Şimdi Ara

Vodafone’dan Süper Uyumlu Tarife’ye Yapay Zekâ Desteği (sektörel)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri
 • Son Yorum geçen yıl
 • Cevaplayan Üyeler 5
 • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
 • Ortalama Mesaj Aralığı 48 gün 13 saat 59 dakika
 • Konuya En Çok Yazanlar
 • XpressMusic34 (2 mesaj) Nickizm (1 mesaj) MobilRadar (1 mesaj) Beardush (1 mesaj) oturkmen (1 mesaj)
 • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
 • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (1 mesaj) (2 mesaj)
 • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
Mesaj
 • Alıntı

  metni:
  VODAFONE SÜPER UYUMLU TARİFE YENİLENDİVodafone, ayarlanabilen tarife yapısıyla Türkiye'de bir ilk olan Süper Uyumlu Tarife'yi yeniledi. Yeni Süper Uyumlu+ Tarife'yi kullanan müşteriler, aktivasyon anında tarifelerindeki içerikleri ihtiyaçlarına göre seçebildikleri gibi, bu içerikleri ne zaman ve nasıl güncellemeleri gerektiği konusunda dijital asistan TOBi'den danışmanlık da alabiliyor. Müşteriler, değişen ihtiyaçlarına göre tarife içeriklerini ayda bir kez Vodafone Yanımda üzerinden değiştirebiliyor. Türkiye'nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, faturalı tarife portföyünü yenilikçi ürünlerle geliştirmeye devam ediyor. Vodafone, ayarlanabilen tarife yapısıyla Türkiye'de bir ilk olan Süper Uyumlu Tarife'yi yeniledi. Yeni Süper Uyumlu+ Tarife'yi kullanan müşteriler; aktivasyon anında tarifelerindeki içerikleri ihtiyaçlarına göre seçebiliyor, kullanmadıkları içerikler için ödeme yapmak zorunda kalmıyor, ihtiyaçları değiştiğinde ayda bir kez tarifelerini değiştirmeden Vodafone Yanımda üzerinden tek tıkla içeriklerini değiştirebiliyor ve tarifelerindeki içerikleri ne zaman ve nasıl güncellemeleri gerektiği konusunda dijital asistan TOBi'den danışmanlık alabiliyor.Meltem Bakiler Şahin: "Kullanıcıların %81'i içerik değiştirme özelliğinden memnun"Süper Uyumlu Tarife ile müşterilerine özgür ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunduklarını belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:
  "Süper Uyumlu Tarifemiz, ihtiyaca göre ayarlanabilen tarife yapısıyla Türkiye'de bir ilk. Bu tarifeye geçen müşterilerimiz, değişen ihtiyaçları doğrultusunda tarife içeriklerini de Vodafone Yanımda üzerinden tek tıkla kolayca değiştirebiliyor. Böylece, müşterimiz tarifeye değil, tarifemiz müşteriye uyum sağlıyor. Yaptığımız araştırmalara göre, Süper Uyumlu Tarife müşterilerimiz içerik değiştirme özelliğinin özgürlük hissi yarattığını söylüyor. Bu özelliği kullananların %81'i bu deneyimden memnun olduğunu belirtirken, %73'ü de içeriklerini artırmayı tercih ediyor. Vodafone olarak, her zaman ürünlerimizi müşteri deneyimini merkeze alıp geliştirerek pazara yön vermeye devam ediyoruz. Yeni özelliklerle geliştirdiğimiz Süper Uyumlu Tarife'de, Yapay Zekâ ile müşterilerimizin kullanımlarını takip edip onları ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirerek aşım yapmalarının ya da kullanmadıkları içerikler için para ödemelerinin önüne geçiyoruz. Ayrıca, müşterilerimize içeriklerini değiştirme hakkı sunmakla kalmıyor, aktivasyon anında tarifelerini kendilerinin oluşturmalarına da imkân sağlıyoruz. Böylece müşterilerimiz, belirli tarife içerikleri arasında sıkışıp kalmıyor. Vodafone olarak, müşterilerimize dijital dünyanın heyecan verici yeniliklerini sunmaya devam edeceğiz."Kullanıcıları nasıl bir deneyim bekliyor?Müşteriler, Süper Uyumlu+ Tarife'nin "Tarife Oluşturma" özelliği sayesinde mobil internet, dakika, SMS haklarını kendileri seçebiliyor ve kullanmak istemedikleri içerikler için ödeme yapmıyor. "İçerik Değiştirme" özelliğiyle, tarife kullanıcının değişen ihtiyaçlarına uyum sağlıyor ve her fatura döneminde tarife değiştirmeden içerikler değiştirilebiliyor. "Dijital asistan TOBi" sayesinde ise müşterilerin kullanımlarını takip etmesine gerek kalmadan, değişen alışkanlıklar doğrultusunda kullanıcıya yönlendirme yapılıyor.
  TOBi, hangi konularda yönlendiriyor?Vodafone bireysel müşterileriyle 700'den fazla konuda ayda 7 milyona yakın sohbet gerçekleştiren, Yapay Zekâ tabanlı kişisel asistan TOBi, Süper Uyumlu+ Tarife kullanıcılarına genel olarak tarifenin içerik değiştirme özelliği olduğu konusunda bilgilendirme yapıyor. Bununla birlikte TOBi, mobil internet, dakika, SMS kullanımları fazla olduğunda "Hızlı gidiyorsun" uyarısında bulunarak kullanıcıya bir üst içerik seviyesine geçmesini ya da geçilemeyen durumlarda ek paket öneriyor. TOBi, mobil internet, dakika, SMS haklarının az kullanıldığı durumlarda da "Daha az ödeyebilirsin" uyarısında bulunarak kullanıcıya bir alt içerik seviyesine geçmesini öneriyor ve kullanmadığı içeriklere para ödemeyeceğini hatırlatıyor.İhtiyaca göre ayarlanabilen tarifeSüper Uyumlu+ Tarife kapsamında 5-6-7-8 GB mobil internet, 100-750-1500 dakika ve 10-500 SMS içerik alternatifleri sunuluyor. Müşteriler, dilerse, kullanmadıkları SMS'leri azaltabiliyor; internet, dakika içeriklerinden ihtiyaç duydukları alternatifleri seçebiliyor. Seçilen yeni içeriklere göre Süper Uyumlu+ Tarife'nin fiyatı da güncelleniyor. Müşteriler, yeni tarife fiyatını onayladıktan sonra güncel tarifeyi kullanmaya başlayabiliyor. Süper Uyumlu+ Tarife'nin içeriği her fatura döneminde sadece bir kez değiştirilebiliyor.Durma özelliği ve 12 ay geçerli 2 GB internet hediyeSüper Uyumlu+ Tarife ile müşteriler kendi tarifesini oluşturuyor, bu tarifeyi ihtiyacına göre düzenliyor, tarifesini aşmaması için TOBi tarafından yönlendiriliyor ve hatta isterse, hediye "durma özelliği"ni alabiliyor. Durma özelliği ile kullanıcının faturası kendiliğinden duruyor ve kullanıcı istemedikçe fatura tutarı aşılmıyor. Durma özelliği hediyesi, Vodafone Yanımda uygulamasından TOBi'ye "durma özelliği" yazılarak aktifleştirilebiliyor. Vodafone, Ağustos ayında gelenlere tarifeye ek otomatik olarak tanımlanan 12 ay geçerli aylık 2 GB internet de hediye ediyor.
  Süper Uyumlu+ Tarife'ye geçmek isteyen müşterilerin, Vodafone mağazalarını ziyaret etmeleri ya da www.vodafone.com.tr'ye girmeleri yeterli oluyor.


