Şimdi Ara

Vodafone fiber ilk fatura hediye + 99 mbps 99tlden başlayan fiyatlarla (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
2
Favori
10.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Whatsapp'la ilgili bende de sıkıntı var. Sürekli bağlantı kontrol ediliyor diyor
    Benim ki düzeldi sizde de düzeldi mi ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyyear

Aynı sorun bendede vardı modem aç kapa yaptım düzeldi.
    Bende aynısını yaptım düzeldi . Ama WhatsApp düzelmedi. Silip tekrar yükledigim de düzeldi
  • arifberkay1 kullanıcısına yanıt
    Düzeldi gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bayram kadir B kullanıcısına yanıt
    Devam ederse seve seve yardimci oluruz :)

• evil2302 E kullanıcısına yanıt
    Mhyi arayın modem değişikliği isteyin hocam.

• tuqoo T kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam, biterken haberleşiriz. çünkü turkcell altyapısı bizde iyi çalışıyor. 99 mbps bizim için uzay çağı olabilir :)
  • Beyler bende çok düşündüm Vodafone alıp almama konusunda ve aldım. Superonline alt yapısı üzerinden kullanıyorum Taylan bey ilgilendi sağolsun dediği gibi 2 günde kurdular hemde istediğim yere. Yan komşumda Süperonline var adam pişman olmuş kapının girişine kurmuşlar ben salona kadar çektirdim hemde gelen arkadaşla o kadar çok uğraştılar ki boat giriş uzerinden salona kadar kılavuz ile kabloyu çektiler evde bir tane kablo gözükmüyor ben çok memnunum dediği gibi yoğun saatlerde 50-40 mbit düşüyor ama bazen bakıyorum 135 mbit çıkıyor Taylan bey babamın oğlu değil onu ve Vodafone savunuyor gibi bir düşünce aklınıza gelmesin. Herkesin memnun kalıp kalmaması sanırım tesisata genel dağıtıcı ya uzaklık gibi birçok etkenlere bağlı. Evimde ps4 var War Zone bilenler 100 GB dosya boyutunu bilir 2 saatte indi oyunlarda kasma donma nadir de olsa yaşadım yaşamadın diyen yalan söyler gerisini siz düşünün kısacası ben memnunum bu benim kendi düşüncem ve izlenimlerim iyi forumlar herkese.

• juhadante J kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim, iyi gunde kullaniniz :)

• Merhaba,
    Artık RED indirimini kaldırmışlar gözüküyor. Bende superonline'dan vodafone'a geçeceğim , superonline'a 29 Nisan'da taahhüt bittiği için o tarihe iptal dilekçesi verdi. Vodafone beni bugün arayıp benden 29 Nisan'a başvuru almasına rağmen, 1 saat sonra arayıp superonline iptal olmadan sizden başvuru alamayız diyip başvuruyu iptal etti. Superonline iptali 7 güne kadar uzayabilir diyor. İlginç işler. Ben aradaki sürecin uzamasını istemediğim için sizinle yürütebilir miyiz tuqoo üstadım.
  • Hocam vodafone fiber bağlatmak için yardımcı olabilir misiniz?
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EuphoriA -- 3 Mayıs 2020; 19:26:21 >
  • EuphoriA E kullanıcısına yanıt
    Abone ve fiber sahibi isim soyismini ozelden yazar misiniz kontrol edelim faturanız çıkmış mı?

• Arkadaşlar fiber bağlatmak icin soruyorsunuz, cevapsız bırakmamak adına bilgi vereyim şu anda virüs dolayısıyla hayat durmaya devam ediyor iş nezdinde... Sistemlerimiz açılır açılmaz burdan kampanya paylaşacağım, forumdan virüs sonrasına atmak zorunda kaldığımız yaklaşık yüz tane randevu var, sağlık ve sihhatle atlatalim su günleri donanım ailesi olarak hepsini halledeceğiz.

• Selam forumdaşlar, virusun gidişatı ile alakalı bir terslik olmazsa ayin 25i itibariyle iş başı yapacağız. O tarihe doğru iletişim kurabiliriz.

• Arkadaşlar virüs sonrası işbaşı yaptık, ilk 50 kişiye ilk fatura hediye kampanyamiz başlamış bulunmaktadır. İyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: tuqoo

Arkadaşlar virüs sonrası işbaşı yaptık, ilk 50 kişiye ilk fatura hediye kampanyamiz başlamış bulunmaktadır. İyi forumlar.
    Takip.

• 1 haziranda @tuqoo ile yaptığım görüşme sonrasında Türk-sat altyapısı üzerinden 35 mbps 87₺ ‘lik pakete aboneliğim gerçekleşti. Taylan Bey farklı şehirlerde olmamıza rağmen sürecin her aşamasında WhatsApp aracılığıyla yardımcı oldu. Telefonla görüşmemizden 18 saat sonra türksat ekipleri modem kurulumunu yaptı.
    Kendisine teşekkür ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuqoo

Arkadaşlar virüs sonrası işbaşı yaptık, ilk 50 kişiye ilk fatura hediye kampanyamiz başlamış bulunmaktadır. İyi forumlar.
    merhaba.
    aralık ayında telekom aboneliğim bitiyor ve vodafone'a geçiş yapmak istiyorum. zaten telefon hattı olarakta vodafone kullanıyorum.
    1-2 sorum var.
    vodafone 100'lü ip mi atıyor yeni kullanıcılara? yani sanal ip yada cgn ip dediğimiz olay.
    onun dışında statik ip fiyatı nedir acaba aylık olarak.
  • ortadünyagezgini kullanıcısına yanıt
    İyi günde kullanmanız dileğiyle, ben teşekkür ederim hocam.

• İlk fatura hediyeli son 24 basvuru arkadaşlar.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.