Şimdi Ara

Vodafone internet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • vodafone internete girerken iki secenek cikiyo vodafone internet vodafone live interti secttimmi sayfayi acmiyo live sectigimde aciyo ama oda baya yavas aciyo bendemi bi problem var yoksa internei cokmu yavas vodafonun avea dan yeni gectim onun net hizi gayet iyiydi :S

• quote:

Orijinalden alıntı: FIRST

vodafone internete girerken iki secenek cikiyo vodafone internet vodafone live interti secttimmi sayfayi acmiyo live sectigimde aciyo ama oda baya yavas aciyo bendemi bi problem var yoksa internei cokmu yavas vodafonun avea dan yeni gectim onun net hizi gayet iyiydi :S

liveyi seç ne bilelim belki yoğunluktan yawaştır
  • evet bende yenı aldım 3g li telefon vodafone da yenı geçtim dünde yeni bi aylık cep net paketi aldım 7,99 TL imiş 1 ay sınırsız diyorlar bende de iki seçeek çıkıo

Vodafone live ve vodafone internet diye hangisini seçecegiz hangisi benim aldıgım aylık 8 liralık tarife bilgisi olan yokmu ?
  • Eğer oera mini yada telefona yüklü bir program kullanacaksan vinternet apn den çıkış yapıldığı için bu ayardan bağlanabilirsin
  • hangi ayarlar..
  • opera mini yada bir program kullanıcaksan live ayarı değil vodafone internet ayarndan bağlanabilirsin
  • opera mobileden baglaniyorum ama internet ayarından baglanmıyo
  • bağlanırken ınterneti seçmenin haricinde telefonun internet bağlantı ayarı yani erişim noktasınıda vodafone internet seç
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.