Şimdi Ara

VODAFONE TR GİZLİ ÖZEL FATURALİ TARİFELER GÜNCEL HEDİYELİ KAMPANYALAR 7/24 SORU CEVAP YARDIM TAVSİYE (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.291
Cevap
189
Favori
399.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu aralar sık sık 0542 542 00 04 no lu telefondan araniyorum vodafone yanimda da cikan teklifleri tekrarliyorlar.Canli destekten tel no yu sorgulattim.Numara bize ait dediler.Yalniz MT bu fatura donemi tarifeniz son buluyor dedi oysa ki 30.11.2024 de bitiyor uygulamaya gore ve telefonda konusan kisi daha benim tarifemden haberi yok.Sordugum sorulara da cevap veremedi dogru duzgun.Vodafone un kendinden haberi yok daha

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hakan kullanıcısına yanıt

Blöfü "ben başka operatöre geçmek istiyorum" diyerek Vodafone.u arayarak mi yapiyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pharm4vita kullanıcısına yanıt
    uygun teklifmiş, 2. dönemmiş, taahhüt tarihleriymiş hiç biri onları ilgilendirmez maalesef her türlü yalanı söylerler tek amaçları sizi korkutarak çok daha pahalı taahhüte kaydedebilmek, normal vodafone mt’lerinden ayrı tutuyorum onları

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • outofnick O kullanıcısına yanıt
    Öyle yapmıştım da geçen sene olmuştu olay, bu sene daha katılar gibi bu konularda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul'da oturuyorum Bağcılar'da evimde Vodafone çekmiyor şaka değil. Türk Telekom mobil hız ve yükleme olarak ortalama iyi ama Vodafone çekmiyor. Vodafone sınırsız ve kapsamadan kurtarıyor ama yoğunluktan dolayı internet donunca o kapsamanın bir anlamı kalmıyor. Türk Telekom mobil bir Turkcell değil ama şuna karar verdim TTnin fiber altyapısı Vodafona bedeldir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1D54682EC -- 25 Eylül 2024; 19:51:45 >
  • Taahhütümün bitmesine 3 gün kaldı. Arayan soran yok. Redli tarife en ucuz kaça teklif aldınız? Faturasıza geçip sonra tekrar denemek mantıklı olur mu yapan oldu mu?

• orophim O kullanıcısına yanıt

Tarifenin ilk dönemi ise bekleyin ikinci döneme geçer aynı tarifeden devam edersiniz. İkinci dönem ise arayıp teklif isteyin.

• 55superx 5 kullanıcısına yanıt
    İkinci dönem hocam, o yüzden faturasıza geçmek gibi bir yöntemi düşündüm zira son ayda olduğum için cayma bedeli falan da çıkmıyor

• orophim O kullanıcısına yanıt

Taahhüt bitince faturasıza geçmek yerine iyi teklif vermezseniz geçeceğim diyip teklif almak daha mantıklı bence. Vodafone faturasızda genelde pek iyi teklif vermiyor.

Bunu Taahhüt bitmeden yapmayın yeni Taahhütün 1 ayı yanar.

• 55superx 5 kullanıcısına yanıt

hocam dönem muhabbeti nasıl oluyor. ben geçen sene eylülde başlamıştım üç gün sonra bitiyor. şu an 140tl indirimli 170tl ödüyorum. bugün mesaj geldi 564tl den devam etmek istemiyorsanız değiştirin diye. 310tl mi ödeyeceğim yoksa 564 mü anlamadım

• ensar14 E kullanıcısına yanıt

Bugün yine defalarca arandım ama telefonu açmıyorum artık zaten gelen ses kesik kesik geliyor bu nasıl operatör anlam veremiyorum gerçekten.

• Vodafone de şebeke sorunu var bende şebekeyi 3 g alınca direk 2 g e atıyor beni xiomi kulanıyorum samsung çihazına takıyorum 4.5 g kapatıyorum onda direk 2g atıyor g simgesi çıkıyor h+çıkmıyor vodafone hattımda resimlerde vodafone TR 3.g şebekesi yok telefonda sıkıntı yok samsung denedim onda bile aynı sorun
    VODAFONE TR GİZLİ ÖZEL FATURALİ TARİFELER GÜNCEL HEDİYELİ KAMPANYALAR 7/24 SORU CEVAP YARDIM TAVSİYE
    VODAFONE TR GİZLİ ÖZEL FATURALİ TARİFELER GÜNCEL HEDİYELİ KAMPANYALAR 7/24 SORU CEVAP YARDIM TAVSİYE

• Mark Hoppus kullanıcısına yanıt

Gelen SMS de fiyat bilgisi açık şekilde yazıyorsa doğrudur. MH nin söylediği bilgiler her zaman doğru çıkmayabiliyor.

• Vodafonenin neredeyse hiçbir yerde aktif 3G baz istasyonu kalmadı. Vodafone 3G frekanslarını 4.5G ye kaydırdı. 3G sadece merkezi yerlerde falan çekerse çeker şuan. Zaten herkes 4.5G kullandığı için de çoğu kişiye bir sorun yaşatmayacaktır.

Aynı şekilde Türk telekomun da 2G (Edge) şebekesi baya zayıf şuan, büyük ihtimalle onlar da 2G frekanslarının tamamı olmasa da bir kısmını 4.5G ye aktardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 55superx -- 28 Eylül 2024; 3:19:21 >
  • levothekid L kullanıcısına yanıt
    Twitter’a yazın bence.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 22gb 170 TL tarifem 20 Ekim'de bitiyor, aynı tarife 330 devam edebiliyorum daha düşük GB paketler pahalı çıkıyor klasik taktik. var mı bir öneri operator değişsem bile uygun tarife bulamadım Turkcell festival paketleri dışında

• 60 GB + Sınırsız Sosyal Medya (Youtube dahil) 1100₺ küsür.

50 GB + Sınırsız Sosyal Medya (Youtube dahil) 894₺.

40 GB + Sınırsız Sosyal Medya (Youtube dahil) 794₺.

Her yöne 4000 dakika, 250 SMS gibi şeyler vardı sanırım bir de, 50 GB olanı kabul ettim şu lanet olası 5 Mbps dahi olsa Limitsiz'e yeniden kavuşabileyim diye.

Kaynak; Tobi canlı destek.

• Yokizm. kullanıcısına yanıt
    Gereksiz derecede pahali

• Yokizm. kullanıcısına yanıt
    Çok pahalı

• VODAFONE TR GİZLİ ÖZEL FATURALİ TARİFELER GÜNCEL HEDİYELİ KAMPANYALAR 7/24 SORU CEVAP YARDIM TAVSİYE

• 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.