Şimdi Ara

VLC geliştiricileri, medya oynatıcısının yenilenmiş arayüzünü paylaştı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yeni arayüz playerdan çıkmış tablet uygulamasına dönmüş sinir oluyorum BİLGİSAYAR uygulamalarını tablete çeviren ara yüzlere Tablet Tablettir Bilgisayar Bilgisayardır Telefon Telefondur

• SC0RPI0N kullanıcısına yanıt
    İlk olarak sizden duydum. Kurdum deniyorum. İlk intiba çok olumlu. Sade ama kullanışlı bir arayüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: SC0RPI0N

oynatıcıda tasarımın hiç bir önemi olmaz bence önemli olan stabil çalışması, bu konuda da en iyisi Pot player sistem özelliklerini en iyi şekilde kullanıyor

Zamanında çok program denedim ama en son Pot kurdum ve senelerdir bununla yoluma devam ediyorum, Çok daha iyi bence genel performans olarak diğer bir çok benzer programdan.

• MertTUTER M kullanıcısına yanıt

+1 windowsta mpc hc varken yüzüne bakmıyorum ama telefonda mecbur.

• çokrenkli kullanıcısına yanıt

Ben memnunum gayet başarılı aslında tek sıkıntısı sürekli güncelleme isteği onuda ayarlardan kapatıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VLC'yi hem Linux'ta hem Windows'ta yıllarıdır kullanıyorum.Herhangi bir sorununu görmedim.

VLC geliştiricileri, medya oynatıcısının yenilenmiş arayüzünü paylaştı
  • Ben bir değişim göremiyorum.

• Pot Player reklamlı mı
  • MertTUTER M kullanıcısına yanıt
    Logosu simgesi harika bu arada benzersiz falan hd logo mis, tabi herkesin göz zevki kendine özgü
  • Pc'ye bağlı kuvvetli bir 5+1 ses sisteminiz varsa ve bunu sinemadaki ses kalitesinde izlemek istiyorsanız Wasapi Exclusive desteğine sahip Power Dvd kullanmak zorundasınız..Vlc, Pot, Bs Player bunların birbirinden pek bir farkı yok, yine de yarısı download edilmiş videoları açabilen tek program da Vlc..

• BCRTVKCS kullanıcısına yanıt

Ben hiç reklamla karşılaşmadim hiç reklam yok

• SC0RPI0N kullanıcısına yanıt

MPC HC ile LAV decoder reclock ve madvr video işleyicisi en iyisidir diğerleri çöp

• En iyisi mpchc basar geçerim resmi sitesi aşağıya bıraktım otomatik altyazı ve özellikle film şeridi önizleme özellliği efsane oldu x265 kodları çok rahat çözüyor diğerleri kasım kasım kasılıyor cpu yu gereksiz yoruyorlar bazı özellikleri içinde pot player basar geçerim diğerleri zaten tam çöp gom kmp ıvır zıvır daha çok ekmek yemeleri lazım

mpc-hc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozanbey86 -- 1 Mart 2021; 10:6:44 >
  • Bu özellik VLC'nin Microsoft Store (Windows 10) sürümünde var.
    Yıllardır var. UWP en iyi alt yapıdır. Win32 berbat. UWP ye destek verilmeli

• Uğraştırmadan alt yazıları bulduğu için tek geçtiğim video oynatma uygulaması.
    VLC geliştiricileri, medya oynatıcısının yenilenmiş arayüzünü paylaştı

• Bir uygulama da en önemli şey hızlı olmasıdır. Her şeyin Tak bastığım gibi açılmasından daha tatmin edicisi olamaz.

• vlc de videoyu durdurup oynattığımda görüntü bir süre çamur gibi oluyor. var mıdır bir çözümü çok şikayetçiyim bu durumdan

• Vlc gibisi varmı
  • Lyc kullanıcısına yanıt

5 yıldır yeri doldurulamadı VLC geliştiricileri, medya oynatıcısının yenilenmiş arayüzünü paylaştı  githubta hala destek var

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.