Şimdi Ara

vizeleri yapay zekaya çözdürmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kalkülüs, soyut matematik, fizik 2 vs. vizelerinde fotosunu çekip chatgpt çözse ne iyi olurdu ama foto aratamıyoruz galiba ya da ben resim ekleme yeri bulamadım.vizeleri yapay zekaya çözdürmek 

• Chatgpt resim ekleme özelliği olsa bile çözemez o soruları. Başka programlar var ama kopya çekme

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Açıkçası kopyaya girişmeyi pek düşünmüyorum kamera fln açık olacak zaten düzenli çalışıyorum ama bi merak etmedim değil yani şu an resimdeki soruları yapay zeka çözebiliyor mu kunduz gibi

• Sinifinsessizii kullanıcısına yanıt

çözer bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • otur öğren bileğinin hakkıyla çöz

• çözebiliyor olması daha olası hocam bence de ama hangi uygulamalarda veya sitelerde yapılabiliyor ki acaba

• damakcatlatan kullanıcısına yanıt

Havuzlari cozer de bolum derslerinde senin baya yonlendirmen lazim

• Bak kopya dendi
    Şu videoyu atmak lazım oldu.
    "https://youtu.be/VpIvpGfnCe0"

Çözüm çok basit.

Asıl üzen kısım
    Çan sistemi denen saçmalık yüzünden x kişinin kopya çekmesi ve yüksek not alması tüm sınıfı etkiliyor.
    Gerçi hocalar neye göre harf notu veriyor o da büyük bir soru işareti. Belki çan değildir.
    "Bu sene 10 kişi AA alsın yav" diyip de veriyor olma ihtimaline ben "var" diyorum.

Ben ne zaman mezun oluyorum...

• YaralıPanda kullanıcısına yanıt

Katalog yapmiyorsa 3 asagi 5 yukari fix zaten sistem, duz gaussian curve e fitlemek cok zor ve yapilirsa genelde kan cikiyo cunku

Bir yer a (sizde aa) bir yer f (sizde ff) siniridir donem badinda

Kac kisinin dersi aldigi belli oldugu icin asagi yukari alari 5er bleri 7ser cleri 10ar vericem gibi bisey de kafasinda olur

Kritik nokta, siralar adamlari, bakmis ki 4.ile 5.arasinda cok buyuk fark var, 5 a vercekken 4 verdi bu donem, veya normalde adamin kafasındaki b b+ sayisi 15ti, ama altta yığılmışlar 2 b+ 13 b verdi.

Bazıları var ben her seye ayri ayri bakiyorum diyen, ama onların da Total sonucunun bundan pek ayristigini gormedim henüz

• The Killing Road kullanıcısına yanıt
    vizeleri yapay zekaya çözdürmek

94.5'a a+ verip 91'e a- ayarlayan hocanın düşüncesi nedir hocam sizce

• pandie kullanıcısına yanıt

Bu adam a sayisini bastan belirlemisvizeleri yapay zekaya çözdürmek 

• The Killing Road kullanıcısına yanıt

Dönem başında yaklaşık %10 a veriyorum demişti…

• pandie kullanıcısına yanıt

Alkol dostunuz degildir 19 yaşındaki cocuklarin hayatini karartmayin temalo bir mesaj o vakitvizeleri yapay zekaya çözdürmek 

• termoyu hafifleteyim diye 1. sınıfta almaya başladım sonuç olarak termodan zor çıktı hem iş yükü hem notlandırma olarak. ama iyi kapattık ya aynen vizeleri yapay zekaya çözdürmek 

• Fizik ve matematik gibi havuzları bile yanlış çözüyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bugün Kalkülüs 2 çevrimiçi vizesinde açtım farklı Ip'den programı tek tek integrallerin içinden geçtim attım. Çözüm adımlarını da gösteriyor. Ama hangi program olduğunu söylemem vizeleri yapay zekaya çözdürmek 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-584051D1E -- 12 Nisan 2023; 13:57:21 >
  • Genellikle çözüm yolu doğru ama cevap yanlış oluyor

• Hocam eğer gerçekse yardımın çok iyi olur bir ramazan boyunca dua ederim

• Hocam soylerseniz o kadar faydasi dokunur ki çandan dolayi dezavantajli baslayacagim yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinifinsessizii -- 12 Nisan 2023; 21:5:20 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.