Şimdi Ara

Vladimir Season4 GUIDE ( Tides Of Blood , Diamond1 ) [12-5-2014] +1000 game (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
27
Favori
21.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ALAK_

Arkadaşlar vladimiri öğrenmeli miyim?

En önemli sorum şu, solo topa gözüm kapalı pickleyebilir miyim yoksa vladın da bir korkulu rüyası var mı? Varsa hangi herolar?

Riven , Wukong , pantheon , jayce gibi gapcloser , burst damage , yuksek mobility e sahip herolara karsi vladimir cok gucsuz kaliyor.
  • Eline sağlık
  • eline sağlık bana vladı sevdirdin
  • UP

Eline sağlık canm benım öptüm
  • Tanky builddeki "zaten %35 cd a ulastiginiz icin sinirsiz slow ve damage olucak " kısmını değiştir bence spirit nerflendi.
  • Teşekkürler, okuduklarımdan sonra kafamdaki Vladimir zorluk derecesi biraz daha düştü.
  • Tank build kesinlikle en mantıklısı

Emeğine sağlık dostum
  • Guide'ı yeniden inceledim, Tanky vladın nerflenmesi kötü olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blod lord u almak nasip olmadı ama vandal vlad aldım severim vlad ı
  • Bu heroya oyuna basladigimdan beri hayranim ya bu konuyu da gormustum ama yazmak bugune firsatmis.Peki mobilitysi yuksek herolara karsi ne yapiyorsun mesela Khazix.Ben genellikle eziliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ritualist

Bu heroya oyuna basladigimdan beri hayranim ya bu konuyu da gormustum ama yazmak bugune firsatmis.Peki mobilitysi yuksek herolara karsi ne yapiyorsun mesela Khazix.Ben genellikle eziliyorum.

kha - jarvan - swain - xin bu 4 lusu disinda top lane de , akali-malzahar-kassadin disinda da mid lane de hicbir heroya oyun katbetmiyorum sayilabilir .yapacak sey basit trade girmeyeceksin sadece farm yapacaksin bol bol pot alacaksin bazen jungler in gelse bile trade girmeyeceksin cunku kha ozellikle jngle varken bile tek atabiliyor q evolve ettiyse . mumkunse 9-21 masteries page gir , flash-ghost al ignite gerek yok cunku ne de olsa kha ile girdigin her trade i kaybedeceksin kill alma sansin cok dusuk olacak o yuzden mumkun oldugund splith push yapmaya bakacaksin..
  • şu soloya adam akıll tank almıyorsunuz ya sizi çok seviyorum
  • Build konusunda Floopper'den büyük tanımam adam üşenmeyip Rengar Build Guide'ını sürekli güncel tutuyor. Bütün Solo Top champlerin match upları var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jokerxxx123

Build konusunda Floopper'den büyük tanımam adam üşenmeyip Rengar Build Guide'ını sürekli güncel tutuyor. Bütün Solo Top champlerin match upları var.

Rengar buildi mi bu simdi .

google i ac ve : OBA DAN RENEKTON REHBERI yaz gozun rehber gorsun bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tides Of Blood -- 11 Nisan 2014; 0:52:34 >
  • Gj bro

• Tides Of Blood kullanıcısına yanıt
    Tides of Blood çok saçma bir Build. Öncelikle Rünler'e A.P koymamışsın. Böylelikle Early Game'de ezileceksin. En azından sadece çok iyi veya çok şanslı Vladimir oyuncuları oynayacak buildi. İlk olarak şöyle bir açıklama ekleyebilirdin:
    İlk olarak takımda Tank yoksa "Tank Build" eğer Tank varsa "Offensive Build" oynayabilirsiniz. Oynama konusunda ileri düzeylere geldiğinizi düşünüyorsanız "Tides of Blood Build"ini denemenizi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Rengar

Tides of Blood çok saçma bir Build. Öncelikle Rünler'e A.P koymamışsın. Böylelikle Early Game'de ezileceksin. En azından sadece çok iyi veya çok şanslı Vladimir oyuncuları oynayacak buildi. İlk olarak şöyle bir açıklama ekleyebilirdin:
    İlk olarak takımda Tank yoksa "Tank Build" eğer Tank varsa "Offensive Build" oynayabilirsiniz. Oynama konusunda ileri düzeylere geldiğinizi düşünüyorsanız "Tides of Blood Build"ini denemenizi tavsiye ederim.

ap rune leri kullanmiyorum aciklamis olmam lazim ms late game icin ap den 1000x daha faydali.

Takimda tank olmasi olmamasi vladimirin tank oynanmasini etkilemez. oyun tarzina bagli ben 800 ap ile burst oynamayi seviyorum bir baskasi CD kasip liandry-rylai skill spamlemeyi seviyordur bu durumda build ve masteries page , rune pages hepsi degisiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tides Of Blood -- 23 Nisan 2014; 12:56:26 >

• Yeniden guncelledim ,
  • rakibe e atıncan q daha mı çok vuruyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurr84

rakibe e atıncan q daha mı çok vuruyor

e ve q 5 puan iken , 4stackli E Q dan daha fazla vurur.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.