Şimdi Ara

Vodafone 'CEPNET PAKETİ' 13 TL'ye Sınırsız İnternet! (Abone Alımı Bitmiştir) (545. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.917
Cevap
27
Favori
1.162.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • az önce gelen mesaj acaba geri adımmı attılar

13 TL LIK MINI AYLIK CEPNETINIZ 05.11.2015 23:59 TARIHINDE YINELENECEKTIR. IPTAL ETMEDIGINIZDE YINELENMEYE DEVAM EDECEKTIR.IPTAL MINI AYLIK CEPNETYAZIP 3636 YA GORDEREBILIRSINIZ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cntrl

az önce gelen mesaj acaba geri adımmı attılar

13 TL LIK MINI AYLIK CEPNETINIZ 05.11.2015 23:59 TARIHINDE YINELENECEKTIR. IPTAL ETMEDIGINIZDE YINELENMEYE DEVAM EDECEKTIR.IPTAL MINI AYLIK CEPNETYAZIP 3636 YA GORDEREBILIRSINIZ

Sanmıyorum vodafone web sitesini bile güncellememiş ki paket yenilenme smsini güncellesinler artık tüm cepnetliler vodafone'u terketmeden önce nekadar kişiye kazık geçirebilirsek kârdır mantığındalar o mesaja kanma 18 tl kesilip 1.5 gb tanımlanacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Varmı bir gelişme.

• bu pakette son durum nedir benimde bir iki güne paketim bitecek yenilesem mi bilemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: abdulrezakbinberrak

bu pakette son durum nedir benimde bir iki güne paketim bitecek yenilesem mi bilemedim

son durum sınırsız internet bitti çoğu kişi başka operatörlere taşındı

• quote:

Orijinalden alıntı: Nınja

Varmı bir gelişme.

Gelişme yok cepnet bitti

• turkcell in 1 gb olan internet paketi de avantajlı degilki.25 tl ye sadece 1 gb internet veriyor.vodafone un altın paketi var.l 500 dk 2000 sms 2 gb internet .28 tl.sadece telden internete gircem diye 25 tl verilirmi?beklemekte fayda var bence bir muddet.
  • Ben bu paket yüzünden haftalık ücretsiz selfservis 500mb tan faydalanamiyorum. İptal de edilmiyor. Var mı bir çözümü?

• quote:

Orijinalden alıntı: kepenk

Ben bu paket yüzünden haftalık ücretsiz selfservis 500mb tan faydalanamiyorum. İptal de edilmiyor. Var mı bir çözümü?

Musteri hizmetlerinden kapatabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

turkcell in 1 gb olan internet paketi de avantajlı degilki.25 tl ye sadece 1 gb internet veriyor.vodafone un altın paketi var.l 500 dk 2000 sms 2 gb internet .28 tl.sadece telden internete gircem diye 25 tl verilirmi?beklemekte fayda var bence bir muddet.

Telden internete girecem diye 25tl verilir.Yıl 2015 2gb internet nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

quote:

turkcell in 1 gb olan internet paketi de avantajlı degilki.25 tl ye sadece 1 gb internet veriyor.vodafone un altın paketi var.l 500 dk 2000 sms 2 gb internet .28 tl.sadece telden internete gircem diye 25 tl verilirmi?beklemekte fayda var bence bir muddet.

video ve resim indiriyorsan 2 gb yetmez.ama foruma filan girmek icin yeterli bence.peki telden sadece internete giricem diye 25 tl verilirmi?13 tl ye girerken simdi 25 tl vericeksin.
  • quote:

quote:

quote:

video ve resim indiriyorsan 2 gb yetmez.ama foruma filan girmek icin yeterli bence.peki telden sadece internete giricem diye 25 tl verilirmi?13 tl ye girerken simdi 25 tl vericeksin.

17tl 250 mb sınırsız olarak giriyordum ben memnunum

• suan 25 mi veriyorsun turkcelle?
  • Şu turkcell'lilerin buraya gelip 250 mb internet ile hava atması da çok hoş benim 28 tl'ye 2 gb internet/500 dk/2000 sms yetiyor artıyor bile.
  • quote:

suan 25 mi veriyorsun turkcelle?

1gb sınırsız 25tl Turkcellde

• quote:

quote:

ben biraz bekleme karari aldım.vodafone bence durumu toparlamak icin bi kampanya yapıcaktır!
  • quote:

Orijinalden alıntı: HazretiPompacı

Şu turkcell'lilerin buraya gelip 250 mb internet ile hava atması da çok hoş benim 28 tl'ye 2 gb internet/500 dk/2000 sms yetiyor artıyor bile.

Yav he he
    1gb sınırsız 25tl sms ve dakika hediyeside veriyor 4.5G sim kartı ücretsiz verdi Turkcel vodafone gibi şarj tüketmiyor ve en iyi çekim kalitesi ile Turkcell çok iyi

• quote:

quote:

quote:

ben biraz bekleme karari aldım.vodafone bence durumu toparlamak icin bi kampanya yapıcaktır!

Vodafone kampanya yapmaz yapsa bile numara taşıyanlara yapar size yapmaz

• ben az önce taşıdım hattı, vodafoneden. Olayacağı buydu.

• Aynen turkcell çok iyi hahaha tabi tabi internet paketlerine gözattım resmen rezalet sözde 4.5 g hızı var bide
  • 
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.