Şimdi Ara

VİTO HAKKINDA BİLGİ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38
Cevap
6
Favori
181.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: yilmazcann

quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

yılmazcan arkadaşım bugüne kadar ki sabrın ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim araç işini ev almamdan dolayı en az 6 yıl erteledim,hakkımızda hayırlısı artık.

evet hayırlısı, ev daha ön emli, araç alınır her zaman.

teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka bir konuda da yazmıştım aynen copy paste liyorum (kopyala yapıştır)

Vito 111 cdi modelinde kısa şasiler dikkatimi çekti. Kısa şasi alıp çıkma orjinal koltuk takma düşüncesi girdi aklıma, piyasada bolca çıkma koltuk mevcut. Kısa şasilerde genelde 5 koltuk mevcut, arkada mevcut 3'lüyü arkaya atıp ortaya 2+1 (teklisi yatan cinsten) atıp 8 koltuklu yapmak mümkün mü değil mi onu inceliyorum. Yorumlara bakılırsa vito dayanıklı bir araç gibi.

Tam benlik, hem geniş hem de kısacık!
     VİTO HAKKINDA BİLGİ VİTO HAKKINDA BİLGİ

Ya karşılıklı ya da tek yön yerleştirmek mümkünmüş.
     VİTO HAKKINDA BİLGİ VİTO HAKKINDA BİLGİ

Bu konuda tecrübesi bilgisi olan arkadaşların yorumlarına sevinirim.

• Bu Arabada denge mili hastalıgı varmış dogrumudur acaba ?? 2006 model 115 Cdi ?
  • Arkadaşlar bende 111 CDI vito ile 1.9 TDI VW Caravella arasında kaldım.Bu iki aracı kıyaslarsak yakıt tüketimi ve parca fiyatı açısından bir kıyaslama yapabilirmisiniz.Teşekkürler.
  • benim de merak ettiğim bir iki konu var.

2004 sonrası kısa kasa vitolar öncen çekişli mi arkadan çekişli mi?
    solda da kapısı olanı var mıdır?
    bu araçların kasa kodu nedir?

VİTO HAKKINDA BİLGİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savas1.6 -- 19 Aralık 2015; 16:08:45 >
  • Vip transfer icin az yakan masrafsiz vito ariyorum 111 cdi olan benim icin en uygunu sanirim , bu konudaki fikirlerinizi bekliyorum

• ARAKADAŞ İYİ GÜNLER TAVSİYENİZE İHDİYACIM VAR YARDIM CI OLURSANIZ SEVİNİRİM TŞK
    2011 MODEL 25000 KM KAZASIZ DFM SUCCE ARACIM VAR 1998 MODEL 360000 KM DE MOTOR VE BAKIMLARI YAPILMIŞ VİTO 111 CDI İLE TAKAS ETMEYİ DÜŞÜNÜYORUM NE DERSİNİZ TEŞEKKÜRLER YAKIT NEDİR KULLANIMI NASIL TEKNİK ÖZELLİKLERİ NELER AÇIKLARMISINIZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALTAN AŞIK

ARAKADAŞ İYİ GÜNLER TAVSİYENİZE İHDİYACIM VAR YARDIM CI OLURSANIZ SEVİNİRİM TŞK
    2011 MODEL 25000 KM KAZASIZ DFM SUCCE ARACIM VAR 1998 MODEL 360000 KM DE MOTOR VE BAKIMLARI YAPILMIŞ VİTO 111 CDI İLE TAKAS ETMEYİ DÜŞÜNÜYORUM NE DERSİNİZ TEŞEKKÜRLER YAKIT NEDİR KULLANIMI NASIL TEKNİK ÖZELLİKLERİ NELER AÇIKLARMISINIZ

?

• Bu konuda maalesef çok bir paylaşım olmuyor yılmaz bey de foruma 2 yıldır girmemiş

• daha dün 2004 vito 115 aldım noter çıkışı kontağı taktım ( elimde yedek kontak ta vardı hangisini taktım bilmiyorum ) araba bir daha çalışmadı temassızlık varmış bu kronik mi bilen var mı?
  • Arkadaşlar 98 model vito yakıt tüketimi nedir birde alınca acil bi durum olduğunda piyasası varmı

araç 113cdı lpg li kamyonet
  • quote:

Orijinalden alıntı: sporcu2

Arkadaşlar 98 model vito yakıt tüketimi nedir birde alınca acil bi durum olduğunda piyasası varmı

araç 113cdı lpg li kamyonet

Forumumuza hoş geldiniz, sefalar getirdiniz
  • sağolun peki bi bilginiz varmı araç hakkında
  • Merhabalar bende vito 111cdi vip yapılı araç almak istiyorum ancak baktığım araçlar ve bütçeme göre 2005 üstü 250bn - 300bn km aralığında oluyor aile aracı olarak almak istiyorum ancak bu kmdeki araçlar motor bakmından filan bana sıkıntı çıkartırmı bu konuda bilgisi olan yardımcı olursanız sevinirim mesela bu ilndaki gibihttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-panelvan-mercedes-benz-otomobil-ruhsatli-plusici-ozel-yapili-pluslux-115-cdi-5-yldzli-otel-444884607/detay

• Yılmazcan Bey'e ulaşmaya çalıştım ama sanal olarak bir türlü ulaşamadım.
    Bende 2005-2006 civarı bir 111cdi almayı düşünüyordum yada transporter ulaşan yada tanıyan arkadaşlar olursa haber verirler ise sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pc0576

Yılmazcan Bey'e ulaşmaya çalıştım ama sanal olarak bir türlü ulaşamadım.
    Bende 2005-2006 civarı bir 111cdi almayı düşünüyordum yada transporter ulaşan yada tanıyan arkadaşlar olursa haber verirler ise sevinirim.
    https://forum.donanimhaber.com/suzuki-virata-off-road-araci-ozel-yapim-kisiye-ozel--96228565
    Bu konuya telefon numarası bırakmış Yılmaz bey

• Mercedes vito 111 2005 model fren pedalı bir iki saat bekledikten sonra sertleşiyor sebebi ne olabilir

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.