Şimdi Ara

VODAFON FİBERNET GİTTİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
0
Favori
8.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şunu tespit ettim, modemi kapatıp açınca 3 5 dakika 50mbitleri görüyor internet ve sonra yavaş yavaş 3lere 5lere geliyor.

Çok ilginç gerçekten. Müşteri hizmetlerine bağlandım, herhangi bir genel sorundan bahsetmiyor kesinlikle, kayıt oluşturduk, bakılacak deniyor. Bayram Bayram rezilliğe bak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sabahtan beri 3-4 mbit olan hız 02:17 itibari ile tekrar 100 mbit'e çıkmış. Mart-Nisan-Mayıs boyunca hergün akşam 17:00 gece 02:00 arası hızı yavaşlatmaları ile aynı durum bu. Kendi açtığım konuda da aylarca yazmıştık 3 ay boyunca günün 10 saati hızı 3 mbit'lere indirmişlerdi, ne youtube açılıyordu ne oyunlarda server'lara bağlanabiliyorduk. 2 gündür yine aynı şeyi yaşıyoruz
  • Evet an itibariyle sorun düzelmiş gözüküyor.

Müşteri hizmetlerini aradığımda hemen modeme reset atın dedi, anında yani. Dedim resetle düzelecekse atayım, düzelmeyecekse uğraştırmayın beni. Peki buradan bir güncelleme yapalım vs vs boş lakırtı.

Neyse sorun düzelmiş gözüküyor, umarım herkeste düzenlemiştir ve bir daha tekrarlanmaz.

• Çerkezköyde hala yok internet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultracimbom kullanıcısına yanıt
    Kapaklıda sorun vardı 2 gün. Fakat dün ve bugun sorun yok.

• Türk telekom hipernet benimde 7 Mbps fila ortalama normal de 50 Mbps'lik paket

• Burda millete Vodafone fibernet itelemeye kalkan arkadaş vardı Vodafone çalışanı imiş ona sorun bu ne lahana turşusu diye

• VODAFON FİBERNET REZALETİ DEVAM EDİYOR.

Arkadaşlar bir çok arkadaşımdan ve farklı noktalardan hep bu firma ile ilgili şikayetler dinmek nedir bitmiyor.

En son rezaletleri sinirlerini müşterilerden çıkartırcasına hızları düşürüyorlar. Tabii bunları kimse denetlemediği için dediğim dedik çaldığım düdük diyorlar.

Bir arkadaşımız güzel bir dilekçe yazarsa ben E-Devletten BTK ya bunları atıp şikayet oluşturabiliriz.
  • Superonline'ı 9 sene sorunsuz kullandım onlarda fiyat/hız da büyük puştluk yaptı yoksa çok memnundum. Millet 1 gbit standart hıza varmak üzere bizimkiler 50 mbit hızları 25'e düşürüp fiyatları 4'e katladı kan emici hepsi. Hangi firmaya gitsen dolandırıcı, içlerinde daha az dolandırıcıyı bulmaya çalışıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 31 Temmuz 2020; 17:38:39 >
  • Gece uçan internet an itibariyle yine yerlerde. Gerçi yine 20 25 mbit görüyoruz, dün akşam 2 mbit zor görüyordu.

Yatırım yapmak bir yana, geriye doğru giden operatörler ancak Türkiye'de olur sanırım. Koca İngiliz firması bile bizlere ayak uyduruyor ne diyeyim.
    Yoğun kullanım diyeceğim, millet ya tatilde ya sağda solda, bu saatte ne yoğun kullanımı.

• ultracimbom kullanıcısına yanıt
    Trafo patlaması olduktan sonraki günün sabahı Kapaklı'da İnternet bağlantım geldi ve normal hızında. Yani 24 saat bile sürmemişti kesinti. Müşteri hizmetleri sanırım devreye girmiş. Arayıp kayıt bırakın, Kapaklı'da olup Çerkezköy'de bu zamana kadar gelmemesi saçma.
  • istanbul bahçeşehirde suan sıkıntı yok 3ms 94mbit cıkıyor speedtestte.
  • 3 gündür internet yok en son dayanamadım bugün aradım, esentepedeki trafo patlamasından dolayı genel sorun var gün içerisinde gelir biz buradan güncelleme uygulayalım düzelir dediler hala internet düzelmedi.

Şişli bölgesindeyim bekliyorum hala gelsin diye

Edit: an itibari ile geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Commander -- 31 Temmuz 2020; 22:58:16 >
  • Hız yine düştü 80 ms ping 7 mbit

• sis651 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim aradım kayıt bıraktım bakalım ne zaman düzelecek.

• VODAFON FİBERNET GİTTİ

VODAFON FİBERNET GİTTİ

VODAFON FİBERNET GİTTİ

• quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

bu zamanlar turk telekom da aynı 50 Mbps kullanıyorum 25 Mbps geliyor

• Mânâlùx Râpérâ M kullanıcısına yanıt
    Şimdi test ettim, 1,77 download 4,94 upload

Şaka gibi, bir de Türkiye'de upload hızları düşük derler. 😁

• VODAFON FİBERNET GİTTİ

benimde aynı
  • Kusurlu üründen bedelsiz iptal yapabilir miyiz ? Bilgisi olan var mı, nasıl kurtuluruz bu lanetten. Hızlar ortada ne olur ne olmaz diye 5 farklı server'da test yaptığım anı video kaydı aldım yarın öbür gün arıza kaydından gelen olursa göstereyim diye. Yarından itibaren konu hakkında araştırma yapacağım valla 50-60 fazla verip biraz daha düşük bir hızda superonline'da geri dönmeyi düşünüyorum, içime oturur ama en azından bağlantı sorunu yaşamam
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.