Şimdi Ara

Vodafone`dan SMS Paketi ayda sadece 9 TL'ye 3000 SMS HER YÖNE [Sadece VODAFONE`DA] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
0
Favori
769.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12sine kadar 100ü aşarsam bedavamı ozaman :D?
  • quote:

Orjinalden alıntı: blueish

12sine kadar 100ü aşarsam bedavamı ozaman :D?

ustam sen piyangodan mı çıktın,
    nerden uyduruyorsun bu senaryoları.
    pm den numaramı gönderiyorum. müsait zamanında beni çaldır kapat. seni arayıp uzun uzun anlatayım detayları...
  • quote:

Orjinalden alıntı: blueish

yaaa baa sayın abonemiz 12.06.2009itibariyle tarifenizeait sms bedeli 2 kontör olacaktır bilginize diye bir msj geldi ne güzel msjlaşıyodum :(

vodaofone iyi hoş mesaj yolluyo bunu bildirmeyende var
  • quote:

Orjinalden alıntı: cassio10

her gün sevgilinize attığınız mesajları 95 e indirin diğerlerine de 5 atın allah aşkına ya çok komiksiniz
    hadi piri neyse onu vodafone memnun edemez de istemeyen kullanmasın biz halimizden memnunuz 39 kontör verip 500 sms alınca günde 300 sms atınca ertesi günü 150 sms atınca ondan sonraki güne 50 smsiniz kalınca napıyosunuz çok merak ediyorum o zaman avea 500 turkcell 300 sms paketlerini kullanan yok

Adam bana bu hakkı verdiyse neden sınır getiriyor arkadaşım o zaman. Senin söylediğin komik oluyor. Ondan kıs ona yüklen oluyor. Madem her yöne veriyorsun bu mereti niye sınır koyuyorsun. 500 mesaj alanlar çok mesajlaşmayanlar. Onlara yetiyor. Ben 5000 alıyorum. Sınırsız da mesajlaşıyorum. Herkes sizin gibi her yöne mesaj atmıyor. İhtiyacı olan 500 alıyor çok mesajlaşan benim gibi 5000 alıyor.

• Waay anasını hala bu limit olayı tartışılıyormu

bir kaç gündür hiç bakmadım bu başlığa hala aynı konu devam

Canım kardeşlerim beğenmiyen gider şebekesi çökük avea yı kullanır tutan yada karşıan yok geçin avea ya limitsiz sınırsızsmsleşin hatta geçin limitsiz tarifeyede tutan yok

özgürsünüz vodafne ne yapsa beğenmiyor kimse 24 saat 100 sms attın bekle gece 12 de sıfırlansın kullan gene ölmeyecen ya

sevgilinde beklesin çatlamasın yada alırsın şebeke içi süper sms paketi ssmsleş ayda 20.000 küsür sms haftalıktan aylık olarak tutan yok limit yok sınır yok

zaten sevgili deidğin seninle aynı şebekede olur o zaman alırsın şebeke içi paket bu kadar basit
  • Bu ay başında Vodafone'dan Avea'ya geçiş yapmıştım. Zira uzun süre Vodafone'dan bir atak bekledim ama ses çıkmayınca ve özellikle Avea'nın her yöne 2 dakikası 1 kontör tarifesini çıkartmasıyla geçiş yaptım. Şimdi ise Vodafone hem 3 dakikası 1 kontör hem de 35 kontöre 3000 sms ile olayı farklı bir boyuta taşıdı. Avea'dan ise şimdilik memnunum. Bir sorunla karşılaşmadım ve görüşmelerimde kesinti vb. sorunlarla karşılaşmadım. Hediye konuşma sürem bittiğinde ise, Vodafone hala önde olursa belki Vodafone'a tekrar dönebilirim :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vodafone TR

Waay anasını hala bu limit olayı tartışılıyormu

Canım kardeşlerim beğenmiyen gider şebekesi çökük avea yı kullanır tutan yada karşıan yok geçin avea ya limitsiz sınırsızsmsleşin hatta geçin limitsiz tarifeyede tutan yok

