Şimdi Ara

Vodafone Hıza Bak be (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
1
Favori
5.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu da diğer HTC 10 cihazımdan yaptığım test sonucu farklı hat ile annem ve babamın telefonları da dahil hepsini geçiricem Turkcell'e.

Vodafone Hıza Bak be
  • Vodafone benim passım tarifesindeyim. YouTube Spotify ve İnstagram interneti bedava. Aylık neredeyse 40 GB lık veri harcıyorum ama paketten birşey eksilmiyor. Böyle hizmetler diğer operatörlerde var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DburakKoc -- 3 Şubat 2019; 16:32:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DburakKoc

Vodafone benim passım tarifesindeyim. YouTube Spotify ve İnstagram interneti bedava. Aylık neredeyse 40 GB lık veri harcıyorum ama paketten birşey eksilmiyor. Böyle hizmetler diğer operatörlerde var mı?
    Vodafone kampanyalarıyla müşteriyi elinde tutar, hız'dan dolayı kaybeder.

Türk Telekom fiyattan dolayı müşteriyi elinde tutar, çekmediği için kaybeder.

Turkcell çekim gücü ve hızı iyi olduğu için müşteriyi elde tutar, fiyatı yüksek olduğu için kaybeder.

Yani seni beni düşünüyor sanma, babasının hayrına o imkanı vermiyor. Vodafone kullanan 10 farklı lokasyonda ki 10 kişiden sadece 5'i 10Mbps üzeri hız alıyorsa bu bir mucizedir. Red20 kullanıyorum, bi yerde iyiyse mutlaka 3 yerde kötü bu yüzden acaba burda iyimi diye takıp sinir olmaktansa cüzdanda zararsız bir şekilde duruyor. Keşke genel olarak iyi olsada takıp kullansam. Yoğun olarak youtube, facebook ve instagram kullandığım için tam benlik bi tarifesi var ama yok abi valla yok.

https://forum.donanimhaber.com/tum-operatorler-4-5g-hiz-testi-ana-konu--115719373

Konusuna göz ucuyla bir bakmanı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 3 Şubat 2019; 16:54:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Vodafone kampanyalarıyla müşteriyi elinde tutar, hız'dan dolayı kaybeder.

Türk Telekom fiyattan dolayı müşteriyi elinde tutar, çekmediği için kaybeder.

Turkcell çekim gücü ve hızı iyi olduğu için müşteriyi elde tutar, fiyatı yüksek olduğu için kaybeder.

Yani seni beni düşünüyor sanma, babasının hayrına o imkanı vermiyor. Vodafone kullanan 10 farklı lokasyonda ki 10 kişiden sadece 5'i 10Mbps üzeri hız alıyorsa bu bir mucizedir. Red20 kullanıyorum, bi yerde iyiyse mutlaka 3 yerde kötü bu yüzden acaba burda iyimi diye takıp sinir olmaktansa cüzdanda zararsız bir şekilde duruyor. Keşke genel olarak iyi olsada takıp kullansam. Yoğun olarak youtube, facebook ve instagram kullandığım için tam benlik bi tarifesi var ama yok abi valla yok.

https://forum.donanimhaber.com/tum-operatorler-4-5g-hiz-testi-ana-konu--115719373

Konusuna göz ucuyla bir bakmanı tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Benim bulunduğum yerde Vodafone hızları gayet iyi düzeyde. Öyle aşırı bir hıza da ihtiyacım yok. 10 Mbps verse kafi. Adana’da, Ankara’da ve Van’da bulundum hiçbirinde çekme sorunu yaşamadım. Şans işi heralde bu.

• quote:

Benim bulunduğum yerde Vodafone hızları gayet iyi düzeyde. Öyle aşırı bir hıza da ihtiyacım yok. 10 Mbps verse kafi. Adana’da, Ankara’da ve Van’da bulundum hiçbirinde çekme sorunu yaşamadım. Şans işi heralde bu.

Alıntıları Göster
    Gidip geldiğin, telefonu aktif olarak kullandığın yerlerde iyiyse ne mutlu sana.

Valla benim burda öyle olsa Turkcell'e tek kuruş vermezdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Gidip geldiğin, telefonu aktif olarak kullandığın yerlerde iyiyse ne mutlu sana.

Valla benim burda öyle olsa Turkcell'e tek kuruş vermezdim.

