Şimdi Ara

Vodafone hangi altyapıları kullanıyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türk telekomdan çok memnunum ancak 100 mb üstü paket yok. Vodafoneda ve türkcellde 200 mbit paketler gördüm. Türkcell altyapısı yok vodafoneun birçok issnin altyapısını kullandığını duymuştum. Tt altyapısını kullanıyor mu ? Kullanıyor ise ttnin 100 mbit verdiği yerde vodafonedan 200 almam mümkün müdür ?

• VodafoneNet, Turkcell Superonline-Türksat Kablonet-Vodafone Fibermax (kendi) altyapısını kullanmaktadır.
  • Teşekkür ederim hocam. Maalesef hiçbirinin altyspısı rizede yok diye biliyorum. Turk telekom kullanmaması kötü olmuş.

Ancak bir sorum olacak size, sokakts yerlerde süperonline yazan kapaklardan görüyorum. Ancak süperonline internet sitesinde altyapısı olan birkaç şehirlerin içinde rize yer almıyor. O süperonline kapakları ne işin var içimde merak oluştu açıkçası

• O kapaklar baz istasyonlarını besliyor.

Altyapınız dsl ise belki vf hizmet verebiliyordur.

• quote:

Orijinalden alıntı: yuzyirmi

O kapaklar baz istasyonlarını besliyor.

Altyapınız dsl ise belki vf hizmet verebiliyordur.

Hee anladım hocam teşekkür ederim bilgi için.

Maalesef rizede sadece eski binalarda hem vdsl hemde fiber altyapı mevcut. Son 5 sene içinde yapılanlar ya FTTB ya da FTTH altyapıya sahip. Haliyle Turk Telekomdan başka iss kullanılamıyor.

• Maalesef Telekom üzerinden Vodafone alamazsınız, arkadaşlar da izah etmiş. Ancak altyapınız FTTH ise yıl sonuna kadar 100+ paketlerin gelmesi beklentisi var.
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt

Hadi inşallah. 200 250 mbit paketler gelse tadından yenmez.

• Selam,

Vodafone Fiber, kendi hattının olduğu yerlerde 200 MB ve 1 Gb veriyor. Ben 200 MB kullanıyorum.

1 ay önce adres değişikliği yaptım. Paket değişimini isteyip istemediğimi sordular. Zaten en yüksek olan 200 MB kullanıyorum, bir üstü yokki dedim. Hayır 1 GB'da var dedi. Ama upload aynı olduğu için istemedim.

Upload artmayacakken o kadar download hızına gerek yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.