Şimdi Ara

Vodafone çekmiyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
6.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • başında türk olan bir şeyden hayır gelmesini mi bekliyorsun
  • burada sağlam ama bandırmada da gidik kız arkadaşıma mesajlar 40 saatte gidiyor..görüşmelerde sorun yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih_h

Turkcell ve Avea sorunsuz

Bende de
  • Bizim evden 3g az çekiyordu bugün full çekiyor. ( Turkcell )
  • .

Vodafone çekmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

.

Vodafone çekmiyor

Vodafone'un yeni ofisi.
  • 13 YAŞ GURUBU ALTI SEVİYESİNDE ÇOCUKÇA CEVAP VERENLER İÇİN

FELAKET OLMUŞ BİR KISIM HALKIN İÇİ SIZLARKEN SİZ BURDA LAKAYIT TAVIRLAR İÇERİSİNDESİNİZ...

NEYSE KONUYA CİDDİ CEVAP VERENLER TEŞEKKÜRLER BİLGİLENMİŞ OLDUK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aybarsata -- 9 Eylül 2009; 16:28:51 >

• vodafone msj attı "sel felaketi istanbul ikitelli santralimizi etkilemiştir bazı bölgelerde kesintiler yaşanabilmektedir anlayışınız için teşekkürler vodafone"
  • http://www.cnnturk.com/2009/turkiye/09/09/vodafone.veri.santrali.kullanilamaz.halde/542715.0/index.html

öncelikle çalışanlarını selden kurtarmışlar, şebekenin Trakya'da çekebilmesi için uğraşıyorlarmış.

dalga geçer gibi cevap verenlere de bir şey söyleyim; Tekirdağ ve İstanbul'da şuanda açıklanan sayıya göre "30" kişi hayatını kaybetti. binlerce ev ve işyerlerini su bastı, Trakya'nın çoğu yerine hizmet veren şebeke bu felaket nedeniyle çökmüş. Bunun hiçbir alay konusu olacak tarafı yok.

• Aksaray ilindeyim vodafone dan daha yeni vodafonu çaldırdım sorun yok burda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ünal

quote:

Orijinalden alıntı: Macromedia

quote:

Geçmiş olsun ne diyelim. Vodafone'u bugünlük unutun ve kendinize Turkcell veya AVEA hat alın. Hatta almayın numaranızı taşıyın.

O bölgede sel oldu, ne var gülecek

Koskoca dünya devinin şu haline gülüyorum. Yazık diyorum sadece yazık. Sel olabilir doğaldır. Bu operatörün başında bir Türk var. Serpil Timuray. Bu kadın bilmiyor mu İstanbul felaketler cenneti.

O onun değil belediyenin sorunu ,yetersiz altyapı imar ile alakalı

insanlar ölürken burada şebeklik yapmanın alemi yok

• Bizim burası selden iyi bir zarar gördüğü için çekmiyor sabahtan beri
    Ne güzel kontör almıştım hiç şebeke varmı yokmu ona bakmadım direk tuşla yüklediğim için yazdım herşeyi arama tusuna bastım veeeee o sonuçSONUÇ BİLİNMİYOR
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Geçmiş olsun ne diyelim. Vodafone'u bugünlük unutun ve kendinize Turkcell veya AVEA hat alın. Hatta almayın numaranızı taşıyın.

Koskoca dünya devinin şu haline gülüyorum. Yazık diyorum sadece yazık. Sel olabilir doğaldır. Bu operatörün başında bir Türk var. Serpil Timuray. Bu kadın bilmiyor mu İstanbul felaketler cenneti.

Ne yapıp yapmayacağımı sana mı sormam lazım biraber. İzin mi almam lazım. Benim hal ve hareketlerimden sana ne batıyo mu? Herkes önlemini alacak.

• yan yatır
  • arkadaşlar vodafone coştu müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. telefon çekmiyor bir yandan dün akşam 100kontör yükledim şimdi bakiyeniz yok diyor o bi yandan. Konya'da yım ben. 7501i arıyorum ingilizce konuşuyo bonusunuz şu kadar diyor ama türkçe diline çevirince sonra deneyiniz deyip kapanıyor. 4440542 yi sabit hattan arıyorum sürekli meşgul. ne yapsam acaba 100 kontörü iç ettiler galiba. hattımı turkcell den yeni taşımıştım. 100yükledim 250dk sürem geldi ondan sonra böyle oldu.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Altyapı ile de etkisi var ama heryere imar yeri yapacaklar diye akıl almayacak yerler imara açıldı, erozyona karşı bir önlem alındı mı HAYIR ama bir yere site yapılacak mı EVET. Sorun kökten kaynaklanıyor....

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.