Şimdi Ara

Vodafone bereketi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vodafone mağazasinda adam haklarimi yukledi 30 liraya 6gb 750dk 1000sms.haklarim bana bi turlu yuklenmedi.adam uğrasti durdu.sonunda yuklendi ve olanlar oldu :)

Vodafone bereketi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucuzlukavcisimezarciamca -- 26 Ocak 2021; 23:8:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vodafone faturasiz
    Yukleyen adamlan konustum ayni paketi 3 defa yuklemis bana paket yuklensin diye uğrasti ama olanlar oldu işte

• Vodafone sabır gerektiren bir operatör. Paniğe kapılmadan sakince beklemek en mantıklı hareket olacaktır çünkü hiç bir işlemi dakikasında yerine getiremez. Vodafone bereketi 

• REDMOD kullanıcısına yanıt

Vodafone bayiiden 10 veya 12 gb yuklettin mi hic? Ben 6 gb 30 lira verdim ama yetmiyo gibi.10 veya 12 gb fiyati ne kadardir acaba? 35 lira falan olursa bana uyar

• Süper kolay paket 12 var 12 GB, 750 DK, 250 SMS vergi dahil 32 lira ama bu paket muhtemelen yeni geçenler için ilk 6 aylık fiyat. Yeni gelenler hariç kolay paketler de pek avantaj yok diye biliyorum.

• REDMOD kullanıcısına yanıt

Ben sordum hocam bayide 35 lira dedi.kolay paketi internetten yuklemek sıkıntılıymış ben bayiiden yükletiyorum ;)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.