Şimdi Ara

Vodafon online işlemler .. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
8.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

aynen siteyi bile zor geziyorum online işlemle hala çalışmıyor.

online işlme erişebildik içinde gezınemıyoruz Fetih yakındır :)))
    sanırım vodafone server ları gprs baglantısı ıle cıkıs yaptırıyor bu ne yavas lık
  • sizin için ss aldım.

Vodafon online işlemler ..
  • ben zar zor girdim bi defa bi ara çok hızlanıyor sonra çok yavaşlıyor kullanım detayı bölümüne girebildim ancak ........................... gibi garip birşeyler çıkıyor yani çalışmıyor 1 ay sonra felan düzeltirler :)
  • şu an site açılmıyor bende de, koskoca dünya devinin düştüğü duruma bak yaw..
  • quote:

Orijinalden alıntı: excoder
    şu an site açılmıyor bende de, koskoca dünya devinin düştüğü duruma bak yaw..

Öğle yemeğine gitmişdir ya da bugün mesai erken bitmiştir my vodafone'un.
  • Çok geç sen 3G ile bağlanıyorsun değil mi..

Bende şu an sadece ana sayfa açılıyor..
  • Paralari reklama harcayacaklarina web sitelerini duzeltsinler once.
  • Selden dolayı sistemi tekrar kur.
    Kontörden tl'ye geç.
    Görüşme sonrası faturasız hatta kalan tl bilgisini gönder.
    Faturasız hat arama detayını göster.
    ...
    ...

iSTANBULCELL'e mnt yapacağım en sonunda. :) :)
  • faturalı hattımı faturasıza çevirmek istiyordum müş. hizt. aradım 10 dk bekledim hatta bu benim için bir rekordu :) ayrıca olay baya geniş galiba işlemi yapamadılar sistemlerde sorun var dediler gün içerisinde sizinle tekrar iletişime geçeceğim dedi.ahh vodafone ya iyisin hoşsunda yakışmıyor bu sistem gerilikleri sana.
  • şuan birşekilde girmeyi başarabilrsem myvodafone a ordan tarife mi değiştirsem sorun olur mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Çok geç sen 3G ile bağlanıyorsun değil mi..

Bende şu an sadece ana sayfa açılıyor..

evet volkan 3g ile.
  • bu da kontörlü hattımın detayları.az önce ss aldım.

• biraz önce myvodafone dan tarifemi değiştirdim sorun olmadan, geç oldu biraz ama oldu sonunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: çok geç

bu da kontörlü hattımın detayları.az önce ss aldım.

Valla hocam epey çaba harcamışındır bence çünkü sitede bile dolaşmak ölüm sunucu geç cevap veriyor herhalde belli süre sonra zaman aşımına uğruyor.Bende gündüz 1-2 girdim ama sonra iptal oldu herhangibir detay yada faturaya bakamadım.Anlık düzeliyor o aralara denk gelmişsin herhalde sürekli her girişinde eskisi gibi hızlı rahat girdiğini sanmıyorum ben bile usandım artık

• biz adsl ile bağlanıyoruz.çok geç 3g ile bağlanıyor acaba bununla bir alakası olabilir mi.
  • Chrome da sıkıntı yaşıyorum bende girişlerde.Ancak Explorer da problem yok.
  • chrome çok hızlı bir browser ama birçok sitede sorunlar yaşatabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

faturalı hattımı faturasıza çevirmek istiyordum müş. hizt. aradım 10 dk bekledim hatta bu benim için bir rekordu :) ayrıca olay baya geniş galiba işlemi yapamadılar sistemlerde sorun var dediler gün içerisinde sizinle tekrar iletişime geçeceğim dedi.ahh vodafone ya iyisin hoşsunda yakışmıyor bu sistem gerilikleri sana.

Tekrar aradı yine olmadı :) genel sorun var sistemlerinde vodanın onlar dahi işlem gerçekleştirmekte zorlanıyorlar.Bu tl ye geçiş onların sistemleri çok kastı herhalde
  • Küfür yiyorsun Vodafone. Yapma etme gözünü seveyim. "2 koca gündür ne kadar ilerledin?" diye sorarlar adama.
  • uzun zaman sonra bugün 1 kez giriş yapabildim.
    teşekkürler Vodafone:)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.