Şimdi Ara

VLC ve MPC de Pencere Boyutunu Nasil Sabitlerim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar VLC ve MPC (K-lite codeck) kullanıyorum.İndirdiğim filme tıklayınca görüntü filime göre kocaman oluyor. Ben pencere boyutunu söz gelimi 240x240 bir değerde sabitlemek istiyorum.Çünkü her seferinde pencereyi köşeden çektirerek küçültmek zorunda kalıyorum.Allah rızası için yardımıcı olabilecek bir arkadaş var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusbeen

Arkadaşlar VLC ve MPC (K-lite codeck) kullanıyorum.İndirdiğim filme tıklayınca görüntü filime göre kocaman oluyor. Ben pencere boyutunu söz gelimi 240x240 bir değerde sabitlemek istiyorum.Çünkü her seferinde pencereyi köşeden çektirerek küçültmek zorunda kalıyorum.Allah rızası için yardımıcı olabilecek bir arkadaş var mı?

Vlc'de Araçlar>>Ayarlar>>Arayüz altında "Arayüz görüntüye göre boyutlandırılsın"ı devre dışı bırak.

Mpc'de bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byrd

quote:

Orijinalden alıntı: yunusbeen

Arkadaşlar VLC ve MPC (K-lite codeck) kullanıyorum.İndirdiğim filme tıklayınca görüntü filime göre kocaman oluyor. Ben pencere boyutunu söz gelimi 240x240 bir değerde sabitlemek istiyorum.Çünkü her seferinde pencereyi köşeden çektirerek küçültmek zorunda kalıyorum.Allah rızası için yardımıcı olabilecek bir arkadaş var mı?

Vlc'de Araçlar>>Ayarlar>>Arayüz altında "Arayüz görüntüye göre boyutlandırılsın"ı devre dışı bırak.

Mpc'de bilmiyorum.

Çok teşekkür ederim,Allah razı olsun.VLC'de işe yaradı :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.