Şimdi Ara

Vodafone HTC Sensation Cihaz kampanyası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozgursencar

Bunlar ne yapmaya çalışıyor anlamadım. Sabahtan web sitesinde vardı, akşama doğru kaldırdılar. Bence yanlış bir iş yaptılar ve sonra da kaldırdılar. Çünkü dhd hala 64 tl den verilirken bunu 69 dan verilmesi zor. İnşallah dhd deki hataya düşüp müthiş kazık bir tarife ortaya koymazlar. bu arada ben turkcell abonesiyim, çok ta memnunum. bazı arkadaşlar vodafone dan özellikle cepnet paketinden uzuk durun diyor. 100 mb dan sonrası edge hızına düşüyor sanırım. bu cihazlar için 100 mb komik değil mi. Neyse herkesin erişebileceği bir tarife ve internet paketi verirlerse diğer oporatörlerden de müşteri kazanırlar.

hd ve normal desire eski kampanyalar onlardaki fiyatı baz almayın bence.Sonuçta o günün şartlarına göre göre belirlenmiş fiyatlardı haliyle güncelliğini yitirdiğinden artık pahalı gelebilir.internet paketlerini tercihli olarak sokuyorlar siz istediğinizi alabiliyorsunuz ister cepnetli alın ister 1 gb lı paket alın.Sonuçta bu telefonu normal yollada alsanız bir internet paketi seçeceksiniz onlar sadece 2 seçenekle kampanya içinde sunmuşlar.

Buarada bu konuda bilgi alan oldu mu sadece sayfanın hazır olmamasından ötürü mü geri çekil ki ben böyle düşünüyorum bence bunlar dün yayınlamayacaktı o sayfanın okadar hatalı olma sebebi de buydu ama hazırlık aşamasında yanlışlıkla yayınlanmışa benziyor :D yada kampanya içeriğinde güncelleme mi olacak bilgisi olan varmı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Orijinalden alıntı: twofaceofmirror

sistem farklı işliyor bu vodafone da

son zamanlarda çok dikkat ettim,cihaz kampanyaları önce web sayfasında yayınlanıyor daha sonra abone merkezlerine bilgi veriliyor.buda dolayısıyla cep merkezlerini cahil,hiçbirşeyden haberi olmayan konumuna düşürüyor.yani bazı aboneler, abone merkezlerinden önce kampanyalar hakkında bilgi sahibi oluyor.

onlar da sizin kadar kendi sitelerini takip etse böyle olmayacak

inexo aslında böyle bir takibin olması gereksiz bence.

sonuçta abone merkezi müşteriyle en sıcak temasın kurulduğu yer,dolayısıyla ilk ve detaylı paylaşımın web sayfasından önce bayilere yapılması gerektiğine inanıyorum.

• arkadaşımızın bahsettiği siteden hiç telefon alan var mı acaba? Telefon olayı çok büyük bir pazar haline geldiği için çok şeyler dönüyor ve ben de açıkçası çekiniyorum. Samsung galaxy s2 için 1400 küsür fiyat koymuşlar, biz de 1700 tl yani 300 tl bile olmayan bir mebla için değer mi iyi hesap etmek gerek. Bence tukceldeki sgs2 ye yakın bir fiyatta tutup internet paketini biraz daha zengin yapacak vodafone. Ama Turkcelle yarışabilmesi ve onun karşısında durabilmesi ve müşteri alabilmesi için bence iyi ve cazip bir teklifle çıkması gerekir. Mesela diğer operatörlerden geçiş yapanlara anlaşmalı krdi kartına ilk 12 ayını karttan geçiyor. Birçok insan da bundan rahatsız. Aslında asıl kazanılması ve gereken tarafa kolaylık sağlayacaksın ki talep olsun, onun da faturasına yansıtacaksın bu meblağı. Bir de numaranı taşıdığın zaman 4-5 gün taşıma işlemi sürüyor ve telefonu sana 5 gün sonra veriyorlar. bu çağda bu işkence olcak şey mi?? Vodfone dan dünkü sitede yer alan web olayına illişkin bir açıklama yapmasını bekleyen bir sürü insan var. bence hizmet kalitesini kanıtlamak adına vermeleri gereken bir sınav var???

• quote:

arkadaşımızın bahsettiği siteden hiç telefon alan var mı acaba? Telefon olayı çok büyük bir pazar haline geldiği için çok şeyler dönüyor ve ben de açıkçası çekiniyorum. Samsung galaxy s2 için 1400 küsür fiyat koymuşlar, biz de 1700 tl yani 300 tl bile olmayan bir mebla için değer mi iyi hesap etmek gerek. Bence tukceldeki sgs2 ye yakın bir fiyatta tutup internet paketini biraz daha zengin yapacak vodafone. Ama Turkcelle yarışabilmesi ve onun karşısında durabilmesi ve müşteri alabilmesi için bence iyi ve cazip bir teklifle çıkması gerekir. Mesela diğer operatörlerden geçiş yapanlara anlaşmalı krdi kartına ilk 12 ayını karttan geçiyor. Birçok insan da bundan rahatsız. Aslında asıl kazanılması ve gereken tarafa kolaylık sağlayacaksın ki talep olsun, onun da faturasına yansıtacaksın bu meblağı. Bir de numaranı taşıdığın zaman 4-5 gün taşıma işlemi sürüyor ve telefonu sana 5 gün sonra veriyorlar. bu çağda bu işkence olcak şey mi?? Vodfone dan dünkü sitede yer alan web olayına illişkin bir açıklama yapmasını bekleyen bir sürü insan var. bence hizmet kalitesini kanıtlamak adına vermeleri gereken bir sınav var???

