Şimdi Ara

Vodafone 4.5G’li olmayan kalmasın diye GB’lar hediye! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
8
Favori
9.275
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pazartesi mesaj atmıştım bugün geldi 5 gb 1 aylık
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeumyang01

5gb hediyesi yüklenen varmı

Bugün geldi 1 ay 5 gb ne yaparım bilmem😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ücretsiz sim kartmış. Hep yalan, müşteri hizmetleri ücretsiz diyor şubeler ücretsiz kart yok ücretini verirsen alırsın diyor. Müşteri hizmetlerine şubeyi şikayet edeceğim diyorum şikayet bildirimi oluşturamıyorlar. Müşteri memnuniyeti sıfır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcp1rates -- 6 Mart 2017; 14:4:6 >
  • pcp1rates kullanıcısına yanıt
    5 yıl kullandım Vodafone bu sistemsel sorunlarından dolayı numara taşıdım bir daha donmedim kendi sistemlerine geceler sorun çözülecek Telsim den kalan sistemi kullanıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: V-for-vandetta

Telefonda 4 g var ama uyumsuz diyor. Ben hala geçemedim vodafone de 4.5 g ye

Aynı sorun bendede var hat 2 yıllık kart üZerinde 4G yazmıyor 3 G yazıyor MH arıyorum kartınız 4 G yi destekliyor diyor karttan hocam tele başka 4.5 g yazan hat takınca trluyumlu oldugunu gösteriyor cep merkezine gidip hattımın 3G oldugunu ücretsiz 4.5G hat ile degişimini istiycem bakalım MH 3G den 4.5G ücretsiz oldugunu söyledi

• farukkk kullanıcısına yanıt
    Cumartesi günü mesaj attım ama gelmedi. Pazartesiye kadar 4.5 g açık bıraktım sonra kapattım. 4.5 g sürekli açıkmı olacak acaba

• Cuma akşam attım ama gelmedi daha bakalım

• Kırıkkale Merkezde 4.5g ile daha 10 mbit göremedim. Vodafone çöptür. Eskiden avea çekmezdi ama vallahi avea daha iyiydi bundan. Cihazım Huawei Mate 8. Cat6 modem var. Diğer hattım Turkcellde 100mbitten aşşağı inmiyor.

• Gecen gun yollamıştım bugun 5gb geldi.

• 5GB yeni geldi. Dün paket yeniledim bugün bileydim yenilemezdim paketimi.

Sistemsel arıza ile ilgili olarak eski kız arkadaşım Samsunda callus'da çalışıyordu bilerek yapıyorlar arıza falan olmuyor sistemlerde genelde parasal olarak vodafone haksız olduğu zaman sistemsel arıza var diyoruz demişti
  • Cuma akşamı atmıştım mesajı. Bugün geldi. Umudum yoktu hiç. Cumartesi günü tarifemi yenilemesem olacakmış.

Vodafone 4.5G’li olmayan kalmasın diye GB’lar hediye!

• quote:

Orijinalden alıntı: ImKeynes

5GB yeni geldi. Dün paket yeniledim bugün bileydim yenilemezdim paketimi.

Sistemsel arıza ile ilgili olarak eski kız arkadaşım Samsunda callus'da çalışıyordu bilerek yapıyorlar arıza falan olmuyor sistemlerde genelde parasal olarak vodafone haksız olduğu zaman sistemsel arıza var diyoruz demişti

Ne zaman msj attiniz 4.5 g icin

• Gb gelenler Ocak ayında kullandımı, eski abone mi acaba

• Cuma akşamı attım bugün geldi

Daha önce hiç kullanmamıştım

• nyanaa N kullanıcısına yanıt
    Cuma günü atmışım hocam
  • Özellikle Başvuru Yapmamıştım. Son Zamanında Kullanırım Demiştim. Bugün Mesaj Geldi. 6 GB Verdiler. Üstüne Yanımda Uygulamasına Bu Hafta Seçim Yapmadığım Halde 500 Dakika Verdiler. Vodafoneden Beklenmeyen Hareketler
  • ImKeynes kullanıcısına yanıt
    Bende cuma msj yollamıştım. Bugün geldi.ve yarin paketim yenilenecek fakat 5gb yuklendigi içi yenilemicem. Kasitli olarak geciktirildigini dusunmuyorum

• sile S kullanıcısına yanıt
    Evet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone 7 var ve cihazınız 4.5 g uyumlu değil diyor harikasın vodafone.

• bulunduğum yerde 4.5 g ile 10 mb hız alıyorum.. 3g ile 16 mb hız alıyorum telefonda 4g desteği var ama şimdilik 3g ile yoluma devam ediyorum daha verimli olduğundan
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.