Şimdi Ara

Vodafone'dan ŞOK Açıklama!!:Türkiye'den Çekilebiliriz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
4.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biraz yalan haber gibi geldi koskoca vodafone ceosu turkcelli övmez bence
  • Bu haber piyasaları firmaların yapısını araştıran birisi olarak banada bir fake miş gibi geldi.Dünya çapında bir firma Turkcell'i öveceğini düşünmüyorum.Vodafone Türkiye ayağından zarar etse ne yazar onlar için vizyon çok önemlidir. Ben Vodafone'nin daha iyi yerlere varacağını düşünüyorum. Zaten pazarda Turkcell'in bukadar tutulma sebebi ilk yıllarda Telsim'in ceza alıp abone alımı yapamamasıdır. Buda Karamehmet'in her dönem olduğu gibi o dönemde hükümete yakınlığından kaynaklandığını düşünüyorum :) Yukarıda arkadaşın belirttiği gibi numara taşınabilirliği çıktığı anda Turkcell'i yalan olmuş varsayabilirsiniz :)
  • Yalan haber koskocaman firma böyle bir açıklama yapacak kesinlikle fake
  • quote:

Orjinalden alıntı: Old_Town

quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

Haberin yalan olduğu her halinden belli :)

Koskoca CEO nun şu basit cümlesine bak "Turkcellin kampnayları güzel"

Geçiniz efendim geçiniz...

Birde şu ifade çok komik

"16 liranın yarısı HÜKÜMETE yarısı ....."

Hükümet kelimesi çok komik :) Yarısı devlete olması gerekiyordu :)

Haber sallama, vodafone'nun Türkiyeden şu an içn gitme planı asla yoktur..Çünkü beklentilerinin üzerinde kar ediyorlar

%18 devlete KDV
    %25 devlete ÖİV.
    birazı kontör ücreti
    belki birazda hükümettekilere gidiyor olabilir,(bahşiş yada hediye almak diye bir şey var nede olsa)

% 15 de hazine payı var

• Haberi yazan arkadaştan kaynak istiyoruz
  • en son geyik rezaletinden sonra iyi olmuş gitselerde kurtulsak
  • fake oğlu fake haber....haber bile değil ki komedi bu ...
  • ya arkadaslar dıyorsunuz dıyorsunuz vodafone dunya devı sırket 10 yıllık bılmem kac yıllık planlarını yapmıslardır falan. 1 yıl gectı aradan hanı degısım olacaktı hıcbıırsey oldugu yok. dunya devı dıye yabancı fırma dıye gozunuzde buyutmeyın vodafone u bu kadar. bızım turkcell ımız ve avea mız vodafone dan cok daha basarılıdır kucuk gormeyın o kdar da
  • Vodafone hattı, cep aile tarifesi kullanıyorum...
    Tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor...
    Teşekkürler Vodafone :)
  • tamamen sıkış bi haber.arkadaşımız iyi sallamış belkide turkcellde filan çalışıyo iiyi yazmış ama

vodafone nin ceosu öyle bişey demez
  • gerçekten yalan bir haber vodafone bu kadar yatırım yaptıktan sonra asla piyasadan çekileceğini sanmıyorum
  • Vodafone kolay kolay çekilmez ama benim telefondan çekildi. Sim kart aktif değil diyor daha yeni aldığım numara. Ne dandik kart yapıyorlar.
  • vodafon türkiyeden çekilirse hayır dağıtacağım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bilalalkan

vodafon türkiyeden çekilirse hayır dağıtacağım.

Bende katılıyorum.. Rehberimde konuştuğum 3 Vodafone'lu kaldı, bu 3 kişininde haberi yok ama Avea geçmeleri için görüşmelerdeyim; geçerlerse 500/5000 smslerini ben alacağım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: basturkemin

quote:

Orjinalden alıntı: bilalalkan

vodafon türkiyeden çekilirse hayır dağıtacağım.

Bende katılıyorum.. Rehberimde konuştuğum 3 Vodafone'lu kaldı, bu 3 kişininde haberi yok ama Avea geçmeleri için görüşmelerdeyim; geçerlerse 500/5000 smslerini ben alacağım.

BaştürkEmin kardeşim..

Piyasada (ŞU ANDA..!!) 2 rekabetçi gsm firması var...

1-Avea
    2-Turkcell

Bencede Avea'lı yap sevdiklerini en azından bol bol konuşursun ancak Turkcellide yabana atma o da fena sayılmaz..
  • @ Bico,

Elbette, ben 4-5 yıl aradan sonra Turkcell aldım, Turkcell bu kadar rekabete girmişken vazgeçilmezimiz oldu.. Ama o 3 kişi yakınım olduğundan görüşme ve sms olarak vs. Avea'ya geçecekler zaten düşünüyorlardı o açıdan dedim. Yoksa Turkcell elbette es geçilemez.
  • Vodafone ile görüştüğüm nerede ise kimse kalmadı

5 dk sı 1 kontor olayından sadece bir kişi ile yararlanıyorum..

Kısa sürede kalite adına çok ilerleme olsada fiyat rekabetinde oldukça geri kaldı Vodafone..

Ancak bugün hediye geyik dakikaları ile tam 4 kişiyi aradım ve hepsinde çekim mükkemmele yakındı. Vodafone'a sadece çekimden dolayı teşekkür sunmak zorundayız gibi geliyor
  • Ben %65 AVEA ve SABİT HAT ARAYIP - %30 DİĞER YÖNLERİ - %5 YURTDIŞI (ALMANYA) ARIYORUM...
    Benim tarifeme göre ;

Sabit Ücret : 1.5 YTL
    Evİş aramak : Her ay 30 dakika bedava
    Evİş 30 dakikadan sonra aramak ve Avea numaralarına :90.000 Dak. (6sn.üzerinden)
    Diğer Gsm Aramak : 250.000 Dak. (6sn.üzerinden)
    Almanya Sabit Hat aramak : 366.000 (Tüm dünya paketine üye olmadan..)
    1. Bölge ALMANYA SABİT HAT yani PSTN 15,7 Sn üzerinden ücretlendirliyor.. (Tüm dünya paketine üye olmadan..)

Turkcell ve Vodafoneda bulamadım bu alışkanlığıma yakın bir tarife..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERALCELL -- 17 Nisan 2008; 19:45:39 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: dj night

Aaaahhh ah!Ben alabilsem keşke.O zaman görün tarife neymiş,altyapı neymiş,turkcell i abone sayısı olarak geçmek neymiş göstereyim.Öyle planlarım var ki!mesela,tüm şebeke aboneleriyle 10 dk 1 kontör,hadi canınız saolsun sınırsız bedava sms,bu kadar indirdik daha da indiremezmiyiz?eee.. diğer op 2 dk 1 kontör.Tabi ki Türkiye coğrafyasının %100 ünü kapsama(mağra,obruk,sarnıç,metro,sauna,hamam,otoparklar,-1 -2 katlardaki özel mekanlar gibi kapalı alanların hepsi dahil).Hacı kusura bakma fonsiyonu var bir de:konuşmanız kesilirse o zamanda harcanan kontörün iadesi.Sizce nasıl

bu şekilde 2 ayda indirirsin kepenkleri sen

• Kaynak?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.