özgürsünüz vodafne ne yapsa beğenmiyor kimse 24 saat 100 sms attın bekle gece 12 de sıfırlansın kullan gene ölmeyecen ya

sevgilinde beklesin çatlamasın yada alırsın şebeke içi süper sms paketi ssmsleş ayda 20.000 küsür sms haftalıktan aylık olarak tutan yok limit yok sınır yok

zaten sevgili deidğin seninle aynı şebekede olur o zaman alırsın şebeke içi paket bu kadar basit

Mantığınızı tebrik ediyorum. İmzanızla çok çelişiyosunuz. Gece sıfırlansınmışta şebeke içi alsınmışta. Arkadaşım kafanız mı güzel sizin ya adam bana hak veriyor ve limit koyuyor kime ne yahu. Afedersiniz ama herkeste destekliyor. Koyun sürüsü biri ne yaparsa onu yapmaya devam eder ya. Hiç kusura bakmayın ama bazı arkadaşları birisi evet destekliyorum dediği anda başkaları da mantrıklı abi günde 100 mesaj sınırı olsun tabi diyosunuz. Sınırları yokmaya gelen Vodafone sınır koyuyor. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

Vodafone bu ülkede yokken AVEA vardı. Vodafone daha ucuza gelseydi AVEA'yı yıksaydı o zaman. Yok sınır iyi olmuş yok 12'den sonra sıfırlanır tekrar mesaj atarsın. Bu bana verilen bir haksa bunu istediğim gibi kullanabilirim. Niye sınır koyuyor o zaman. Şebekesine güvenmiyor mantığı çıkar burdan. Kötü dediğin AVEA sınır koymuyor istediğin gibi kullan diyor Vodafone şebekesine alt yapısına güvenmeyip sınır koyuyor o zaman.

• amma uzattınız ha
    beğenmeyen başka operatörlerin başka sms paketlerini kullansın.
    bu kadar basit.
    nokta.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

quote:

Mantığınızı tebrik ediyorum. İmzanızla çok çelişiyosunuz. Gece sıfırlansınmışta şebeke içi alsınmışta. Arkadaşım kafanız mı güzel sizin ya adam bana hak veriyor ve limit koyuyor kime ne yahu. Afedersiniz ama herkeste destekliyor. Koyun sürüsü biri ne yaparsa onu yapmaya devam eder ya. Hiç kusura bakmayın ama bazı arkadaşları birisi evet destekliyorum dediği anda başkaları da mantrıklı abi günde 100 mesaj sınırı olsun tabi diyosunuz. Sınırları yokmaya gelen Vodafone sınır koyuyor. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

Vodafone bu ülkede yokken AVEA vardı. Vodafone daha ucuza gelseydi AVEA'yı yıksaydı o zaman. Yok sınır iyi olmuş yok 12'den sonra sıfırlanır tekrar mesaj atarsın. Bu bana verilen bir haksa bunu istediğim gibi kullanabilirim. Niye sınır koyuyor o zaman. Şebekesine güvenmiyor mantığı çıkar burdan. Kötü dediğin AVEA sınır koymuyor istediğin gibi kullan diyor Vodafone şebekesine alt yapısına güvenmeyip sınır koyuyor o zaman.

O zaman geç faturalu cep limitsize yolla her yöne lmitsiz sınırız sms tamammı

ayrıca imzam ile çeliştiğimi belirtmişsin ben 1.5 senedir faturalı hat kullanıyorum ve son 7 aydır ceplimitsiz tarifesi kullanıyorum bu kapsamda limitsiz şebekeiçin + sabit hat + her yöne limitsiz sms pkaeti kullanıyorum

NEYMİŞ EFENDİM SINIR YOKMUŞ NEYMİŞ EFENDİM ÖZGÜR DÜNYAYA GEÇİŞMİŞ İŞTE İMZAMA YAZMA SEBEBİM OKEY ANLADIN MI MANTIĞI BOL ARKADAŞIM BENİM

yolun açık olsun geç kardeşim AVEA ya hadi güle güle tutan yok al aveada 5000 şebeke içini yad 500 şebeke dışını

ayrıca madem bu kadar tartışma çıkartıyorsunuz aVEA kullandınız avea diyonuz o zaman siz 500 sms her yöne alıp 2-3 günde bitiriyonuz galiba ee 1 ay boyunca ne yapıyorsunuz sorması ayıp açıklarmısın bana bunu

en azından vodafoneda 3000 her hyöne sms i günlük 100 limitle 1 ay yaya yaya kullanıyon fark var ! ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ben Sen Olamam -- 11 Haziran 2009; 10:09:00 >