Telefonu , taşıma işlemi gerçekleştikten sonra vermelerinin sebebini bir türlü anlamıyorum. Zaten bu telefonu vermek için 2 sene kontrat imzalatıyorsun milleti bekletmenin alemi niye. Ben 16 Temmuz'da başvuru yaptım taşıma gerçekleşsin diye hala bekliyoruz. İşlem gerçekleşincede bayide telefon bulamayız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sympatique -- 20 Temmuz 2011; 16:44:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sympatique

quote:

arkadaşımızın bahsettiği siteden hiç telefon alan var mı acaba? Telefon olayı çok büyük bir pazar haline geldiği için çok şeyler dönüyor ve ben de açıkçası çekiniyorum. Samsung galaxy s2 için 1400 küsür fiyat koymuşlar, biz de 1700 tl yani 300 tl bile olmayan bir mebla için değer mi iyi hesap etmek gerek. Bence tukceldeki sgs2 ye yakın bir fiyatta tutup internet paketini biraz daha zengin yapacak vodafone. Ama Turkcelle yarışabilmesi ve onun karşısında durabilmesi ve müşteri alabilmesi için bence iyi ve cazip bir teklifle çıkması gerekir. Mesela diğer operatörlerden geçiş yapanlara anlaşmalı krdi kartına ilk 12 ayını karttan geçiyor. Birçok insan da bundan rahatsız. Aslında asıl kazanılması ve gereken tarafa kolaylık sağlayacaksın ki talep olsun, onun da faturasına yansıtacaksın bu meblağı. Bir de numaranı taşıdığın zaman 4-5 gün taşıma işlemi sürüyor ve telefonu sana 5 gün sonra veriyorlar. bu çağda bu işkence olcak şey mi?? Vodfone dan dünkü sitede yer alan web olayına illişkin bir açıklama yapmasını bekleyen bir sürü insan var. bence hizmet kalitesini kanıtlamak adına vermeleri gereken bir sınav var???

Telefonu , taşıma işlemi gerçekleştikten sonra vermelerinin sebebini bir türlü anlamıyorum. Zaten bu telefonu vermek için 2 sene kontrat imzalatıyorsun milleti bekletmenin alemi niye. Ben 16 Temmuz'da başvuru yaptım taşıma gerçekleşsin diye hala bekliyoruz. İşlem gerçekleşincede bayide telefon bulamayız

Her taşıma işlemi başarı ile sonuçlanmıyor. Yani siz başvuru yapar ve ret edilirseniz ne olacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

quote:

Her taşıma işlemi başarı ile sonuçlanmıyor. Yani siz başvuru yapar ve ret edilirseniz ne olacak?

Ondan bahsetmiyorum ki. Telefona geçişiniz onaylanmıştır mesajı gelse bile alamıyorsun telefonu. Mesela ben 16 Temmuz'da başvurdum 19 Temmuz'da geçişimin onaylandığına dair mesaj geldi ama telefonu vermiyorlar illa ki Vodafone kullanmaya başlamış olmanız lazım diyorlar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ondan bahsetmiyorum ki. Telefona geçişiniz onaylanmıştır mesajı gelse bile alamıyorsun telefonu. Mesela ben 16 Temmuz'da başvurdum 19 Temmuz'da geçişimin onaylandığına dair mesaj geldi ama telefonu vermiyorlar illa ki Vodafone kullanmaya başlamış olmanız lazım diyorlar.

Çünkü siz geçiş olana dek diğer operatörün abonesisiniz. geçiş yaptığınız an vodafone müşterisi oluyorsunuz ve taahhüt yapılabiliyor. Siz abone olana kadar hattınız üzerinde işlem yapamaz operatörler.

bu gayet normal bir uygulama

• quote:

Orijinalden alıntı: kobifone

quote:

quote:

quote:

quote:

Çünkü siz geçiş olana dek diğer operatörün abonesisiniz. geçiş yaptığınız an vodafone müşterisi oluyorsunuz ve taahhüt yapılabiliyor. Siz abone olana kadar hattınız üzerinde işlem yapamaz operatörler.

bu gayet normal bir uygulama

Doğrudur ama benim mantığım almıyor işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: kobifone

