Şimdi Ara

Vodafone hoşgeldin 20 gb ücretsiz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
6
Favori
15.013
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yarin vodafone geciyorum yanimda uygulamasini acip ilk once 5g olanimi aliyim 20 gb olanini nasil yapmakda fayda var ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vitriol kullanıcısına yanıt
    Taahhüt bitti mi peki TT de?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bitti hocam 26 aralıkta. 12 ay dolmuştu

27sinde vodafona geçmeden önce fatura 53 tl küsur görünüyordu
    o gün hiç bir dk sms ve internetini kullanmadım saat 16:21 gibi vodafona geçtim

bakalım tt avea ne ödetecek

27sinde vodafona geçerkene 1 gün için yeni faturalaması nasıl olacak?

keleğe getirilerse kullanmadığım 1 gün avea için şikayet ederim BTKya
  • ek paketler
    20 gb ÜCRETSİZ görünüyorsa onu alın önce
    görünmüyorsa benim gibi beklemek lazım veya
    olmadı yetkili bayiie gidip tanımlatmak lazım

fakat öncelikle YENİLENEN 7GB tarife için 30 tl yüklemeyi yapmanız lazım
    tarife ve ana paket devreye girmiş olmalı

20 gb ÜCRETSİZ bende daha gece 23:00e kadar görünmüyordu

23:00 de görününce katıldım

haydi hayırlısı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

ek paketler
    20 gb ÜCRETSİZ görünüyorsa onu alın önce
    görünmüyorsa benim gibi beklemek lazım veya
    olmadı yetkili bayiie gidip tanımlatmak lazım

fakat öncelikle YENİLENEN 7GB tarife için 30 tl yüklemeyi yapmanız lazım
    tarife ve ana paket devreye girmiş olmalı

20 gb ÜCRETSİZ bende daha gece 23:00e kadar görünmüyordu

23:00 de görününce katıldım

haydi hayırlısı olsun
    hocam peki yanimda uygulamasinda 30 tl hemen yukledigimzde paket aninda tanimlaniyormu ? paketi yapipmi 20 gb ucretsizi aliyim? birde bu 5 gb hediye mevzusu haftalik falanmi ?

• vitriol kullanıcısına yanıt
    Benimde faturalı 10gb acayip gıcık olmaya başladım TT ye,vodaya geçiyim dedim ama daha 6 ay var, 100 TL cayma cezası çıkarıyor.

• Siz taşıma yaparken bayi paketi seçiyor, hattınız aktif olduktan sonra lira yüklediğiniz anda paketin hakları tanımlanıyor.
    "Hoşgeldin 20gb paketi"ni daha sonra siz tanımlıyorsunuz. (https://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/faturasiza-gelene-20gb_hediye.php)
    Diğeri "Yanımda" uygulamasını ilk defa indirenler için sadece bir kere bir haftalık 5gb. (https://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/vodafonea-hos-geldin-hediyesi.php)

• quote:

Orijinalden alıntı: Lomax.

Siz taşıma yaparken bayi paketi seçiyor, hattınız aktif olduktan sonra lira yüklediğiniz anda paketin hakları tanımlanıyor.
    "Hoşgeldin 20gb paketi"ni daha sonra siz tanımlıyorsunuz. (https://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/faturasiza-gelene-20gb_hediye.php)
    Diğeri "Yanımda" uygulamasını ilk defa indirenler için sadece bir kere bir haftalık 5gb. (https://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/vodafonea-hos-geldin-hediyesi.php)
    hocam suan acildi hat en az kac tl yuklemen lazm varmi kosul sart

• quote:

Orijinalden alıntı: Lomax.

Siz taşıma yaparken bayi paketi seçiyor, hattınız aktif olduktan sonra lira yüklediğiniz anda paketin hakları tanımlanıyor.
    hocam 30 tl yukledim. 7gb 750 dk 250 sms 27 tanimlandi. 1 ay boyunca 20 gb ve 1 haftalik 5 gb geldi. carkdanda 6 saatlik net cikti suanlik hersey 10 numara bakalim.

• Bu 20 gb hediye Ne kadar devam eder acaba? Bugün geçiş için başvursak geçiş seneye kalır hediyeyi verir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UGUR19

Bu 20 gb hediye Ne kadar devam eder acaba? Bugün geçiş için başvursak geçiş seneye kalır hediyeyi verir mi?
    bende bugün turkcell'den geçiş yapacağım, sorarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mintmax -- 30 Aralık 2019; 9:23:25 >
  • Şansa ben bu haberi görmeden 28 inde numara taşıma talebinde bulundum da umarım yetişirim bu kampanyaya

• kamuni K kullanıcısına yanıt
    yenilenen 7 gb paketi 750 dk. her yöne 250 sms ve 7 gb internet. numara taşıma ile gelene kontorlü hat. 20 gb hediye 3 ay geçerli. ben dün geçtim bugun 7 gb internete ek 20 gb yüklendi birde hediye çarkından 4 gb kazandım
  • ben türk telekom kullanıyordum taahhüt bitti. adamlar tarifemi yeni fiyattan % 10 indirimli yenilemek istedi. kabul etmedim. vodafone geçiş yaptım. sadece sıkıntı vodafoneda değil.
  • EcheLoN_ kullanıcısına yanıt
    son durum nedir

• crazykartal C kullanıcısına yanıt
    Son durum şöyle geçiş işlemleri tamamlandı
    Vodafone yanımda uygulamasını indirip kurduğunuz zaman ek paketler bölümünde tarifene tanımlanan 5 gbtı ücretsiz satın alıyorsun
    Ekstra 2 ay sınırsız whatsapp paketini de satın alıyosun
    Vodafone yanımda uygulamasıni ilk kez yuklediğin içinde sana 5 gb veriyor onuda satın alıyorsun..
    Online başvuruya özel 2 gb paket daha var..

Vodafone da faturalar ayın 21 inde kesiliyor
    Duran tarife gibi ayarlamak isterseniz 5 tl ucreti var..
    Vodafone yanımda uygulamasında fatura yüksek gelmesin diye uyarı sınırını ayarlıyorsun varsayılan ayar 100 tl ben 50 tlye ayarladım

Vodafonun volte desteği var müşteri temsilcisine zor bela bağlanıp volteyi açtırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 1 Ocak 2020; 10:43:34 >
  • EcheLoN_ kullanıcısına yanıt
    Voltenin ne olduğunu bilmiyorum şuan Türk T kullanıyorum uygulama da kapalı işime yarayan bir şey değil sanırım.
    İnternet hızı nasıl gerçi konumdan konuma değişir biliyorum.
    Şuan Manisanin bi dağında sayılırım yani merkezine uzak ve TT ile 40-60 mb down yine ayni seviye de up hızı alıyorum inşallah vodafone da bu hızı verebilir

• Benim hat bugün açıldı yanımda uygulamasında ücretsiz 20 gb gözükmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

Benim hat bugün açıldı yanımda uygulamasında ücretsiz 20 gb gözükmüyor.
    31.12 sondu. Ama yinede bayiye gidip sorun derim. Benim yanımda uygulamasında gözükmedi. Bayiden tanımlattım hediyeyi.

• Gözüküyor size özel bölümde hatta 5 gb yanımda uygulama yükleyenlere hediyesi de var

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.