• evet bu konuyu fazla uzatmamak lazım herkes biliyor zaten kuralları hizmeti veren belirler bu hakkı size tanırken kendi kuralları geçerlidir sonuçta bu böyle ..
  • Limit Olayını Baslıktan Kaldırırım Vallaha Bir Daha Limitten Bahsetmeyin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

quote:

Bahsettiğin üzere herkesin kullanımı kendine sen avea kullan ozaman.% 90 bu sms paketinden mutluysa bu koyunlukla ne alaka herkesin kullanımı aynı mı?% 90 ının işini görüyor ki memnun herkes.Tabiki hitap etmeyen kesimde olacak onlarda kendine uygunu seçecek yani burda bunu tartışmakta saçma.Bende aveaya geçmem asla işimi görmüyor hangi sms paketini alırsam alayım ekstra kontörüm gider hem şebeke içi hemde dışı sms kullanan biriyim bu yüzden vodafone un bu paketi ilaç gibi geldi çoğu kişide benzer kullanımda olduğundan memnunlar koyunlukla alakası yok yani herkes 10 bin sms atmak zorunda değil 1 ayda

• Gerçekten 100 Sms Olayı Fazla Büyütülmüş..

Adamlar 35 Kontöre 3000 Sms Veriyor Ve Alternatifi Yok

Bu Kadar Ayrıntıya Takılmamak LAzım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: vodafone silver

Gerçekten 100 Sms Olayı Fazla Büyütülmüş..

Adamlar 35 Kontöre 3000 Sms Veriyor Ve Alternatifi Yok

Bu Kadar Ayrıntıya Takılmamak LAzım.

yakında alternatifler çıkar
  • Şu an için en iyisi bu :) Bravo vodafone
  • quote:

Orjinalden alıntı: EneRGy.

Şu an için en iyisi bu :) Bravo vodafone

biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
  • Rekabet kızısın iyice yakında sınırsız mesaj vercekler
  • quote:

Orjinalden alıntı: invisible

Rekabet kızısın iyice yakında sınırsız mesaj vercekler

sınırsız konuşturduğuna göre her yöne sınırsızda mesaj veriri heralde
  • sms paketine yeni reklam çekmişler selim ile
    bir mahkeme salonunda reklam
    sonuna yetiştim tam izleyemedim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

GERÇEK SINIR NEDİR

35 KONTÖRE HER YÖNE 3000 SMS TEKİ GÜNDE 100 SMS SINIRIMI

39 KONTÖRE HER YÖNE VERİLEN 500 sms sınırımı..

39 > 35
    3000> 500

Hesap kitap ortada..

Kesinlikle katılıyorum,
    madem bazıları günde 100'den daha fazla heryöne kısa mesaj atıyor. Nasıl olurda 39 kontöre 500 sms yi bol bol kullanıyor & destekliyor anlamıyorum, 39 kontöre alıp 2-3gün mü kullanıyorlar.
    Sadece bazı günler 2 mesaj, bazı günler 200 mesaj atılıyorsa, 100sms sınırı eleştirilebilir. Başka türlü olumsuz bir şekilde eleştirilemez.

Çünkü; 100 den fazla her yöne mesaj atıyorsanız, 500 sms i kaç gün kullanacaksınız ?
    Çünkü; 1000 den fazla her yöne mesaj atıyorsanız 3 gün mü kullanacaktınız paketi ? Ya da diğer aklternatif olarak sunacağınız operatör hangisi olacak ?
    Çünkü; karşınızdakiyle sınırsız mesjlaşıyorsanız, karşınızdaki de ZATEN sizinle aynı operatörden dir.

500 lük alanlar bakiyelerini 2-3 gün kullansın(her 3 gün bitiyorsa ayda 390 kontör eder) biz razıyız 100 sms sınırıyla ayda 35 kontöre...
    Bu yazdıklarım cevap niteliğindedir. Benim görüşüm ise: 100 sms sınırı kötü sayılmaz ama sınırsız olsa tabiki daha güzel olurdu. Şimdilik en uygunu Vodafone, ileride diğerleri uygun olursa onları destekliyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the spooks -- 16 Haziran 2009; 12:46:00 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.