Şimdi Ara

Vodafone`dan SMS Paketi ayda sadece 9 TL'ye 3000 SMS HER YÖNE [Sadece VODAFONE`DA] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
378
Cevap
0
Favori
769.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla 100 sms sınırına ben bayıldım Gereksiz sms atmıyoruz artık kız arkadaşımızla..Daha uzun daha güzel
  • avea kullanıyorum 5bin + avea içi 5dk 1 kontör. geçenlerde 150 kontör aldım 5bin sms yaptım ve bir kaç kişiyle konuştum telefonda. 150 yükleyince 180 dk bedava geliyor şebeke içi ondan kalan 10 dk vardı + 104 kontörüm vardı. gece kız arkadaşımı aradım taş çatlasın 2 saat konuştuk sonra bugün sabah kalktığımda mesaj atamadığımı gördüm. neden mi ? kontörüm bitmiş... müşteri hizmetlerini aradım 50 kere bir türlü bağlanamadım. 104 kontör yahu 2 saatte nasıl biter ? 104x5= 520 dk yapar. ben taş çatlasın 2 saat yani 120 dk konuşmuşumdur. geriye kalan 400 dakikalık kontörüm yalan oldu. 9333'ü aradığımda bana kontörümün bittiğini ama hala hediye dakikalarımın olduğunu söylüyor. aveanın robotunu dinlerken tv deki reklamı gördüm hemen vodafone müşteri hizmetlerini aradım. uzun lafın tarifesi + 3000 sms hakkında bilgi aldım. kısmet olursa bir kaç gün içinde vodafone alıyorum. o giden 100 kontörümü ise avealı yetkililere armağan ediyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 0XiD

avea kullanıyorum 5bin + avea içi 5dk 1 kontör. geçenlerde 150 kontör aldım 5bin sms yaptım ve bir kaç kişiyle konuştum telefonda. 150 yükleyince 180 dk bedava geliyor şebeke içi ondan kalan 10 dk vardı + 104 kontörüm vardı. gece kız arkadaşımı aradım taş çatlasın 2 saat konuştuk sonra bugün sabah kalktığımda mesaj atamadığımı gördüm. neden mi ? kontörüm bitmiş... müşteri hizmetlerini aradım 50 kere bir türlü bağlanamadım. 104 kontör yahu 2 saatte nasıl biter ? 104x5= 520 dk yapar. ben taş çatlasın 2 saat yani 120 dk konuşmuşumdur. geriye kalan 400 dakikalık kontörüm yalan oldu. 9333'ü aradığımda bana kontörümün bittiğini ama hala hediye dakikalarımın olduğunu söylüyor. aveanın robotunu dinlerken tv deki reklamı gördüm hemen vodafone müşteri hizmetlerini aradım. uzun lafın tarifesi + 3000 sms hakkında bilgi aldım. kısmet olursa bir kaç gün içinde vodafone alıyorum. o giden 100 kontörümü ise avealı yetkililere armağan ediyorum.

şimdiden hayırlı olsun avea biraz garip alıyor geri veriyor fln kontörü niye alırsın niye geri verirsin tarifeni sisteme yerleştiremedin mi diye sorarlar adama tekrar hayırlı olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 0XiD

avea kullanıyorum 5bin + avea içi 5dk 1 kontör. geçenlerde 150 kontör aldım 5bin sms yaptım ve bir kaç kişiyle konuştum telefonda. 150 yükleyince 180 dk bedava geliyor şebeke içi ondan kalan 10 dk vardı + 104 kontörüm vardı. gece kız arkadaşımı aradım taş çatlasın 2 saat konuştuk sonra bugün sabah kalktığımda mesaj atamadığımı gördüm. neden mi ? kontörüm bitmiş... müşteri hizmetlerini aradım 50 kere bir türlü bağlanamadım. 104 kontör yahu 2 saatte nasıl biter ? 104x5= 520 dk yapar. ben taş çatlasın 2 saat yani 120 dk konuşmuşumdur. geriye kalan 400 dakikalık kontörüm yalan oldu. 9333'ü aradığımda bana kontörümün bittiğini ama hala hediye dakikalarımın olduğunu söylüyor. aveanın robotunu dinlerken tv deki reklamı gördüm hemen vodafone müşteri hizmetlerini aradım. uzun lafın tarifesi + 3000 sms hakkında bilgi aldım. kısmet olursa bir kaç gün içinde vodafone alıyorum. o giden 100 kontörümü ise avealı yetkililere armağan ediyorum.

Uzun lafın tarifesine sakın geçme tavsiye etmem.. GÜNDÜZ SAATİ 4 KONTÖR, GECE SAATİ 8 KONTÖR

Vodafone Cep öğrenci tarifesinde 100-150 yüklersen 5 dk sı 1 kontör, 250 yüklersen 15 dk sı 1 kontör..

