Şimdi Ara

Vodafone fiber ilk fatura hediye + 99 mbps 99tlden başlayan fiyatlarla (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
2
Favori
10.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizin aynı durum değil ki lütfen :) sizin daha yeni çıkmış Nisan 15te de ödenecek :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekostros kullanıcısına yanıt
    Benim müşterim değilsiniz ama hangi şehir ve ilçe bana özelden yazarsanız yardımcı olmaya çalışayım hocam seve seve.

• Bir konuya daha önce belirtmiş olmama rağmen tekrar netlik kazandırayım, faturalariniz çıkar, bayi tarafından ödemesi sağlanır forumdaşlarım. Yani fatura çıkmaz diye bir durum yok, paniklemeyin.
    Not: İşlem yaptığım herkeste telefonum var whatsapptan daha kolay ulaşabilirsiniz kafanıza takılan sorular için.

• Merhabalar
    Çarşamba günü başvuru yaptım. Perşembe modem kurulumu yapıldı. Dün yani cumartesi tt gelip alt bağlantıyı yaptı ama şuan modem üzerinde power wan ve lan ışıkları yanıyor. İnternet gelmedi. Zor bela Vodafone ulaştım. Aboneliği izi aktif hale getirmemişler kayıt oluşturduk diyip duruyorlar. İnternet gelmemesi dedikleri gibi abonelik aktif olmadığı için mi? Madem aktif değil nasıl modem verip bağlantı yapabiliyorlar? Yardım ederseniz sevinirim

• Bu pakedi kullananlar İzmir'de ping değerleriniz nasıl? Bu aralar pingim çok arttı. İnternet kullanımının artmasından da olabilir.
  • daredevil55 D kullanıcısına yanıt
    Anladığım kadarıyla Türk Telekom altyapısı üzerinden Vodafone internet bağlattınız ve ADSL ya da VDSL hizmeti alıyorsunuz. kuruluma gelen ekipler modemi kurduktan sonra sinyali aktif ederler normalde gelen ekipler ya bunu unutmuş olmalı ya da sinyalizasyonu sağlarken bir hata yapmış olmalılar. Bu durumu MH disinda kimse üzerinden cozemezsiniz :( size önerebileceğim tek şey tatlı sert bir konuşma başka hiçbir şey değil.

• ThePlakumat kullanıcısına yanıt
    Ben İzmir bornovadayim hocam, ping degerlerinde sapmalar mevcut malum herkes evde internet başında yoğunluk hat safhada. Ama download değerlerim gayet tatmin edici.

• tuqoo T kullanıcısına yanıt
    İlk bağlandığında speedtestde 2ms çıkıyordu şuan 20 üzeri alıyorum hızda 90 civarı ama asıl ilginç olan speedtest yaparken beni sürekli vodafone adanaya atıyor. Ben vodafone İzmir'i el ile seçiyorum. Pingden biraz şikayetçiyim açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuqoo

Anladığım kadarıyla Türk Telekom altyapısı üzerinden Vodafone internet bağlattınız ve ADSL ya da VDSL hizmeti alıyorsunuz. kuruluma gelen ekipler modemi kurduktan sonra sinyali aktif ederler normalde gelen ekipler ya bunu unutmuş olmalı ya da sinyalizasyonu sağlarken bir hata yapmış olmalılar. Bu durumu MH disinda kimse üzerinden cozemezsiniz :( size önerebileceğim tek şey tatlı sert bir konuşma başka hiçbir şey değil.
    Evet doğrudur vdsl bağlantısı yaptırdım. Modem kuruldu 2 gün sonra t. Telekom apartman girişinden açtığını modem kurulumu yaptıktan sonra kullanabilirsiniz dedi. Modem de power wan ve lan ışığı yanıyor ama İnternet ışığı yanmıyor. Vodafone yanımda uygulamasından baktığımda daha kurulumda gözüküyor. Mh ise aboneliğimin aktif görünmediğini bu yüzden hat olmadığını sadece sistemde sıkıntı olduğunu altyapı olarak Bi sorun bulunmadığını söyledi. Napcam anlamadım. Şuan abonelik aktif edilmiyor nasıl iş onu da anlamadım

• daredevil55 D kullanıcısına yanıt
    Ya henüz sizin sinyaliniz aktif edilmemiş ya da binanızdaki altyapıya henüz aktif sinyal yollanmamış ama binanızda altyapı tam olarak açılmadan modem kurdularsa çok büyük bir çelişki olur.

• Merhaba VDSL kampanyaniz varmı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: tuqoo

Ya henüz sizin sinyaliniz aktif edilmemiş ya da binanızdaki altyapıya henüz aktif sinyal yollanmamış ama binanızda altyapı tam olarak açılmadan modem kurdularsa çok büyük bir çelişki olur.
    Peki bu sinyal aktivasyonu sistem üzerinden mi oluyor? Aboneliğim tam olarak başlatılmamış gibi geldi bana. Çünkü Vodafone yanımda da daha kurulumda gözüküyor. Sistem üzerinden müdahale bu kadar zor olmamalı. Yarın da eğer gelmezse zaten 14 günlük cayma hakkımı kullanacağım. Teşekkür ederim ilginize

• Şuan sol 24 mbps 70 liralık fiber kullanıyoruz sol altyapısıyla. Vodafone 99 mbps olan pakete geçersek alacağımız hız nasıl olur? Sol sabit 24-32 arası veriyor.

• Vodafone'dan uzak durun, yeni abone olunca her şey güzel, sonrasında işler değişiyor.
  • Merhaba,

Turksat altyapısından sağlanan hizmette modemler yine Turksat Kablonet tarafından mı sağlanıyor? Cevap fark etmeksizin; modem seçme şansımız var mı?

Belki biraz daha teknik bir konu hakkında da sorum var. Turksat omurgasından Vodafone yönüne en yakın çıkacak şekilde mi routing sağlanıyor yoksa normal şartlarda Turksat o bölgede nasıl bir yol izliyorsa oradan Türk Telekom omurgası ardından da Vodafone gibi karmaşık ve ping değerlerini artıran bir yol mu izleniyor?

Teşekkürler
  • FrecoB kullanıcısına yanıt
    Vodafone'nin Türksat altyapısını kiralaması olayında Türk telekom'un bu surecin hiçbir halkasinda rolü ya da payı yok, yani türksattan nasıl bir hizmet alıyorsanız vodafone'dan da aynı hizmeti almış oluyorsunuz.

• bayram kadir B kullanıcısına yanıt
    Dunyadaki tum internet hizmetleri 'e kadar ibaresiyle satilir, yoğun olan saatlerde kullanımdan dolayı hızınız düşebilir ama altyapının rahatladığı saatlerde size vaat edilenin üstüne dahi çıkabilir. Sizin 24 kullanıp 99 ile kıyasladığınizi dusunursek arada inanilmaz bir fark olacaktir. Ozellikle downloadda.

• tuqoo T kullanıcısına yanıt
    Biz sözleşmeyi imzalarken 24 ten aşağısını görmezsin demişlerdi. Dedikleri gibi 2 yıldır da düştüğünü pek hissetmedik. Öğrenci evi 3 kişi 7/24 aktif şekilde kullanıyoruz. Kampanyamız temmuz sonu bitiyor. O tarihe kadar devam eder mi 99 mbps 99 lira kampanyası?

• Vodafone.net kullanıyorum ancak Modemin 5G bağlantısı sürekli olarak kopuyor. Yardımcı olabilir misiniz?
  • Arkadaşlar geçen ay 100 mbps lik paketden aldım paketimde vodafone tv yok sanırım, vodafonetv kullanmak için ne yapabilirim bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.