Şimdi Ara

VODAFON FİBERNET GİTTİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
0
Favori
8.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ne yazık ki yapısal bir hasar söz konusu olduğu için problem yaşanmış. Benimde yedek olarak kullandığım devre ( kurumsal ) kesintiye uğramıştı.

VODAFON FİBERNET GİTTİ

Öğrendiğim kadarıyla bir can kaybı yok. Elektriksel bir problemden dolayı yaşanmış olay.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Çerkezköy Cumhuriyet Mahallesinde dünden beri hala yok fiber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş Türkiye'ye gelen uluslararası yabancı dev firmalar burada nasıl oluyosa yurt içi vasatlığın üzerine asla çıkmıyor. Düzgün hizmet şartlarından, kaliteden o kadar uzağız ki herifler bakıyor herkes elini kolunu sallayarak denetimsiz, plansız, yatırımsız minimum seviye ile dünyanın parasını cukkalayarak iş yapıyor "süpermiş ya işte aradığımız dolandırıcılık fırsatı" diyerek ofise 1 masa 2 telefon atıp internet satıyor. 1 senem kaldı sözleşmeye bittiği gibi başka bir dolandırıcı firmaya geçicem. Biraz da başka firmalar tarafından dolandırılayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdarkekik

Selamlar,

Ne yazık ki yapısal bir hasar söz konusu olduğu için problem yaşanmış. Benimde yedek olarak kullandığım devre ( kurumsal ) kesintiye uğramıştı.

Öğrendiğim kadarıyla bir can kaybı yok. Elektriksel bir problemden dolayı yaşanmış olay.
    Tühh Tühh yazık yazık bak. Bu tür olaylar için önlem alamamışız bir son kullanıcı olarak kabahat bizde..

Kardeşim koskoca dünyaca ünlü firma ben mi düşünecem olacakları onlar mı? Sonuçta burası türkiye ön görülemez bir olay değil yanii.

Bu kadar insan mağdur oldu yahuu..

1 Aylık faturaları es geçsinler o zaman..

Zaten BTK dan yüklü bir cezanın yolda olduğunu duydum..

• SLAHS kullanıcısına yanıt
    Bugüne kadar fatura indirimi yapmadılar bana, yapacaklarını da sanmıyorum.

Her zaman olduğu gibi son kullanıcının yapması gerekiyordu yedekliliği
  • Türkiye'ne Servis sağlayıcıların hepsi mi çöp olur ya.
    bir de böyle durumlarda Müşteri hizmetlerini kapatıyorlar.
  • TT daha Vodafone'un fiber çektiği binaya hizmet vermekten aciz. Vodafone sokaklara fiber çekmeye başlayınca, TT de apartman girişinden dairelere kadar sarı fiberleri döşedi. Sonra aradan aylar yıllar geçti, Vodafone fiber çekip bir yıldır hizmet verirken, TT'nin kabloları elektrik odasında yerde yatıyor hâlâ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: onderweb

Türkiye'ne Servis sağlayıcıların hepsi mi çöp olur ya.
    bir de böyle durumlarda Müşteri hizmetlerini kapatıyorlar.
    Normal şartlarda TT lokomotif olması gerekirken. Bu görev SOL da olacak şey değil..

Yatırım sıfır memnuniyet sıfır hizmet zaten sıfır ee o zaman Otur sıfırr....
  • VODAFON FİBERNET GİTTİ

• İzmirdeyim statik ip kullanıyorum Vodafone fiber net müşterisi olarak.

Çoğu siteye giriyor. Steamden full kapasite (6.2 mb) download yapabiliyorum. İstisnai bozukluklar:
    * Facebookta resim ve videolar siyah kutu şeklinde çıkıyor.
    * Twitch açılmıyor.
    * Uplay bağlanmıyor.
    * Steam'e bağlanıyor ama çoğu fonksiyon sorunlu (topluluk vs).

Müşteri hizmetlerinde teknik yardımı da kapatmışlar. Can sıkıcı bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yerroner -- 30 Temmuz 2020; 12:59:13 >
  • Dolandırıcı Vodafone 100 mbit hızım 6'ya düşmüş, speedtest ping değeride 67.

• ekostros kullanıcısına yanıt
    benimde aynı şekilde. aradım arıza kaydı oluşturdular ama sorun onlardan kaynaklı tamamen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mânâlùx Râpérâ

benimde aynı şekilde. aradım arıza kaydı oluşturdular ama sorun onlardan kaynaklı tamamen.
    VODAFON FİBERNET GİTTİ

Ben aradım açan olmadı. Gün içinde düzelmesse iptal işlemlerine başlicam artık yeter bıktım aylardır can çekişiyorum. Sürekli kopmalar, hız düşürmeler, packet loss sorunu vs...

• Lanet olsun bee kaç gündür Çerkezköyde internet yok. Ama parasını almaya gelince çatır çatır faturayı kesecekler. Ulan insan bi açıklama yapar bi mesaj veya mail gönderir bi özür diler ama nerdeeee...

• Bugün neredeyse tüm gün 100mbit internetim 3 ü 5i geçemiyor. Şuan 3ü göremiyorum bile, nedir ne değildir bilen var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Faturan 1 gün geciksin anında mail ve mesaj atıyolar. İnternet 4 gün kesilsin, günlerce 100 mbit hız 2'yi geçemesin ne bir mesaj ne bir mail. Telefon açıyosun açan yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 30 Temmuz 2020; 23:56:35 >
  • Bugün yarım saat gitti arada böyle gidiyor. Ayrıca Vodafone uygulamasından mobil internetime 4 GB günlük hediye hizmetide calismiyor . Vodafone pişmanlıktır

• yarın düzelmezse bende superonline a geri dönücem gibi, o kadar yıl kullandık 1 kere kesilmedi sorun olmadı solde.
  • Mânâlùx Râpérâ M kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla, Vodafone zaten Turkcell altyapısını kullanıyor.

• öyle ama bundan önceki konuda aynı sıkıntıyı yaşayan bi arkadaş daha vardı tesadüfen aynı yerde oturuyomuşuz, bir diğer arkadaşımsa yan binamda oturuyor sol kullanıcısı 0 sıkıntı yaşadı o dönemde bizim internetimiz 1 ay pert olmuştu.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.