Şimdi Ara

VIVIBRIGHT F30 - Yeni P/F Canavarı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
5
Favori
10.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: krocker09

Çinden çıkalı 16 gün oldu hala gelişme yok normalde bu sürede gelmiş olması lazımdı
    Ben mail attım, gümrükte gecikme yaşandı 10 gün gecikmeli gelecek dedi özür dilediler.

600 puan para verdiler hediye olarak. 600 puan para karşılığı ne oluyor hocam

Edit: 100 puan 1 dolar değerinde imiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpolat35 -- 27 Ağustos 2019; 11:20:10 >
  • quote:

Çinden çıkalı 16 gün oldu hala gelişme yok normalde bu sürede gelmiş olması lazımdı
    Banggood uygulaması üzerinden yanlışlıkla "Ödemeyi Tamamla" butonuna bastım. Kargo takip ile yan yana idi, bende adamlara mail attım yanlışlıkla ödemeyi tamamla butonuna bastım diye. Onlarda cevap yazmışlar bu hatadan dolayı herhangi bir problem yaşanmaz diye. Sonrada gümrükte 10 gümlük bir gecikme olduğunu bundan dolayı 600 puanlık hediye verdiklerini söylediler.

"We regret to tell you that your order would be delayed for 10 days due to Eid Adha (customs delay), the tracking information will update soon once the inspection finished, could you please wait for some days more? We have sent 600 points as goodwill."

• Bana da aynı şekilde puan yatmış hayır her şeyi ona göre ayarlamıştım napayım puanı şimdi kim bilir ne zaman gelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım cihazdan şikayetçi veya aldığına pişman olan yok. Ben de küçük bir mesafe de olsa (200 cm) alacağım kredi kartımın limitini boşaltınca. :D Tavsiyelerinize açığım ilk projeksiyonum olacak. Banggood dan hiç alışverişim olmadı daha önce uyguna almak için kupon vs nereden bulunur bu konularda da desteğinizi rica ederim. Teşekkürler.

Bu arada aun m18 e de şöyle biz göz attım youtubeden. Sanırım m18 görüntüsü f30 a göre daha net. f30 da dikkat ettiğim ekranın ortasında bir ışık patlaması mevcut yada bana öyle geldi, sanki projeksiyon ışığı ortaya daha sert vuruyor gibi. Ama m18 de öyle bir görnütüye rastlamadım. Bayağı inceleme izledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bonder -- 29 Ağustos 2019; 11:39:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: war3z

Güle güle kullanın hocam nereden almıştınız acaba vergi çıktımı

Alıntıları Göster
    Hocam bayağı zaman geçmiş ama bende araştırmaiçerisindeyim M18 i f30 dan daha çok beğendim gibi youtubede izlediklerimden fakat siz aktif kullanan biri olarak hala tavsiye edermisiniz +'ları -'leri konusunda neler diyebilirsiniz. Almak mantıklı olurmu bu cihazı. Teşekkürler.
  • m18 doğallıktan baya uzak bana sorarsanız, canlı görme şansım olmadı ama incelemelerden bunu çıkardım, daha canlı gözükmesi bu yapaylıktan diye düşünüyorum
  • Bende 1 aydır yerli yabanci bütün inceleme videolarını karşılaştırma videolarını izledim, yabancı kaynaklarin büyük çoğunluğu T26k nin daha gerçekçi görüntü verdiğini söylüyor.

Videolari yüzeysel olarak izleyince aslında M18 direk dikkat çekiyor ama inceleme yapanlarin da dediği gibi dikkat edince renklerin yapay olduğu göze çarpıyor.

Bunun üzerine ben tercihimi T26k dan yana kullandım ve dün siparişi verdim ama stokta yokmuş istersen T26l verelim aradaki farkı iade edelim dediler istersen de 20 gün sonra stoga girecek bekle dediler,ben bekleyecegim. Gelince inceleme yazısı da yazarim

• Hayırlı olsun. Ben de soruma cevap gelmeyince şimdilik ilk etapta ekonomik bir cihaz olan ve genelde beğenilen gp 90 cihazını sipariş ettim bugün. Bakalım umarım bi sıkıntı çıkmaz.

https://www.youtube.com/watch?v=Nhdj5uv-ilg&t=130s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bonder -- 31 Ağustos 2019; 20:20:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iadelitaahütlü

Bende 1 aydır yerli yabanci bütün inceleme videolarını karşılaştırma videolarını izledim, yabancı kaynaklarin büyük çoğunluğu T26k nin daha gerçekçi görüntü verdiğini söylüyor.

Videolari yüzeysel olarak izleyince aslında M18 direk dikkat çekiyor ama inceleme yapanlarin da dediği gibi dikkat edince renklerin yapay olduğu göze çarpıyor.

Bunun üzerine ben tercihimi T26k dan yana kullandım ve dün siparişi verdim ama stokta yokmuş istersen T26l verelim aradaki farkı iade edelim dediler istersen de 20 gün sonra stoga girecek bekle dediler,ben bekleyecegim. Gelince inceleme yazısı da yazarim
    İyi günler t26k projeksiyonunu hangi kullanicidan aldiniz acaba ? Bende gümrüğe takilmadan kapida vergisini vererek almak istiyorum.

İyi günler ve iyi seyirler dilerim herkese.

• quote:

Bana da aynı şekilde puan yatmış hayır her şeyi ona göre ayarlamıştım napayım puanı şimdi kim bilir ne zaman gelecek
    Gelişme var mı hocam gümrük konusunda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeniüyelik

Gelişme var mı hocam gümrük konusunda?