Alıntıları Göster
    Üniversitede çalışıyorum. Burda tüm operatörler full çekiyor zaten. Evim de işe yakın yine sıkıntım yok.

• quote:

Üniversitede çalışıyorum. Burda tüm operatörler full çekiyor zaten. Evim de işe yakın yine sıkıntım yok.

Alıntıları Göster
    Tadını çıkar o zaman, yerinde olmak isteyen milyonlar var

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuroxy

İnanın sorun belki binanızdadır falan dedi yahu dışarıya evin önüne çıktım diyorum o zaman sorun nerede bizden yana sorun yok diyor şu saatte test yaptım download 3 upload 15 yine sözde 4g full çekiyor. Pahalı mahalı geçicem Turkcell'e yeter yahu.
    benim köyde bilakis yaşadığım bir durum var

abimde telekom var hiç çekmiyor
    kardeşimde vodafone var 2 tık kadar çekiyor
    bende türkcell var 1 tık çekiyor

ama nasıl oluyorsa 2 tık çeken vodafonla görüşme dahi yapılamıyor ,ancak binanın bir köşesinden zar zor yapılabiliyor
    türkcell ile sorunsuz görüşme yapılıyor

vodafon dan binanın bir köşesinden zar zor 2g ile internet alınabiliyor
    türkcell her yerde 2g internet var ,evin bir köşesinde 3g. alınabiliyor

özetle türkcell genel olarak ülke çapında çekim olarak üstün ama bazı yerlerde tersi de görülüyor
    bulunduğum yerde iyi çekse bana yeter diyenler için bir şey denilemez

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Sizin dediğiniz gibi olmuyor.

Baz istasyonları mantık itibarıyla yakındakine değil uzaktakine bağkanır.

Mesela ben Ortaköy'de oturuyorum. Evde elektrik arızası olduğunda 186'yı ararım. İlginçtir ki Avrupa Yakası'na bakan elektrik şirketine bağlanmak yerine Anadolu Yakası'na bakan elektrik şirketinin çağrı merkezine bağlanıyor telefon.

Bu durumu Türk Telekom ve Vodafone hatlarımda yaşıyorum.

Dolayısıyla olay sizin dediğiniz gibi oLMuYor.
  • izmir Karşıyaka izban
    Vodafone Hıza Bak be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaş yanımda vodafone'dan dona dona tv izlemeye çalışıyor. Ben Turkcell'le çatır çatır film, tv ve video izliyorum.

Vodafone testi iphone 6s ile
    Turkcell testi samsung a8 ile yapıldı.

Vodafone Hıza Bak be
    Vodafone Hıza Bak be

• İzmir-Bayraklı-Folkart Towers

Vodafone Hıza Bak be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 8 Şubat 2019; 13:9:8 >
  • Evet arkadaşlar ilk mesaja ekliyorum sonucu bugün itibariyle Türkcell'e geçtim. Bakın bakalım sizce geçtiğime değmiş mi ?
  • quote:

Evet arkadaşlar ilk mesaja ekliyorum sonucu bugün itibariyle Türkcell'e geçtim. Bakın bakalım sizce geçtiğime değmiş mi ?
    Hayırlı olsun maşallah

Hangi tarifeye geçtin?

• Nuroxy kullanıcısına yanıt
    bu da demek oluyor ki hangi operatör den performans alıyorsanız nmt ile ona geçmek gerekli.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Lifecell 7 gb 54 tl + 3gb da hediye veriyor her ay hocam.
  • quote:

Lifecell 7 gb 54 tl + 3gb da hediye veriyor her ay hocam.
    Dergilikten dergi indir 1gb ( bu haftaya özel dergilikten 25 dergi indir günlük 3gb verir.), yaaniden 25 arama yap her ay 1er gb fix bunlardan da alırsın. Aklında olsun

Diğer kampanyalarıda takip edersen, aylık kullanımın 20gb altına düşmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 14 Şubat 2019; 20:31:19 >
    hocam yaani 25 arama 1gb verdiğine emin misin? yaani kuruluysa yaanide geçerli 1gb veriyor sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

hocam yaani 25 arama 1gb verdiğine emin misin? yaani kuruluysa yaanide geçerli 1gb veriyor sadece
    Hem data hattıma hemde ses hattıma her ay fix 1gb veriyor ve heryöne geçerli.

dijital operatörden bakabilir miyim hocam adına falan

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.