Kontörlü cep limitsiz tarifede 10 dakikadan sonra (10 dk sı 10 kontör) gerisi bedava vodafone içi..

Faturalı cep limitsiz tarifede ayda 36 liraya vodafone içi sınırsız konuşma + sınırsız sms hakkın var..

Nerden gördün uzun lafın tarifesini bilmiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 16 Haziran 2009; 17:52:04 >
  • Her ne kadar günde 100 sms sınırı sorun değil desemde bir blogta yapılan toplam 9 yorumu sizlerle paylaşmak istiyorum..

Acaba Vodafone’a mı geçsem ne?

ne gececeksın kardesım ya bole sacma bır kampanyamı olurya
    gunluk 100 sms mıs suraya bakya ben 5 yıldır vadafone kullanıyorum ama operatörumu degısdırecem
    arkadasım ben gunde 100 den fazla atıyorsam konturumden gıtcek kampanyaya bak ya
    bu operatör kampanya yaparken sanırım kör dıger operatörlerın yapmıs oldukları kampanyaları gormuyorlar
    neyse en kısa zamanda operatorumu vadafondan degısdırıp baskabır operatöre gececem

bence güzel bi kampanya ama günde en fazla 100 sms olayı kaldırsalar süper olur

ya 250 kntre 15 dksı 1 kntr diye vodafone hat aldık ama sms olayı bı ıse yaramıyo…cok sacma olmus gercekten bu kampanya..msjlasma konusunda en guzelı avea…nese vodafone da ınsallah kampanyanın yanlıs sekılde sunuldugunu anlar ve en kısa zamanda bu sacma engelı kaldırır

avea en ıyısı

arkadaşım bu vodafone yapıyorda noluyor sanki Denyolar yapıyolar Mesaj gönderilemedi Şebeke Mesajları desteklemiyor Dio ne kadar adice kontör çalma yöntemi bu

vodafone çok güzel bir msj kampanyası çıkardı sagolsun ama günde herkes istedigi kadar gönderseydi daha iyi olurdu ve tüm öperatörleri msj kampanyası konusunda geri bıkardı lütfen vodafone 35 3000 heryöne çok hoş ama herkes gündelik istedigi kadar göndersin

çok saçma sınırlı olması aewa geçelm en iyisi

yha eed cidden ne bu b0Le quRaL mı oLurmu$ c0q saCma =((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 16 Haziran 2009; 19:52:24 >
  • saçma sapan yorumlar.
    mesela 2.yorum.
    adam öyle bir yazmış ki.
    sanki vodafone önceden günde 100den fazla her yöne bedava mesaj veriyor du da
    şimdi vodafone bu kampanyayı değiştirmiş ve günlük 100 mesaj sınırı getirmiş.
    adam da kızmış şimdi operatörünü değiştirecek.
    vodafone kör ayrıca diğer operatörleri göremiyormuş demek ki b uarkadaş 35 kontöre300 veya 39 kontöre 500 sms istiyor.
    kendisiyle çelişmiş her cümlesinde.
    6.yorum
    yazan kişi hakkında iddaaya girerim 3-4 yıldır vodafone kullanmıyor.mesajların gitmmesinden bahsetmiş.
    ona da buradan cevap vereyim bu sorun çoktan çözüldü cell-imcim bunu sen de biliyorsun.
    8.yorum
    yine bu yorumu yazan kişi vodafone'un bundan önceki harkülade(!) sms paketlerini kullanıyormuş ta
    bu kampanya yı beğenmemiş avea'ya geçiyor.

son yorum hakkında söylenecek hiçbirşey yok.
  • sadece şebeke içi sms atıyorlarsa birde genç arkadaşlar herhalde telefon ellerinde uyuyorlardır haliyle günde 100 az gelebilir ama onların kıyasladıkları şebeke içi paketlerle kıyaslıyorlar sonuçta avea aylık toplam 500 veriyor heryöne vodafone günde 100 den ayda 3 bin veriyor hemde 4 kntr aza bu açıdan kıyaslamıyorlar.şebeke içi 5-10 bin arası sms atıyorlardır zaten bu arkadaşlar o yüzden ya vodafone supersms kullansınlar yada geçsinler aveaya başka çareleri yok.Ama heryöne sms atanlar için çok çok ideal tartışmasız açık ara 1. sms paketidir.