Alıntıları Göster
    Kargonun en son hareketi 8 Ağustos , bekliyorum...
  • quote:

Kargonun en son hareketi 8 Ağustos , bekliyorum...

Alıntıları Göster
    Benimki de 17 agustos hocam. Gümrükte hala bekliyor... Maç izlemek için almıştım, Allah'tan milli ara girdi.

Adamlara soru sordum ürün ile alakalı bana gecikme için özür dileriz 600 puan yükledik dediler sonra ben kargo için ürün için yazmıştım dedim. Hesaba girdim baktım puanı yüklememişler. Sizin kargonuz gecikmedi dediler. Tam şam şeytanı bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: tugaydurukan

Merhaba bende 2 gün önce siparis verdim gelmesini bekliyorum. Tavana asmayi düsünüyorum fakat bir sorum var. Daha önce hic projeksiyon kullanmadim oyüzden kac metre mesafe koymam gerekiyor? Duvara yansitacagim ortalama genisligi 3,5metre en büyük boyutu kaliteli bir sekilde almam icin kac metre mesafeye asmaliyim?
    Merhabalar, sorunuza cevap bulabildiniz mi ben de yukarıda paylaşılan banggood linkinden f30 almayı düşünüyorum. Benim de koyabileceğim mesafe 2.5-3 metre arasında ne kadar boyutta bir görüntü elde ederim acaba ve cihazı koymak için en iyi mesafe nedir? Ben de duvara yansıtmayı düşünüyorum. Ek olarak banggood için kupon nasıl kullanabilirim kargoyla birlikte 190$ oluyor fiyat. 30$ daha fazlasına android versiyonlu f30up modeli var onun hakkında ne düşünüyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RODEOMUSTAFA -- 2 Eylül 2019; 19:49:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: RODEOMUSTAFA

Merhabalar, sorunuza cevap bulabildiniz mi ben de yukarıda paylaşılan banggood linkinden f30 almayı düşünüyorum. Benim de koyabileceğim mesafe 2.5-3 metre arasında ne kadar boyutta bir görüntü elde ederim acaba ve cihazı koymak için en iyi mesafe nedir? Ben de duvara yansıtmayı düşünüyorum. Ek olarak banggood için kupon nasıl kullanabilirim kargoyla birlikte 190$ oluyor fiyat. 30$ daha fazlasına android versiyonlu f30up modeli var onun hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Alıntıları Göster
    Selam maalesef cihaz elime ulasti fakat ben acerin full hd cihazindan aldim oyüzden vivibrighti hic kurmadim birkere öylesine acip denedim acere göre ayni mesafede daha büyük görüntü veriyordu. Oyüzden cok uzaga kurmamanizi tavsiye ederim.

• Native res'in full hd oması, uzun pil ömrü, fena olmayan parlaklık değeri vs derken beni bir hayli cezbetti. Tr ikinci el pazarında 2000 TL'lere kadar çıkıp doğal çözünürlüğü full hd olan bir tane bile cihaz bulamamışken ilaç gibi geldi. Bugün geçiyorum ben de bir adet. Umarım üzmez.
  • Benim kargodan hala ses seda yok, temmuzda satın alıp hala ürünü gelmeyen var mı? 8 Ağustos tan beri hareket yok takip ekranında bayram gecikmesi ile bile çoktan gelmiş olması lazımdı

Edit: Sorunu çözdüm şöyle ki; elinizdeki takip kodunu burayahttp://tms.alljoylogistics.com/default/index/track giriyorsunuz ve ALjTR.... ile başlayan Türkiye için takip koduna ulaşıyorsunuz sonra MNG kargoya ulaşıp bu kod ile mng takip nosunu öğreniyorsunuz, eğer ALJTR ye dönmedi ise de YURTİÇİ kargo teslim edecek demektir ve yurtiçini arıyorsunuz adınıza kargo var mı yok mu diye.

Benim kod TR ye dönmedi ve yurtiçinin mobil uygulamasına girdiğimde adıma paket çıktı yarın teslim edilecekmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krocker09 -- 10 Eylül 2019; 0:25:49 >

• quote:

Benim kargodan hala ses seda yok, temmuzda satın alıp hala ürünü gelmeyen var mı? 8 Ağustos tan beri hareket yok takip ekranında bayram gecikmesi ile bile çoktan gelmiş olması lazımdı

Edit: Sorunu çözdüm şöyle ki; elinizdeki takip kodunu burayahttp://tms.alljoylogistics.com/default/index/track giriyorsunuz ve ALjTR.... ile başlayan Türkiye için takip koduna ulaşıyorsunuz sonra MNG kargoya ulaşıp bu kod ile mng takip nosunu öğreniyorsunuz, eğer ALJTR ye dönmedi ise de YURTİÇİ kargo teslim edecek demektir ve yurtiçini arıyorsunuz adınıza kargo var mı yok mu diye.

Benim kod TR ye dönmedi ve yurtiçinin mobil uygulamasına girdiğimde adıma paket çıktı yarın teslim edilecekmiş.
    Ne durumda hocam kargo? Ayın 9 unda İstanbul'a geldi ama hala bir gelişme yok.

• Telegram Projektör Grubu
    https://t.me/joinchat/Gr0MYxVzQZl5vZ8S0zNCPQ

• quote:

Orijinalden alıntı: furi

Bu mesaj silindi.
    hangi modele geçiyorsun hocam?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.