Şimdi Ara

Vodafone'dan ŞOK Açıklama!!:Türkiye'den Çekilebiliriz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
4.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar vodafone nin çekilmesini isteyenlere kötü bir haberim var kesinlikle çekilme diye bir şey yok muş tamamen yalan ve uydurma bir habermiş bole bir şeyin olması söz konusu bile değil miş adamlar bizler milyarlarca dolar yatırımı çekilmek için yapmadık diyorlar yatırımlar tüm hızıyla ve vodafon un küresel kalitesine uygun olarak devam ediyor veen kısa zamanda taşlar yerine oturunca her şey daha farklı olacak diyorlar bu haberi kim ne maksatla yaptı bilmiyorum ama gerçekten saçmalamış az önce müşteri hizmetleri ile konuştum onlar söyledi
  • quote:

Orjinalden alıntı: gprsmania

vitai sen bu işi yapamayacaksan tak sepeti koluna hadi bakalım yoluna
    turkcell dediğin numara tanışabildiği anda liderliği bitecek bi şirket

onu beklemeden yapabileceklerinde var
    1. geyiklerden hemen vazgeç saçma sapan reklam yapma
    2. dünyadaki vodafone standartlarını al getir buraya
    3. bedava tel dağıt
    4. sınırsız gprsi gerçekten sınırsız yap fiyatını indir
    5. hediye smsi heryöne yap ve bol tut
    6. hiç bi hizmetini tcellden pahalı yapma (gsmli ev telefonu tam bi fos)
    7. takipçi olma yenilikçi ol
    8. 3G'yi tcellden daha çok sahiplen daha gelmeden trye tanıttı adamlar ve kafalarda yer etti
    9. doğuda çekim alanını arttır arttırmasanda yap işte reklamını
    10. bu forumu takip et

GSM Sektörünün 10 altın kuralı

quote:

Orjinalden alıntı: kardia
    müşteri hizmetleri ile konuştum onlar söyledi

Müşteri Hizmetlerine Vodafone'un kampanyalarını sorsan onu bile bilmiyorlar. Abarttım biraz ama mecaz anlamda şunu demeye çalışıyorum; Müşteri Hizmetlerinin dünyadan haberi olmuyor, en son sorulacak yer

• Haberin yalan olduğu her halinden belli :)

Koskoca CEO nun şu basit cümlesine bak "Turkcellin kampnayları güzel"

Geçiniz efendim geçiniz...

Birde şu ifade çok komik

"16 liranın yarısı HÜKÜMETE yarısı ....."

Hükümet kelimesi çok komik :) Yarısı devlete olması gerekiyordu :)

Haber sallama, vodafone'nun Türkiyeden şu an içn gitme planı asla yoktur..Çünkü beklentilerinin üzerinde kar ediyorlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: enginizm

Vodafone Şok Etti:
    Turkcell'i Geçmemiz İmkansız: 36 Milyon abonesi bulunan Turkcell'in Altyapısı Güzel Abone sayısını ve aboneyi elinde tutmayı başarıyor İtirafında bulunan Ceo Vitai Turkcell Geçilemez Açıklaması Yaptı

Vodafone: Avea'dan İyi Durumdayız Abone sayımız 16.5 Milyon Diyen Vitai Abone sayısı Ve Kapsama alanında Avea'dan İyi Durumdayız Dedi

Türkiye'den Çekilme İhtimali Masada:Turkcellle Mücadele Etmek Zor Pahalı Olmasına Rağmen Türkiye Turkcell Kullanıyor ve Ekledi Türkiye'nin TURKCELL'i Tercih Etmesi Şaşırtıcı Dedi
    VERGİLER ADİL OLMALI, İNDİRİM BEKLİYORUZ
    Vergilerin adil olması ve adil bir şekilde uygulanması gerektiğini vurgulayan Vitai, “Pazara girdiğimizde ilerleyen yıllarda vergilerin düşeceğine inanarak girmiştik. Hükümetin hala bu görüşte olduğuna inanıyorduk. 100 kontörü 16 YTL’ye satıyoruz. Bunun yarısı hükümete, yarısı da 100 kontöre gidiyor” dedi.

Hükümetin bütçesi elverdiğinde vergilerde indirim beklediklerini ifade eden Vitai, “Belki vergileri yeni abone alımından alınan vergiler şeklinde değil de, daha çok gelirden alınan vergiler şekline dönüştürebilirler. Bunun bütün operatörler için daha adil olduğunu düşünüyoruz” diye konuştu

Bu açıklama nereden yapılmış kim inanır Allah aşkınıza bir ceo nu böyle açıklama yapabileceğine

• belkide şaka olsun diye yapılmış bir haberdir belkide vodaonun çekemeyen birileri tarafından da yapılmış olabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

Haberin yalan olduğu her halinden belli :)

Koskoca CEO nun şu basit cümlesine bak "Turkcellin kampnayları güzel"

Geçiniz efendim geçiniz...

