesi çimentepe mahallesinde vodafone hiç güzel çekmiyor...
  • sevimlican ben balıkesirin üvey evladı olan bandırma lıyım :). havran baya uzak buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 15 Eylül 2010; 0:44:32 >
  • baz açıldı bugun ismi altıntepe e-5
    etki alanını tam olarak anlayamadım bugün yarın sabah geçerken bakarım....

quote:

quote:

bostancıdan küçükyalıya giderken sağ tarafta yan yol ve tünel vardır...tünelin küçükyalı çıkışında sağ yanda...bir deponun yanına kule dikmişler...vericilerden bir tanesi bostancı tarafına e5 e bakıyor...açıldı mı bilmiyorum istasyon yarın geçiçem bakalım....

quote:

quote:

Sevimlican dun gordum yeni istasyonu Kucakyali E-5 istasyonuna cok yakin.Tunelin Kucukyalidan Bostanciya giden cikisina olsaydi daha iyi olurdu orayada lazim.Bu yeni istasyonun bulundugu yer itibariyla hem ic kisimlara hemde Bostanci yonune kapsiyacak zannedersem.

• Vodafone :
    SARAYCIK adlı 3G'Lİ BAZ.

Halamların köyde en tepeye dikildi ve aktif ayrıca 3G'Lİ .
    Civar köylerde görebiliyor,sinyal alabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bico
    Vodafone :
    SARAYCIK adlı 3G'Lİ BAZ.

Halamların köyde en tepeye dikildi ve aktif ayrıca 3G'Lİ .
    Civar köylerde görebiliyor,sinyal alabiliyor.

3g sinyali aktif mi bico.
  • Istanbul Pendik ilcesi Pendik belediyesinin oldugu yerde yeni baz ''19 Mayis Caddesi'' buraya cok gerekliydi kapsama full olmus...
  • İstanbul ataşehir içerenköy yeni baz..KARSLI AHMET...
  • Asya kartalı, belgrad ormanlarında durum nedir 2 sene önce kirazlı bent çevresinde vodafon yoktu şuan iyileştirme var mı. Anadolu kentlerindede başarılı olmanız temennim
  • Yeni baz..bostancı e5 2...asiaeagle tam bahsettiğimiz yeri kapsamışlar tünelin bostancı tarafına sinyal veriyor fakat bazın yerini göremedim.
  • Siz bunların yeni baz olduğunun nasıl anlıyorsunuz. Yolda sürekli gözler ekranda sanırım
  • Her günkü işe gidis dönüş güzergahında ekranda farklı bir isim görünce dikkatini çekiyor hemen..birde zayıf olduğunu düşündüğün yerlere özellikle bakıyorsun bir değişiklik var mı diye, bostancı e5te de zayıftı vodafone şimdi full oldu.
  • Hücre bilginde büyük harflerle yazılmışsa yenidir. Tabiki bütün gün yeni baz varmı diye bakmazlar ama hergün kullandığın yolda farklı isim görürsen ister istemez dikkat çekiyor. Sonuçta sürekli mesajlaşıyoruz bu esnada görünüyor.

Bugün Karşı binanın üzerine 3 direk diktiler sizce baz istasyonumudur daha parça takılmadı ama binanın yeri çok iyi ondan öyle düşündüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 6 Ekim 2010; 15:34:18 >
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.