Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.582
Cevap
256
Favori
1.700.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gecersin tabloya bakin daha cazipleri de olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 80yaşında babam için bol şebeke dışı dakikalı, az da olsa internetli faturalı yeni hat için tarife var mı acaba? tablolarda göremedim.
  • laider kullanıcısına yanıt
    Faturali tsrifeler yok konuda. Yeni hatti faturasiz acdirin sonra faturaliya gecirin. 750 dk 250 sms 3gb devreden 27tl 6gbligi 32tl.

• mukohan M kullanıcısına yanıt
    26 yaş altı soyadı tutan birinin tc numarasını bayiye verin halleder

• TT den geçtim telsiz vergisi aldı . Normalde taşımaya yil boyu almıyordu. Değişti mi acaba?

• Kafama göre 5 paketi 29 tl yazıyor zamlandımı ona göre tarife değişikliği yapıcam bilgi verirmisiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • istceko İ kullanıcısına yanıt
    Degismis olabilir ne zaman tasidiniz.

• Turkcell kullanan babam için sadece konuşma için bı tarife bakıyorum da faturali olarak yok mu böyle bir tarife?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone 3g de iken şarjım bı anda bitiyor çözemedim

• Faturalı için güzel tarife yok mu arkadaşlar?
    750dk+5gb+1000sms 30 TL gibi rakama kullanıyorum taahhütüm 3 güne bitiyor. Kampanya için hiç aranmadım. Mevcut tarife bana yeterli.
    Faturasıza mı geçsem diye düşündüm

• ibrahimyuksel kullanıcısına yanıt
    Yanimda uygulamasindan bana ne var kismina girin orda teklif oluyor genelde altta.

• Kontrol ettim maalesef yok. Vodafone artık beni istemiyor herhalde 🤣

• Bugün numara taşıma başvurusu yapacağım ilk sayfada kilerden birini seçeceğim ama numara taşırken tarife seçmek gerekli mi tarifesiz açılıyor mu hat.
  • ibrahimyuksel kullanıcısına yanıt
    Ben vodafone freezone 8gb 4 gündüz 4 gece şeklinde olan tarifesini 30 lira karşılığı kullanıyorum.
    Ancak gece en fazla 1 gb harcarken gündüz için 4gb yetmiyor bu yüzden ek paketlere ciddi ücretler ödemek zorunda kalıyorum.

Kontratım 20 nisanda bitiyor. Vodafone bana redli 8 tarifesini 46 lira karşılığı önerdi. 8gb internet iceriyor.

Turkcell tarafında ise lifecell faturasız 5gb paketi 35 tl. Bu paketi alınca 12 ay boyunca her ay ek 1gb ve antalya içerisinde numara taşıma işlemini gerçekleştireceğim için yine 12 ay boyunca ek 2gb verecekler toplamda 8gb faturasiz internet için 35 tl ödeyeceğim. Eğer lifecell faturasız 7gb a geçersem 10gb internet için 45 lira ödeyeceğim. Lifecell faturalıda ise 54 lira karşılığı 13 gb alabiliyorum 12 ay boyunca.

Bu tür ikilemde kaldım sizce ne yapmalıyım?
    8gb intenet bana ucu ucuna yeter. Belki bazı aylar ek paket almam gerekebilir.

• konuştuğunca internet tarifelerinin ücretleri forumda ve vodafone sitesinde farklı hangisi doğrudur acaba
  • Dün taşındı 30 TL yüklemek zorunda kaldım telsiz vergisi için

Hatta iki aylık kesmiş komedi
    VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istceko -- 28 Mart 2019; 19:16:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anıl72

ben turkcelliyim vodafone taşıyacağım ama yaklasık 25 gün sonra bitiyor kontratım .dün vodafone dan aradılar iptal edin bize geçin diye bende kontratım var dedim ilk veya son ay kontratı iptal edebilirsiniz ek ücret ödemeden dediler araştıracağım diyip kapattım.böyle birşey var mı acaba?
    Bende turkcellden o şekilde vodafone a geçmiştim son ayı baya indirimli ödedim hatta sonradan borç çıkmasın diye aradım ama son ayda kullandığım gün kadarına ücret çıkartmışlar. Turkcell platinum 15 kullanıyordum bu arada vodafone benim pass’im e geçtim.

• 12 MARTDAN SONRA FİYAT ARTIŞI OLAN FATURASIZ TARİFELER

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR]
  • Aratorn Oglu Aragorn kullanıcısına yanıt
    turkcell mh yi aradım anlattım doğru dedi ve kontrol etti borç çıkmadı .6gb 35 tl olan pakete geçecektim hocam ben vodafone da.turkcell 5gb 750dk 100sms 25gbfizy,tv+ falan olan paketi 39a verdi bende turkcellde kalmış oldum
  • anıl72 A kullanıcısına yanıt
    Zaten 5gb sizin için yeterliyse vodafone geçmeye gerek yok. Vodafone da instagram spotify ve youtube paketimden yemeden sınırsız kullanıyorum.Turkcell’de bunu sağlayan bir paket yok malesef olsa da heralde 300 liradan aşağı vermez o paketi Turkcell :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.