  vodafone’dan süper uyumlu tarife’ye yapay zekâ desteği - vodafone medya merkezi
  Vodafone’dan Süper Uyumlu Tarife’ye Yapay Zekâ Desteği - Vodafone Medya Merkezi
  https://medyamerkezi.vodafone.com.tr/basin-bultenleri/vodafone-dan-super-uyumlu-tarife-ye-yapay-zeka-destegi • Nickizm N kullanıcısına yanıt

  Merhaba;


  Öncelikle kullanıcı deneyimlerini okumak daha iyi olur yorum yapabilmek adına :)

 • Bilgilendirme : Kimse deneyimlerini paylaşmamış.

  Ailemden bir kişiyi Süper Uyumlu+ tarifesine geçirdim.

  10 GB internet, 750 dakika ve 10 sms 35 TL.

  Ek olarak taahhüt boyunca aylık +2 GB ve durma özelliği ve devretme özelliği hediye.

  12+3 ay taahhütlü ve ilk 3 ay 35 TL, kalan 12 ay 42 TL.

  12 GB internet, 750 dk, 10 sms ve durma özelliği ortalama 40 liraya geldi.

  Baya iyi tarife olmuş tebrik ediyorum, hem durma hem de devretme özellikli ve 2 GB hediyesiyle de şahane oldu, istediğimiz zaman internet veya dakika haklarını arttırıp kısma özelliğini söylemiyorum bile.

  Bu konuda baya tebrik ettim Vodafone'u, çok iyi yapmışlar, saygılar.

  < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
 • Merhaba. Süper uyumlu tarifeye geçiş yapıyordum. Benden taahhüt istediler. Sitesinde taahhütsüz geçilebilir diye yazmış. Ama telefondaki müşteri hizmetleri taahhütsüz geçiş yapmayı kabul etmedi.

 • Allah vodafona önce akıl versin sonra yapay olsunlar
  🙄

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.