Şimdi Ara

Vodafone Evde İnternet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben kendim Vodafone Red 12 tarifesi kullanıyorum, Vodafone Evde İnternet kamoanya yapmis Vodafone Red lilere 24-Mbit limitsiz internet ilk 12 ay 64+7 TL modem ücreti diğer 12 ay ise 74+7 modem ücreti on başvuru yaptim sabahına beni aradılar tarife hakkında detaylı bilgi verdiler ve fiyatın bu şekilde olduğunu belirterek 3 defa sesli yanıt sistemine kayıt yaptılar.Diger gün sabahın 8 i mesaj geldi, mesajda ilk 12ay 74+7 diğer 12 ay 84+7 aradan biraz zaman geçtikten sonra müşteri hizmetleri kurulum için ekip gönderiyoruz dedi bir dk dedim bana yapılan sözleşme ile gelen mesaj farklı dedim o zaman müşteri hizmetlerini ara iptal et dedi aradı. Tekrardan sizin yapmış oldugunuz sozlesme bu başka yok falan atistik kapattım biraz uzun oldu
    Şimdi evimin altında Superonline var oda pahalı geliyor bütçemi aşıyor, Vodafone Evde net fiber kullananlar nasıl memnun mu yoksa tekrardan başvuru yapayım mı yoksa berbat ise hiç bulasmamayayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sol uzerinden kullaniyorum 100mbps gayet iyi Allah sukur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeniden başvuru yaptım ben Vodafone red üyesiyim bana böyle bir mesaj geldi,
    "Değerli Müşterimiz, bağlantı ücreti dahil ilk 12 ay 74,9 TL, sonraki 12 ay 84,9 TL ücretli 24 ay kontratlı REDliye 10 TL İndirimli Yeni Limitsiz Fiber Kampanyası (T) - Evde+ 24 / 24 Mbps Limitsiz internet siparişiniz alınmıştır. 6,9 TL modem ücreti 24 ay boyunca internet ücretinize ek olarak tahsil edilecektir.*

Aylık ne verecem 64+7 mi 74+7 mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben türknet tavsiye ederim. Hem altyapının desteklediği en yüksek hızı veriyor. Hem taahhütsüz, beğenmezseniz iptal edersiniz. Hem de 1 ay bedava. Eğer karar verirseniz. Bana yazarsanız işlemlerde yardımcı olurum.

Bir ay ücretsiz kullanım için;

✓Davet kodu: UUE71TN49PMS

✓Başvuru linki: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.