Şimdi Ara

vLog: Saç ektirdim | Bütün detaylarıyla saç ekimi nasıl yapılır bu videoda (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
399
Cevap
39
Favori
32.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kayayakup

Merhabalar, merkezimizde çıkarılan greftler gazlı bezler üzerine 100 erli şekilde (10 satır-10 sütun) diziliyor. Hastalarımıza dizim işlemi bittikten sonra sayıdan emin olabilmeleri için fotoğraf aldırıyoruz. Hepsi sayılabilir düzende oluyor
    Tesekkurler guven verilmesi cok hos birsey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Geçmiş olsun Mesut. Umarım gönlüne göre olur...
    Teşekkür ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaFiAMaX

Sevgili Mesut,

Her türlü kafadan olumsuz yorum gelecek malesef, sen zaten buna alışıksın. Samimi bir şekilde yardımcı olmak istediğin çok açık. İsterlerse sana bedava bu hizmeti versinler, bizleri manipule etmediğin sürece ne önemi var? Geçmiş olsun, nasipse ben de yaptıracağım.

1- Kök alınan yerlerde saça zarar veriliyor mu?

2- Ekilen bölgede kanal açılırken sağlıklı saçlara zarar veriliyor mu?

Alıntıları Göster
    İyi dileklerin için teşekkür ederim.

1. Kökler alınırken zarar görüp görmemesi, doku ve bu işi yapan personel ile alakalı bir durum. Fakat çok ince uçlu cihazlarla çalışıyorlar, kökleri etrafına zarar vermeden almaya özen gösteriyorlar.

2. Bu da yine ekim yapan kişi ile alakalı. Sağlıklı saçları görerek bu işlemi yapıyorlar. Ellerindeki iğe çok sivri uçlu ve küçük bir alanı deliyor. Benim ekilenler arasında sağlıklı saçlarım görünüyorlar şu anda.

• quote:

Orijinalden alıntı: WarSaw

güzel olacağa benziyor hayırlı olsun
    İyi dileklerin için teşekkürler. Hayırlısı olur umarım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genç Düşünür

Hayırlı olsun.
    Teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Hayırlı olsun.

Kaç yaşından sonra açılmaya başladı?
    30 yaşından sonra hızlandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muammer816

geçmiş olsun başkan.bu kadar teferruatlı bir işlem olduğunu bilmiyordum.ameliyat gibi bişiymiş bu.belki komple anestezi altında bu işlemlerin yapılması daha kolay olabilirmiş.detaylı paylaşımlarınız için teşekkürler.ben toplam fiyatı merak ettim?
    Teşekkür ederim.

Ekilecek greft miktarına göre 4500TL ile 6000TL arasında değişim gösteriyor. Benim işlem 6000TL ücrete sahip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: # Ace #

Abim saç ektirmiş birisi olduğu için bu süreci bilen birisiyim. Bu ekilen saçların hepsi zaman içinde dökülecek daha sonra yenileri çok daha sağlıklı ve güçlü olarak çıkıyor ama bunun % önemli genelde ekilen yeni köklerin %60 tutarsa bu bir başarıdır. Mesut bey saçın ön kısmı baya bir kelleşme sonrası ekimi yapmış, keşke fazla beklemeden daha erkek bu işe atılsaydı şuan ki ekim ileride seyrek bir saç görüntüsü sunacaktır. Yinede size önericeklerim belli aralıklar ile prp veya bt terapi yaptırın, kullanılacak banyo ürünleri seçimini iyi yapın bunu zaten eken doktorunuz size bahsetmiştir. Ne diyelim umarım istediğiniz sonucu alırsınız.
    PRP ve BT için tavsiye alacağım. İyi dileklerin ve önerilerin için çok teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: HaRdWaReMaNiaC

Bu ve benzeri seriler yapılmasına devam edilmesi gerektigini dusunuyorum.

Hepimiz donanım ve teknoloji seviyoruz, takip ediyoruz lakin bu tip yararlı seriler sizi ve guvenilir kaynak arayanları bir adım oteye taşıyacaktır.

Tesekkurler, basarılarınızın devamını diliyorum.

İyi Çalışmalar,
    Z. Cem VARDAL
    Teşekkürler.

Benim korktuğum ve merak ettiğim bir süreçti. Yaşarken, merak edenlere de her şeyi göstermek istedim. İşe yaradıysa ne mutlu.

Bir arkadaş göze sabit lens takılması işlemini sormuş. Cesaret toplarsam onu da çeker anlatırım :D
  • Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Umarım istediğiniz gibi olur, geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WB

Nasil ekran karti takilabiliyor mu simdi?
    Ooo manyak espri :D araya kaynamış ben uplayım.

Geçmiş olsun bu arada iyi duruyor şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 27 Kasım 2018; 21:43:25 >
  • geçmiş olsun reis. Malesef benim kafamın belli bölgeleri düzensiz diyet yapmam nedeniyle kelleşti. arka saçlarım bayağı sık ancak ben her zaman sakal koltuk altı gibi bölgelerden alınmasından yanayım. Keşke sorsaydınız sakal vs oluyor mu diye. Örnek benim sakallarım öyle kalın ki yerde gören tüm aile üyeleri senin bu diyor :D

• Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    İyi dilekleriniz için çok teşekkürler :) Hayırlısı olur umarım. Ekilenler çıkmaz ise keldik kel devam ederiz :D
  • V2 kullanıcısına yanıt
    İyi dileklerin için teşekkürler. Espri idare eder :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaleyDeskop

geçmiş olsun reis. Malesef benim kafamın belli bölgeleri düzensiz diyet yapmam nedeniyle kelleşti. arka saçlarım bayağı sık ancak ben her zaman sakal koltuk altı gibi bölgelerden alınmasından yanayım. Keşke sorsaydınız sakal vs oluyor mu diye. Örnek benim sakallarım öyle kalın ki yerde gören tüm aile üyeleri senin bu diyor :D
    Merhaba,

Sakal ve koltuk altı gibi yerlerde çıkan kıllar ile saç farklı dokuya ve şekle sahip :) Oralardan çıksa çıksa 100 bilemediniz 200 greft çıkar ve çok işe yaramaz.
  • Benim şakaklarda açılma mevcut rahatsız etmiyor ancak video çekiminden o kadar çok rahat bir süreç ile sonucu bizlere yansıttın ki, kafasında saç olan adamın bile gidesi geldi diyebilirim. İlerleyen zamanlarda şakaklar için senin gittiğin doktora uğramayı planlıyorum bakalım. Paylaşımın için teşekkürler.
  • Speed-Step kullanıcısına yanıt
    benim sakallar çok düz maşallah :D tabi şu an için diyeti tamamlayıp ekimi planlıyorum. Vitamin eksikliği vs sorun çıkarabilir diye. Neyse tekrar geçmiş olsun, umarım her şey sorunsuz ilerler...

• hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence bütün seyrek erkekler dazlak yapmalı ben şahsen öyle yapacagım. bunu insanların kabul etmesi kabullenmesi lazım . kıl bu netice de kıl yani. birgün böyle olacak dünya. bunu desteklememiz lazım. mesut bey bence sizde konumunuz itibariyle bu yönde hareket etseydiniz keşke. neyse saglık olsun hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

30 yaşından sonra hızlandı.

Alıntıları Göster
    Esasında açıklamaya bunu yazsan iyi olur. Mesela saçına önem veren ve yaşı 30 a yaklaşmış olan kişiler, 30 dan sonra hızlanacağını düşünerek elini çabuk tutabilir. Kendinden örneklerle detay verirsen iyi olur...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.