Şimdi Ara

VODAFONE TR GİZLİ ÖZEL FATURALİ TARİFELER GÜNCEL HEDİYELİ KAMPANYALAR 7/24 SORU CEVAP YARDIM TAVSİYE (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
5.104
Cevap
182
Favori
384.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

fiyat cok iyimis.

anladigim kadariyla mevcut musterilerine vodafone guzel makul teklifler yapiyor ancak yeni musterilere bunlarin 2 veya 3 kati teklifler yapiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes Vodafone der ama benim için o halen TELSİM'dir :D elimde halen çalışan Telsim hat var, 3G 4G destekliyor hem de, 19 yaşında kart.

VODAFONE TR GİZLİ ÖZEL FATURALİ TARİFELER GÜNCEL HEDİYELİ KAMPANYALAR 7/24 SORU CEVAP YARDIM TAVSİYE
  • Vodafone Türkiye pazarından çıkmak istiyor diye bir şeyler dönüyor. Bilgisi olan var mı?

Yatırımlar da bu bakımdan durmuş olabilir, şuan çekimi en problemli ve yavaş GSM firması olduğunu düşünüyorum pek memnun değilim. Fiyattan dolayı devam ediyorum

Bu bakımdan firmayı satacaklarsa eğer, yüksek adetli abonesi olması lazım ki para etsin.

Dolayısıyla müşteri kaybetmek istemiyorlar ve enteresan fiyatlar da verebiliyorlar diye düşünmeye başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Command.com -- 13 Mayıs 2024; 14:16:52 >
  • johnny lenn kullanıcısına yanıt

tarifende ıkıncı dönem diye hakkın varsa.2.ci döneme 15-20 tl farkla aynı tarıfeye devam edıyorsun.2.ci dönem hakkın yoksa teklifler havada ucuyor.vodafone yanımda sunulan teklıfler buyuk ıhtımal fiyatlar yuksektır.paylasan yapan arkadas teklifleri ekranı resmı paylassa fiyat olarak yuksek teklif sunulmustur.

• yeni abonelere

VODAFONE TR GİZLİ ÖZEL FATURALİ TARİFELER GÜNCEL HEDİYELİ KAMPANYALAR 7/24 SORU CEVAP YARDIM TAVSİYE
  • jaiecris J kullanıcısına yanıt
    2.donemin 15-20tl fark ile devam edeceği tamamen tutmuyor hocam , herkese geçerli değil yani.
    Benim anladığım tutturduguna kitliyor Vodafone, iki iki daha dört.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hiçbir tutatlılık yok. Son 3 sayfayı inceleyin, aynı içeriğe 3-4 farklı fiyat önerilmiş. Kime ne tutturabilirlerse gerçekten...

• DeathLess_55 D kullanıcısına yanıt

15 gb

2000 dk

250 sms

sebeke içi sınırsız

whatsapp messenger 2.ci dönem 180 tl

22 gb

3000 dk

250 sms

sebeke iiçi sınırsız

whatsapp facebook ınstgram twitter messenger 2.ci dönem 115 tl

25 gb

3000 dk

250 sms

sebeke ıcı sınırsız

whatsapp facebook ınstgram twitter messenger bunu paylasan arkadasa sormak lazım.youtube yada spotify biri dahilmii.

2.ci dönem 118 tl

ilki abimin ikincisi forumda paylasan arkadasın bir tane daha olmalı 115-118 arası.

btk şikayet kaydı actım.ekran resımlerını de ekledım.nasıl bi sürec işlicek.her kosulda ıkıncı donem yuksek geldı diye olur demek yerine sikayet kaydı actırıp sorgutlatmak gerek müşteri hizmetlerinin yanlis bilgilendirmesınden dolayı neden yuksek 2.ci dönem odeme olsun.yada bişe olmadi.içine sinmiş olur.

• Command.com kullanıcısına yanıt
    Her sene var neredeyse bu haberler hocam, şu an böyle bir şey zor gibi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • babakaan kullanıcısına yanıt
    Vodafone çekim gücü nasıl sizce ? turkcell kullanıyorum taahhüt bitti bu tarifye geçiş yapsam sizce çekim gücü vs sıkıntı yaşarmıyım ?

• 255 tl 25 gb turktelekom (5 gb hediye salla kazan 1 haftalık sanırım)

320 tl 30 gb vodafone sizce hangisine geçmeliyim ?

• bcakirr B kullanıcısına yanıt
    Eğer bölgenizde çekim gücü konusunda ikisi de birbirine yakın sonuç veriyorsa ben olsam Türk Telekom tercih ederdim.

Vodafone 30 gb içeriği neler hocam.
    30 gb
    3000 dk her yöne
    250 sms
    sebeke içi sinirsiz
    WhatsApp Facebook instgram Twitter messenger dahilmi yada youtube Spotify olabilir.
    Vodafone söyle durum var saydığım sosyal passlar sinirsiz gb gitmiyor.
    Türk Telekom ise gb dan gider.

Yok düz 30 gb uygulama vs yok kampanya o şekilde gördüğüm kadarıyla…

5 mesaj yukarıdaki yalın fırsat tarifesi söylediğim..

Yalin ise fazla albenisi yok.

• Arkadaşlar geçebileceğim tarife değişmiş ve daha kötüsü gelmiş bana göre,arasam eski sundukları tarifelere geçme şansım olur mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    350 kusu YouTube var

• taahhutum 10 gun icinde bitiyor ve gelen teklif 9gb 260 tl saka gibi.

cek satis kisminda 236 tl ye 24gb tarifeye gecis 240 tl ucret karsiliginda gecirenler var. deneyen var mi?

ya da 200 tl civarinda 20gbli paket teklifi olan?

• 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.