Şimdi Ara

Vodafone Gittigidiyor 100/25 YENİLENDİ (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
447
Cevap
22
Favori
18.908
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kodlar tanımlanıyor arkadaşlar tanımlayacağın zaman kuponun süresi dolmuştur diye uyarı veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim hesabımdaki kodlarıda silmişler.
  • askmen3755 A kullanıcısına yanıt
    Neyin limiti dolmuş ya kod dağıtmasalardı o zaman. Allahım yarebbim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR SÜRESİ DOLDU DİYOR. KAFAYI YİYECEM 1 TANE LASTİK ALACAKTIM. NASIL OLUR YA? DAHA 6 OCAĞA KADAR SÜRESİ YOK MUYDU?
  • quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

Neyin limiti dolmuş ya kod dağıtmasalardı o zaman. Allahım yarebbim

Dün 12 kod aldım o kadar uğraştık tanımlayamadık gitti kuponlar böyle şansın

• aynen bende de süresi dolmuştur dedi.. tekrar denediğimde de bu kod zaten sisteme tanımlanmıştır diyor.. daha dün aktifti, bugün sonlanmış sanırım
  • Tüküreyim böyle siteye. NE diye 6 ocak son tarih diye yazdılar o halde. Böyle kampanya mı olur?
  • kafalarına göre çekleri silip geçersiz yapacaklarsa hangi amaçla son kullanım tarihi veriyorlar, böyle saçmalık olur mu? bir çok kişiyi mağdur ettiler, yazıklar olsun böyle siteye!!

• kampanya kapsamında 10.000 kullanım gerçekleşmiş o yüzden geriye kalanlar havaya uçmuş arkadaşlar
  • ben böyle siteyi bilmem ne yapayım kahretsin ya dün alacaktım keske alsaymısım. MH canlı yazdım arastırıp neden silindiğini mesaj yoluyla cevaplıcaklarmış pehh. hesabıma tanımladıgım kuponu nasıl silersin ya?? kota dolduysa kupon dagımayı bitir hesaba tanımlı kodu silmek ne demek ya.
  • birçok arkadaşımız gibi bende mağdur oldum, kuponu yarın kullanacaktım burda yazılanlardan sonra hesabıma baktım ki çek uçmuş gitmiş! böyle amatörlük, böyle rezillik böyle saçmalık olmaz.

tepkimizi gösterelim, şikayetvar sitesine yazalım. site üzerinden mesaj gönderelim, belki mağduriyetimiz giderilir.

• Tansiyon aleti alacaktım. En iyisi hangisi diye günkerdir bakıyorum. Acayip sinirim bozuldu.
  • MH HİZMETLERİNİ ARADIM 10BİN KİŞİ DOLDU DİYORLAR.
    ŞİKAYET MESAJI YAZDIM KENDİ SİTELERİ ÜZERİNDEN.
    ŞİKAYET VARA YAZDIM ARKADAŞLAR.

HERKES YÜKLENSİN. HAKKIMIZI ARAYALIM. N11 HERGÜN KUPON DAĞITIYOR BUNLAR YILDA 1 KERE KAMPANYA YAPACAK ONU DE ELİNE YÜZÜNE BULAŞTIRIYOR AYIP YAHU
  • allah bildiği gibi yapsın onları eşden dostan topladım tam kullancam olaya bak ya
  • Eğer limit 10.000 ise 10.000 tane çek verilmesi gerekir.
  • leonidas26 kullanıcısına yanıt
    bende şimdi şikayet vara yazıyorum 40 yılda bir kampanya yapmış onuda 6 ocaga kadar sabredememiş beyfendiler. tabii kardan zarar yaptıysalar sıkıntı var demi.Arkadaş 10 bin kotan varsa 10 bin kod dagıtırsın kampanyayı bitirirsin. sen 20-30 bin kod dagıt sonra 10 bin alışveriş oldu de bitir. bu nasıl amatörlük ya n11 vallahi 10 gömlek üstündür bu avellerden.
  • Ben de şikayetvara yazdım ama bir sonuç çıkacağını sanmıyorum. Keşke dün alsaydım :(
  • dün kullanmadım sanki niye bekliyorsam şimdi hepsini silmişler şikayetvar.com ve kendilerine yazdım ama gittigidiyor bu konularda çamurdur.
  • benimde iptal etmişler şimdi mesaj geldi.

bu sabah kullanmaya çalışıyordum banka 3d sistemi yanıt vermiyor uyarısı düştü 3 kez,
    4. denememde direkt kuponun olmadığını gördüm.

Müşteri hizmetlerine yazdım kuponunuz 10.000 kupon dolduğundan silinmiştir diyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şikayet edin itibarları zedelensin az, çocuk oyuncağımı bu
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.