Şimdi Ara

Vodafone fiber ilk fatura hediye + 100tl hediye (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
632
Cevap
12
Favori
38.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Modem kuralamadan uye olunmuyor mu kendi modemimi kullanmak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cancakmak C kullanıcısına yanıt
    Malesef tüm firmalarda müşteriye modem ucreti dayatılıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vodafone fiber kendi modemimizi kullanabiliyor muyuz ? Vpn antivirus bandwith gibi cesitli ozellikler kullanmam gerekiyor.

Kendi verdikleri modemin ucretini versem de kullanamiyor muyjm ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancakmak -- 11 Ağustos 2020; 23:4:14 >
  • cancakmak C kullanıcısına yanıt
    Evet kullanabilirsiniz. Normalde izin vermiyor Vodafone ama donanımdan yazılımcı bizden yararlanan bir abimiz ayarladı, desteğini alırız.

• Superonline altyapısında vfiber kullanmaktayım ama bir arıza kaydına bile dönüş yapmıyor kaç gündür vodafone

• Birseysoylicem kullanıcısına yanıt
    Ariza kaydina sol personelleri gelecek, dönüş yapmayan bölgenizdeki sol bayisi

• Mevcut vodafone netliyim. 100mbit/99₺ teklif var nasıl sizce? Şu an aynı tarifeye 65₺ ödüyorum.

• ysakay kullanıcısına yanıt
    99+modemdir. Normal fiyat hocam

• İlk fatura hediyeli 20 tane daha kota açtık, bilgilerinize... :)

• Vodafone net nakil yapılması gerek 100tl ücret var daha ucuza olurmu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CemalSanane kullanıcısına yanıt
    100tl, iki faturaya böler.

• İlk fatura hediyeli son 9 satış arkadaşlar.

• Aralıkta taahhütüm doluyor, Vodafone Red'li tarifesiyle 100 mbit sınırsız fiber kullanıyorum.

Yeni teklif 99 tl 2 yıl taahhüt ile 100 mbit sınırsız ve tv yayın hediyeli (hangi tv paketi dikkat etmedim aslında istemiyorum). Makul geldi modem ücretini sordum (6.90 tl şu anda) aralık'a kadar devam eder bir daha modem ücreti ödemeyeceksiniz dedi. Öncelikle bu doğru mu?

Modem (Huawei HG255s) inanılmaz kötü wi-fi performansı var değiştirmek istiyorum dedim yeniden modem ücreti eklenir dediler. Kendim modem alıcam herhalde.

Sizin bu bahsettiğiniz ilk fatura hediyeden faydalanabilir miyiz sizin üzerinizden? Taahhüt bittiği günden başlatabiliyor muyuz? Çünkü bana hemen geçeceksiniz dedi, tabi ben şu anda daha az ödüyorum ve aralık ayına kadar buna devam etmek isterim.

Kendi modemimizi kullanmak için kullanıcı adı/şifremizi alabiliyor muyuz vodafone'dan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qvx

Aralıkta taahhütüm doluyor, Vodafone Red'li tarifesiyle 100 mbit sınırsız fiber kullanıyorum.

Yeni teklif 99 tl 2 yıl taahhüt ile 100 mbit sınırsız ve tv yayın hediyeli (hangi tv paketi dikkat etmedim aslında istemiyorum). Makul geldi modem ücretini sordum (6.90 tl şu anda) aralık'a kadar devam eder bir daha modem ücreti ödemeyeceksiniz dedi. Öncelikle bu doğru mu?

Modem (Huawei HG255s) inanılmaz kötü wi-fi performansı var değiştirmek istiyorum dedim yeniden modem ücreti eklenir dediler. Kendim modem alıcam herhalde.

Sizin bu bahsettiğiniz ilk fatura hediyeden faydalanabilir miyiz sizin üzerinizden? Taahhüt bittiği günden başlatabiliyor muyuz? Çünkü bana hemen geçeceksiniz dedi, tabi ben şu anda daha az ödüyorum ve aralık ayına kadar buna devam etmek isterim.

Kendi modemimizi kullanmak için kullanıcı adı/şifremizi alabiliyor muyuz vodafone'dan?
    benim anladığım bu fiber konusunda firmaların hepsi superonline fiber altayapısı kullanıyor, nihai teknik destek yine superonlinedan geleceği için onların uygulayacağı modele tabi olmak zorunda kalıyor 3. parti firmalar. vodafoneda olsa netspeed millenide olsa superonline altyapısı aldığın sürece sana o modemi dayatıyorlar.

sırf bu nedenle apartmandaki fiber altyapısını kullanmamak için vdsl ile devam edecem en azından kendi modemimi kullanabiliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: qvx

Aralıkta taahhütüm doluyor, Vodafone Red'li tarifesiyle 100 mbit sınırsız fiber kullanıyorum.

Mevcut vodafone abonesi iseniz daha önce modem ücreti ödemediyseniz neden taahhüt uzatıldığında sizden modem ücreti isteniyor böyle saçmalık görmedim

• İlk fatura hediyeli son 11 kotamiz kaldi arkadaslar.

• merhaba. ben şuan Turknet abonesiyim. farklı bir İSS ye geçmek istiyorum. vodafone fiber alt yapı soruguladığımda 35 yada 50 MB olan paketleri gösteriyor. ,benim merak ettiğim konu bu Vodafone da sabit telefon hattı olan paket var mı?
    evde 40 yıldır kullanılan sabit hat var. numara çok eski olduğu için bütün akrabalarda mevcut. babamlar da telefonun iptal olmasını istemiyor. telefon iptal olmadan kullanabileceğim fiber arıyorum.
  • mr.isson76 kullanıcısına yanıt
    Maalesef Vodafone yalın internet veriyor ama Türk telekom'dan aynı numarayı alıp devam edebilirsiniz.
    Muhtemelen Türksat altyapısı var binanızda o yüzden 50 megabit a kadar olan paketleri gösteriyor. Özelden açık adresi yazarsanız kontrol edebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: cancakmak

benim anladığım bu fiber konusunda firmaların hepsi superonline fiber altayapısı kullanıyor, nihai teknik destek yine superonlinedan geleceği için onların uygulayacağı modele tabi olmak zorunda kalıyor 3. parti firmalar. vodafoneda olsa netspeed millenide olsa superonline altyapısı aldığın sürece sana o modemi dayatıyorlar.

sırf bu nedenle apartmandaki fiber altyapısını kullanmamak için vdsl ile devam edecem en azından kendi modemimi kullanabiliyorum.

Alıntıları Göster
    vdfn’da kendi modeminizi kullanabiliyorsunuz.

• Evet, kurulumdan sonra tanimlayabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.