Kampanya başladı

24 AY

CEPNET 69 TL
    1 GB 81 TL

hayırlı olsun kobi alacaklara şimdiden tavsiyem kesinlikle cepnet ile almayın sinir hastası olursunuz .
  • vodafone nin ingilteredeki 24 aylık kontratlı fiyatları.adamlar her şeyi eklemişler ama bizde ne dakıka var ne sms var anca internet konulmuş

http://shop.vodafone.co.uk/shop/catalog/compatiblePlanListView.jsp?dependantSkuIds=sku4320051&phoneType=post&skuType=phoneSku&selection=&from=phoneSku&initialFilters=flt_paymonthly&_requestid=2928

• Başladı

Vodafone HTC Sensation Cihaz kampanyası
  • Başarısız olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Başarısız olacaktır

neye göre ?
  • 3 aydır bekleyen ben bu fiyata kesinlikle almam..WF S i neredeyse bedava (Red'e 120 TL, gençe 240 TL) , Desire Si çok makul (1000 TL altı) veren ve forumdaki gümrük komisyoncusu arkadaşa göre verghiler dahil 700 dolara malolan (1150 TL) sensationın 1490a satılmasını makul bilmiyorum. Pek başarılı olacağını da düşünmüyorum..

Bu arada @kobifone: Dandik olmayan Vodafone kampanya şartlarında kampanya başlangı tarihi için 20 Mayıs 2011 yazmış. Komik tabiii....Ayrıca telefonun teknik bilgileri kısmında dahili bellek 4 GB yazıyor ki bu da külliyen yanlış. Telefonda 1 GB dahili bellek var...Eğer düzelttirme imkanınız varsa düzelttiriniz...Acaba alsak aldıktan sonra da belleği yanlış gösterilmiş bu mal ayıplı diye dava açıp paramızı geri alabilir miyiz ?

Desire HD ilk çıktığında danimarka mı norveç mi nerede ekran s LCD yazmış ama telefonlar TFT LCD çıkınca adamlar binlerce kişiye parasını geri ödemişti..

• quote:

Orijinalden alıntı: x-rayted

3 aydır bekleyen ben bu fiyata kesinlikle almam..WF S i neredeyse bedava (Red'e 120 TL, gençe 240 TL) , Desire Si çok makul (1000 TL altı) veren ve forumdaki gümrük komisyoncusu arkadaşa göre verghiler dahil 700 dolara malolan (1150 TL) sensationın 1490a satılmasını makul bilmiyorum. Pek başarılı olacağını da düşünmüyorum..

Bu arada @kobifone: Dandik olmayan Vodafone kampanya şartlarında kampanya başlangı tarihi için 20 Mayıs 2011 yazmış. Komik tabiii....Ayrıca telefonun teknik bilgileri kısmında dahili bellek 4 GB yazıyor ki bu da külliyen yanlış. Telefonda 1 GB dahili bellek var...Eğer düzelttirme imkanınız varsa düzelttiriniz...Acaba alsak aldıktan sonra da belleği yanlış gösterilmiş bu mal ayıplı diye dava açıp paramızı geri alabilir miyiz ?

Desire HD ilk çıktığında danimarka mı norveç mi nerede ekran s LCD yazmış ama telefonlar TFT LCD çıkınca adamlar binlerce kişiye parasını geri ödemişti..

abartma be kardeşim. yazım hatası bu insanız hepimiz.

web sitesinde hatalı bilgi veren şirket dandik mi oluyor.

senin niyetin kötülemek ise o ayrı tabi. ne yapsa kötülersin

• özellikle kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim ! Birkaç arkadaşa "cepnet paketi adamı sinir hastası yapar." vb tarzda açıklamalarda bulunmuş. 100 mb dan sonra gerçekten ciddi anlamda sıkıntı mı yoksa biraz mı yavaşlıyor. tavsiye edeceğiniz başka bir internet paketi varsa onu kullanalım
  • Akilli telefona bu paralari verebiliyorsaniz, cepnet eziyetine katlanmamalisiniz..

iphone kullaniyorum Benim hizim ayin bir kac gununde cepnete dusuyor, sonra manuel olarak yukseltiliyor. O bir kac gunluk donemde telefondan nete girmiyorum..ciddi ciddi telefonu kirasim geliyor..

Nokiada yada sony ericsson da eski modeller kullanirken bu cok onemli degildi ancak internet telefonlarinda telefonun hakkini cin super hizli internet lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 21 Temmuz 2011; 12:27:51 >
  • quote:

özellikle kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim ! Birkaç arkadaşa "cepnet paketi adamı sinir hastası yapar." vb tarzda açıklamalarda bulunmuş. 100 mb dan sonra gerçekten ciddi anlamda sıkıntı mı yoksa biraz mı yavaşlıyor. tavsiye edeceğiniz başka bir internet paketi varsa onu kullanalım

ciddi anlamda eziyet sadece msn açarsın o nedenle hiç bulaşma.
  • Yani en azından 1gb lık internet paketi gerekir. O zaman da ayda 81x24 oluyor. Sizce kontratsı alıp internet paketini mi belirlemek yada kontratlı alıp 81 tl mi vermek.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.