Birde şu ifade çok komik

"16 liranın yarısı HÜKÜMETE yarısı ....."

Hükümet kelimesi çok komik :) Yarısı devlete olması gerekiyordu :)

Haber sallama, vodafone'nun Türkiyeden şu an içn gitme planı asla yoktur..Çünkü beklentilerinin üzerinde kar ediyorlar

%18 devlete KDV
    %25 devlete ÖİV.
    birazı kontör ücreti
    belki birazda hükümettekilere gidiyor olabilir,(bahşiş yada hediye almak diye bir şey var nede olsa)

benim ilk hattım telsimdi. ve benim bulunduğum yerde çekmiyordu sık sık kesilmeler oluyordu.
    turkcel çıkınca hattı iptal ettim tyurkcele geçtim. daha sonra 3 adet daha turkcel hat aldım. ama daha sonra araştırdım ki avea daha hesaplı. 3-4 tane avea mpbil öğrenci aldım. şimdiye kadarda onları kullanıyorum turkcel hatlarımdan ise bir teki kullanıyorumonunda numarası hem güzel hemde çok tanıdığımda bulunduğundan kullanıyorum ama en çok kullandığım avea,
    telsim hiç bir zaman aveadan daha iyi olamadı olamazda o dedikleri hikayeden başka bişey değil.
    milletin cebinde her türlü hat var şimdi herkes işine gelen kartı takıp onunla konuşuyorlar, şöyle bir araştırsalar aynı isimle her gsm şirketine kayıtlı en az bir kişi bulurlar.
    avea tarifeleri ile şu anda en ucuz gsm şirketi.
    kapsama alanına gelince turkcellden geri kalan yanı yok bu güne kadar bir kaç yerde çekmemezlik yaptı ama ondada sorun olmadı adamlar anında müdahale ediyorlar.
    3 yıl öncesiydi oğlum kırıkkale üni.ye başlamıştı ve hem turkcel hemde avea hattı yanındaydı kampüs içerisinde çok yerde avea çekmiyor diyordu.
    avea müşteri hizmetlerini aradım konuştum ve bana 15 gün sonra dönrdüler
    beyefendi konu ile ilgilendik en kısa zamanda o bölgeye aktarma/baz istasyonu kurulacak gereği yapılacak denildi ve bir ay sonra kampüse yakın bir yere avea baz istasyonunu yerleştirmiş. ve 2 yıl boyunca kesintisiz görüşme yaptık. ve turkcell hatta gerek kalmadığından 6 ayda bir kontör yükleyerek elimizde tuttuk daha sonrada kartı kırıp çöpe attık

• quote:

Orjinalden alıntı: mirage616

quote:

Orjinalden alıntı: enginizm

Vodafone Şok Etti:
    Turkcell'i Geçmemiz İmkansız: 36 Milyon abonesi bulunan Turkcell'in Altyapısı Güzel Abone sayısını ve aboneyi elinde tutmayı başarıyor İtirafında bulunan Ceo Vitai Turkcell Geçilemez Açıklaması Yaptı

Vodafone: Avea'dan İyi Durumdayız Abone sayımız 16.5 Milyon Diyen Vitai Abone sayısı Ve Kapsama alanında Avea'dan İyi Durumdayız Dedi

Türkiye'den Çekilme İhtimali Masada:Turkcellle Mücadele Etmek Zor Pahalı Olmasına Rağmen Türkiye Turkcell Kullanıyor ve Ekledi Türkiye'nin TURKCELL'i Tercih Etmesi Şaşırtıcı Dedi
    VERGİLER ADİL OLMALI, İNDİRİM BEKLİYORUZ
    Vergilerin adil olması ve adil bir şekilde uygulanması gerektiğini vurgulayan Vitai, “Pazara girdiğimizde ilerleyen yıllarda vergilerin düşeceğine inanarak girmiştik. Hükümetin hala bu görüşte olduğuna inanıyorduk. 100 kontörü 16 YTL’ye satıyoruz. Bunun yarısı hükümete, yarısı da 100 kontöre gidiyor” dedi.

Hükümetin bütçesi elverdiğinde vergilerde indirim beklediklerini ifade eden Vitai, “Belki vergileri yeni abone alımından alınan vergiler şeklinde değil de, daha çok gelirden alınan vergiler şekline dönüştürebilirler. Bunun bütün operatörler için daha adil olduğunu düşünüyoruz” diye konuştu

Bu açıklama nereden yapılmış kim inanır Allah aşkınıza bir ceo nu böyle açıklama yapabileceğine

turkcelin, fısıltı gazetesi aracılığı ile kendisini övme politikası olabilir diye düşünüyorum.

