Şimdi Ara

vistada dvd-film çilesi !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba ..ben orjinal vista home premium kullanıyorum ama artık bu mavi ekrandan bıktım...ne zaman film izlemek için dvd taksam mavi ekran çıkıyor ve bilgisayar kendini resetliyor..bilgisayar dvd yi okuyor fakat media player ve birsürü muadili programı açtığımda önce program açılıyor tam dvd menüsü gelecekken meşhur mavi ekran geliyor ve resetliyor..bu vistada sık karşılaşılan bir durummu yoksa benden mi kaynaklanıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eastman -- 27 Eylül 2007; 22:10:16 >

• yaw kimse bişey bilmiyomu burada..neden kaynaklanıyo olabilir bu sorun?
  • Ben laptopda kullanıyorum, bir kere bile rastlamadım mavi ekrana.. Ne DVD ne başka bir formatda..

Senin sorunun donanımsal olmasın... Gerçi konfigürasyonun gayet iyi ama.. Acaba güç kaynağın ile ilgili olabilir mi ?
  • sanmıyorum..güç kaynağımda tagan 600w
  • mavi ekranın hata kodu ne ? yeniden başlattıktan sonra hata raporu geliyosa çözüm araya bas belki bulur çözümünü.
  • vlc media playeri kurdum onda şu an kadar hiç sorun yaşamadan izledim bütün filmleri..işin garibi media playerdan açtığımda yine mavi ekran çıkıp resetliyor..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.