Şimdi Ara

Vodafone box 1 gün 925 tl cayma bedeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar konuya hemen soyle gireyim sinirden sanssizliktanmidir nedir elim ayağım titriyor.
    Yaklaşık 8 aydir yeni 0 taşındığım evde altyapi yoktu. Turkcell vs adres kabul etmedigindej superbox alamamistim. Turk telekomda malum 8aydir hatti nakledicek altyapi gelicei vs. Vodafone box hizmeini forumda gördüm basvurdum. Uzun ugraslar mailler sonucu dun bağlandı. Zor bela 4 -10 mbit hiz aliyorum. Bugun turk telekom altyapi calismasini sonuclandirmis fiber vs gelmiş(Muthis zamanlama). Bugub kapida gordum partmanfa kablolama cs yapıyorlardı fiber geldi dedi calisan eleman. Neyse turk telekom a gecis yapayım dedim madem altyapi geldi. Vodafone u iptal etmek için aradim 925 tl cayma bedeli çıkardılar. Napmam lazim suan gercekten bilmiyorum btk filan cozum bulabilir mi? Nasil bi yol izlemeliyim. Bilgili aradaslar yardimci olursa çok sevinirim. 2 gundur bagli vodafone box.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byhotrob -- 29 Mayıs 2020; 17:5:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kesin altyapi gelmismi hocam benimde fiber altyapi gelmis ama baglatamiyom 3 ay beklicen diyo telekom

• Evet hocam daha onceden yolu kaziyip çekmişlerdi. Bugun apartmana kablo cekerken gördüm sordum 1 hafta içinde bağlanır dedi eleman. Tabi onun dedikleri bu . Pandemi donemi ne olur bilemiyorum.

• byhotrob B kullanıcısına yanıt
    Hocam inan onlarin birbirinden haberi yok bem mudurluge basvurdum ekip gelcek diye msj geldi bir haftadr surekli bi sonraki gune attilar sonra ozelmusteriyonetimine mail attim bana sizin ne basvurunuz var nede altyapiniz var dediler dedim mudurlukten basvurdum burda sistemde bi basvurunuz yok dediler mudurluge gttm soledim onlar bsy bilmiyo burda sistemde var basvrnz dedi bende sinirlendim iptal edin dedim iptal ettiler

• Taahhütname'yi okumadan iş görünce böyle oluyor... Zaten okusanda bişi anlamazsın
    THH başvurman lazım btk cimer hiç boşuna uğraşma doğruca evrakları al THH git başvur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cat174 -- 29 Mayıs 2020; 17:28:21 >
  • Echonight83 kullanıcısına yanıt
    Taşeron firma yapiyor muhtemelen o yuzden bilgileri yoktur. Senin de apartman önüne kutu, bina ici kablolama vs yapıp sonra 3 ay mi bekle dediler cok sacmaymis. Bilmiyorum hocam ya dediğin gibide olabilir.

Benim kutum fln ayni hocam sadece t7 kabin koymuslar ve aktif ama baglatamiyom

Yolu kazıp kablo döşeyip eve de kablo çekince tak diye bağlantı yapılacak diye birşey yok.

Sistem devreye alınacak portlar ayarlanacak abone alımlar açılacak öyle kolay değil.

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam bende gelen ekibin söylediğini aktardım. Yanlış yonlendirmim kimseyi şimdi. Bu süreç daha mi uzun 8 ay sadece boyle bi 8 ayda bole mi gidecek
  • Geçtiğimiz yıllarda çıkan yasaya göre bu tür sözleşmeli aboneliklerde sözleşme süresine bağlı kalmaksızın ne zaman abonelikten caymaya kalkarsanız kalkın indirimli olarak kullandığınız ay kadar cayma bedeli ödersiniz.
    Yani örneğin 12 aylık bir servis kontratının normalde aylık 100 lira olan ücreti siz 12 ay kalma sözü verdiğiniz için diyelim ki 40 liraya geliyor 2 ay kullandığınız bu servisin 100 lira yerine 60 lirasını kullandığınız için sizden 2 ayın toplamda 60+60 120 lirasını alabiliyor caydığınız için.
    bunun dışında herhangi bir ücret tahsil etmesi söz konusu değil yani kimse size kalkıp örneğin 12 ay boyunca abonesi olduğunuz bir servisin kullanmadığınız aylardaki ücretlerini de tahsil edemiyor. kaldı ki iki gündür kullandığınızı söylüyorsunuz bunun belli bir vazgeçme süresi yok mu? Tabii ki var, hakkınızı arayın, tamamen soyguncu bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafahurma -- 29 Mayıs 2020; 18:24:4 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Süren var. Benim mahalleye Vodafone geldi yerleri kazdi döşedi evlere kablo çekti hala abonelik alımı yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam taahüt süren eğer 1 yıldan fazlaysa hiçbir ücret ödemek zorunda değilsin çıkarken

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 14 gün cayma hakkınız var diye biliyorum. Bir kontrol edin isterseniz
  • Vodafone bu taahhüt konusunda gerçekten leş bir politika yürütüyor. Diğer firmaları bilmem ama Türk Telekom da taahhüt sonlandırmak istediğinizde kullandığınız indirim toplamı veya kalan tarihten sonra kullanabileceğiniz indirim toplamı hangisi daha düşükse o cayma bedeli olarak alınır.Misal 360 liralık bir yıllık bir taahhüt indirimi kullandıysanız ilk ayın sonunda iptal etmek istediğinizde ödeyeceğiniz tutar 330 lira değil 30 liradır.

• 14 gün içinde hiç bir bedel ödemeden iade edebilirsin zaten düzgün hizmet alamıyorsanda gene bedel ödemeden sözleşmeyi fesedebiliyorsun hiç uğraşma direk hakem heyetine ver
  • Vodafone hem telefonda hem internette kan emici leş bir firma. Nereden kırparız nereden sokarız derdindeler.
  • devir alabilirim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.