• aveanın çekmediği yerleri müşteri hizmetlerine söyleyince en kısa sürede yapıyorlar anında yeni baz dikiyorlar kendim arayıp söyledim ve 1 ay içrsinde yeni baz kurdular bursa da
  • kaynak göstermemek hata olmuş, belliki fake haber...
    turkcellciler işbaşında
    ama kaliteyi müşteri beklentilerini karşılamak olarak düşünürsek, avea daha iyi bence de...
  • Haber yalan ya da değil ama telsim'i hakkaten özledim. Vodafone olduktan sonra 1 - 2 kere kontör yükledim. Şimdi o hattım da gitti. Kullanmıyorum. AVEA sağolsun her ihtiyacımı karşılıyor.

Geyik candır. Lan hangimiz evimizde geyik besliyoruz. Ya da elimizde tasmayla Taksim'de İstiklal'de Kızılay'da geyik gezdiriyoruz. Siz gördünüz mü? Ben görmedim şimdiye kadar
    Geyiğe doyacaksın. hepimiz geyik eti yiyoruz ya.

Telsim geri gelsin abicim ya. Ya da Vodafone adam akıllı tarife yapsın.

Geyikmiş. Sen böyle şeyler yaparsan barınamazsın bu ülkede. Türk milleti ne anlar geyikten meyikten. Adam gibi isim ver bak noluyo.

AVEA gibi çıkar bilmem kaç kontöre 500 - 5000 müşteri nasıl sana geliyo. Ama daha ucuza ve daha bol SMS vererek.
  • keşke gitseler ama ben vodafone a ınanmıyorum. avea cok yenı bır operator olmasına karsın turkcell e kafa tutmaya basladı. vodafone hala uyuyor hanı nerde degısım nerde? sureklı mahkeme gıbı gun atıyolar yok 1 yıl sonra cok ıyı olcaz yok uzun vadede cok ıyı olcaz dıye. geldıklerı 1 yıl oldu şebeke daha kotuye gıttı hanı nerde degısım. bızım ınsanlarımız da vodafone geldı dıye yok yere hat aldılar kandılar. sımdı de vodafone abone sayımız avea dan cok dıyor. tabı cok olur bızım ınsanlarımız hemen hat aldılar sadece isim için ama su anda kımse kullanmıyor.
  • abone sayıları çok olabilir ama konuşan ve para kazandıran sayısına bakmak lazım.
  • kesinlikle yalan bir haber
    ama vodafone un türkiyede işi zor biraz
    14 yıllık bir turksel firması var ve elit kesimin bir çoğu bu hattı kullanıyor...
    sırtını türk telekoma dayamış bir avea var ....
    bence herşey 3g ihalesiyle birlikte değişecek
    3g ihalesi alan operatör de kampanyalar bitecek.
    ihaleyi almayan operatörler süper kampanyalar yapacak.
    görelim bakalım ne olacak?
  • bu lafları biyerden hatırlıyorum ama nerden.aaa evet aria'da umduğunu bulamayınca böyle tehditler savurmuştu ve alıp bavulunu gitmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magellan1923 -- 16 Nisan 2008; 12:37:04 >
  • Bahsettiğiniz çocuk oyuncağı değil arkadaşlar ben bu haberde bir yanlış anlaşılma olduğu kanısındayım

burakın böyle devasa şirketleri küçücük ticari işletmeler dahi ileri doğru kırk defa düşünüp bir adım atıyor.

bahsedilen Vodafone gibi bir dünya deviyse yaş tahtaya basması imkansız onların ceplerinde azami 10 yıllık yol haritası hazır bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mihl -- 13 Nisan 2008; 16:34:47 >
  • kesinlikle katılıorum evet.yahu neden böle bir derdi olsun türkceli geçmek gibi 200 milyon abonesi olan koskoca bi dünya oporotöründen bahsettiğimizi unutmayalım..
  • Asparagas habere gel.
    Turkcell filan mı çıkartmış acaba bunu?

Telsim (Vodafone) Cep Aile ile benden çoktan helallik almıştır. Yeri bende özeldir.
    Numara taşınabilirliği çıktığı gün bu iş bitecektir.
  • yorum yapmaya bile gerek olmayan yalan bir haber
  • Aslında ceo yeterince samimi konuşsa, şöyle demesi gerekir:

"Turkcell Vodafone'a havada karada 10 basar."

• Havada, karada, denizde
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.