Şimdi Ara

Vodafone ile ilgili Paylaşımlar, Güncel Bilgilendirmeler ve Yenilikler... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
342
Cevap
0
Favori
69.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir numaranın kime ait oldugunu nasıl öğrenebilirim ???
  • Kim yaz boşluk bırak 54******* şeklinde yaz 7070 e gönder
  • arkdaşlar benim 2650 cep tel var ama ben vodafone internet ve mms ayarları yapamıyorum bir yardımcı olurmusunuz
  • bugün açıklanan rapora göre Vodafone 30 Eylül itibariyle 15.7m aboneye ulaşmış durumda, 30 Haziranda 14.9m idi.
  • nerede o rapor
  • Vodafone networkünde oluşan sorunları tespit edip gözlemleyebilmek için Tektronix firmasıyla anlaşmış. Aynı firma İtalya, Almanya ve Vodafone'un hizmet verdiğin birkaç ülkede daha aynı sistemi kurmuş.

http://www.cellular-news.com/story/27700.php

haber hakkında türkçe kaynak henüz göremedim. anladığım kadarıyla networkte oluşan darboğazları, performans düşüşlerini ve diğer sorunları görebilecekler.
  • vodafone de çalarken dinlet türü bişey yokmuacaba ????
  • quote:

Orjinalden alıntı: vincent mancini

vodafone de çalarken dinlet türü bişey yokmuacaba ????

HAYIR YOK
  • gecen sitesinde dolanırken vodafone bas konuş oldugunu gördüm bunun ayarlarını ve nasıl oldugunu bilen varsa bana biraz acıklayabilirmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

Orjinalden alıntı: vincent mancini

vodafone de çalarken dinlet türü bişey yokmuacaba ????

HAYIR YOK

Arayana dinlet isimli servisi var ama çok kısıtlı fiyat anlamında ve melodi çeşitliliği anlamında onunla ilgilide çalışmaları var yoğun talep üzerine yakında tanıtımı yapılır heralde

Baskonuş ise şu an için sadece şirket hatlarına verilebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirage616 -- 2 Aralık 2007; 13:35:29 >
  • ah şu zorunluluk zorunlu olmasam 1 dk bile katlanmam valla vodafone ama öğrenciyi sevgiliyi de en cok vodafone düşünüyo neden ki sadece şirket hatlarına bas konuş olayı cok sacma ya
  • yenı konumuz yıl başında nabacaz arkadaşalr bitecekmi cep aile nasıl olucak ya
  • Biterse yenisi çıkar merak etme..

Ama tarife isimlerini bir bir değiştiriyor sanırım cep ailede bitecek..

CEP sözcükleri Telsimi hatırlatıyormuş adamlara
  • bitmicek deniyor bir arkadaşın dedine göre kaynak olarak bir arkadaşın ismini verdim ama nekadar dogrudur bilemm beklemek görmek lazım

benım konturlerim gidiyor

100 yükledim 70 kontur gitti konuşmadan

30 yükledim 15 gitti konuşmadan
    neden
  • inşallah bitmez yaa biterse kötüolur ama bu vodafone uda çok etkiler
  • Halen bilgisi olmayan arkadaşlar için;

Faturalı Cep Aile tarifesi 1 yıl daha uzatıldı, resmi olarak tarihwww.vodafone.com.tr adresinde faturalı tarifeler->Cep Aile bölümündeki Esaslar kısmında mevcut
  • benım merak ettım. uzun zamandır telsım/vodafone kullanıcısıyım hala odemelı arama gıbı servıs yok kontor transferlerı fılan sızce ne zaman yapılır bunlar !!!
  • Arkadaşlar bu her yöne bir kontür ne zaman kadar sürecek bilgisi olan varmı ona göre vodafon alacağım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tarantula34

Arkadaşlar bu her yöne bir kontür ne zaman kadar sürecek bilgisi olan varmı ona göre vodafon alacağım

Belirli bir tarih yok arkadaşım daha yeni başladığı için uzun sürer heralde
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.