Ben günlük 100 sms sınırını yetmiyor diye eleştirmem de sadece şu açıdan hata olmuş 1. gün itibariyle 100 altında sms atmış biri hiçbirzaman 3 bin sms atamıcak.sonuçta sen bu paketin tanıtımını 3 bin diye yapıyorsan burda biraz sorun olur sadece bunu eleştirebilirim.aylık sınır gene 3 bin derlerdi ama günlük maksimum sınır 150 fln dense enazından daha mantıklı olabilirdi kullanım açısından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 16 Haziran 2009; 20:14:22 >
  • Bu normal bişey. Vodafone zaten bu kampanyayı yaparken oturp düşündü 35 kontöre 3000 sms atılabilirmi..Elbette atanlar çıkacaktı ancak genel anlamda %99,9 u bu 3000 sms ten yararlanamayacaktır. Örneğin geçen kız arkadaımla aramız bozuktu hesapladım 16 mesaj felan atmışızı. HOOP GİTTİ 84 SMS :)

Ama olsun bol bol sms bırakıyor peşinden bu hoşuma gidiyor..

Hem Vodafone aboneleri korkmadan konuşuyor sadece sms atmıyor muhabbetide yapılabilir..

Neyse

Şu kampanya 26 yıllık ömrümde gördüğüm en iyi SMS kampanyasıdır..

Bi kez daha tebrik edeceğim..Şimdi süper sms paketinide düşürürse bu söyulentilerede cevap verir :)

35 kontöre vodafone içi limitsiz desin olsun bitsin..zaten kaç kişi alır ki
  • Sms kampanyaları içinde en güzeli. Vodafone, aklın başına gelmeye başladı, adamı böyle esas duruşa geçirir bizim millet.

Günde 100 sınırı bu güzelliği gölgeleyen tek şey, şahsen ben ayda bile 100 sms atmam, ama günde daha çok atanlar var ki rahatsızlıklar var, Vodafone şebeke zora girmesin diye düşünmüştür
  • Ben Bu insanları anlamakta zorluk çekiyorum..vodafone heryöne süper tarife yapıyo yüz sms olayına takıyorlar..eğer günde yüz smsten fazla atıyorsan kesin kız arkadaşınladir çoğu süper sms alırsın sınırsız atarsın vodafonedan..zaten yüz sms sınırı olmazsa mesaj hakları iki haftada biter bunlara dağ dayanmaz..heralde günde üçyüz dörtyüz mesaj atıyorlarki yetmiyo bu kadar isyan ediyorlar..bende çok mesaj atan birisiyim ama yüz sms bana yeter yüzde 90inada yeter olduğuna göre vodafone un mesaj kampanyası çok iyi..ama yetmiyo diyenler aveadan beşbin turkcellden onbin sms alabilirler seçenek olduğuna göre bu kadar eleştiri biraz saçma geliyor..önemli olan şu anda vodafone mesajları iletiyormu iletmiyormu herhangi bir sorun varmi yokmu bunlar tartışılmali diye düşünüyorum..yoksa bu mantıkla günde yüz sms yok yeter yok yetmezle bi yere varilmaz..
  • Ben günde 100 Sms ten fazla atan ßirinden şüpelenirim Raporludur kesn
  • bence süper bir kampanya günde 1.16 kontöre her yöne 100 sms alıyorsunuz arkadaşlar yani 1 sms = 2 kontör desek günde 1 sms den düşük bir fiyata "her yöne" (şebeke içi demiyor )100 sms almak gayet karlı bunun aksini söyleyen ya matematik bilmiyor, ya da parası bol operatörlere veriyor. boş ver sınırı, mınırı bu taraftan bak
  • SMS paketinin meyvelerinden faydalanmaya başladım. Dünden beri çok daha fazla mesaj atar oldum.
  • Genclik akıllı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xR4d

Genclik akıllı.

• Vodafone'da çalışan adamların artık işbilirliğinden şüphe etmeye başladım..

Bugün iş olsun diye "HER YÖNE" yazıp 7222 ye sms attım..

Gelen mesaj

"Her yöne sms kampanyamız şu şu tarihte sona ermiştir. Bilginize"

Allah sizi bildiği gibi yapsın.Burayı okuyan Vodafone yetkilileri bari bu mesajı okuyunda durumu düzeltin. Her yöne yazıp gönderdiğimizde

"HER YÖNE SMS KAMPANYASI BİTMİŞ CEP DOLUU SMS BAŞLAMIŞTIR. ABONE YAZ 7333 E GÖNDER 35 KONTÖRE HER YÖNE 3000 SMS KAZAN.VODAFONE" YAZMAK ÇOK ZOR OLMASA GEREK..

AMA İŞİNİZİ BİZİM KADAR BİLE SEVMİYORSUNUZ Kİ..

• Tabi öyle bir mesaj alan bir çok kullanıcı hiçbir kampanya olmadığını sanıp isyan ediyordur.
  • Arkadaşlar kampanyanın geçerliliği ne kadar ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Maxy_

Arkadaşlar kampanyanın geçerliliği ne kadar ?

Şu an için sınır yok sürede..
  • Bir koşu taşıdım geldim artık ben de Vodafone'luyum.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.