Şimdi Ara

Vista Ready nedemek? PalitX1950GT SUPER ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün Palit in x1950GT Super(512,256bit,DDR3,..) modeline bakıyorduum ve VİstaReady özellliği olan bi ekran kartı reyondaki arkadaş bana dx10 destekliyor dedi VistaREady yazdığıı için

Gerçekten öyle mi VistaReady yazan bi ekran karı dx onuda destekliyormu?
    ve bu ekran kartı hakkında bilgisi olan veya 7600gt ile arasında karşılaştırma yapabilecek arkadaşlar varmı aranızda??
    Tavsiye edermisiniz??

Teeşekkürler

• Sapphire X1950GT testini daha önce yaptık bu seri dx10 desteklemiyor vista ile uyumlu sadece.

http://forum.donanimhaber.com/m_12116986/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 18 Mart 2007; 17:59:00 >
  • Arkadaşımız sihirli klavyesi ile incelemeyi vermiş zaten.

Vista uyumlu olması demek vistanın ihtiyaç duyduğu özelliklere sahip demektir. Vista çalışmak için DX10 u zorunlu koşmuyor bu nedenle örnekteki DX10 desteği olmayan karttanda anlaşılabileceği gibi Vista Ready DX10 desteği konusunda bilgi vermez.

İyi forumlar
  • "Vista Ready" logosu birçok marka tarafından müşterileri kandırma amacıyla kullanılıyor. Birkaç "VR" logolu ürün görmüştüm, kutularını biraz inceleyince alt taraflarda bir yerlerde küçük harflerle "Vista Starter Edition Ready" açıklamasını görünce işin aslı çıktı ortaya.
  • Çok moda oldu bu Vista Ready logosu. Dün ram aldım onun üzerinde bile var. Sanki logo olmayanlar uyumlu değil.
  • ya zaten öncesinde bi dx10 u bekle bi otursun piyasaya die muhabbet döndüydü

sonra ben 512e 256bit lik bi ekran kartı isteyince palit i çıkardı yeni geldi die sonra ben bunda varmı dx10 diince adamda VR logosundan dolayı var dedi...

belliydi olmadığıı neyse saolun arkadaşlar yorumlarınız için...

ii forumlar...
  • Dx10'u destekliyor diyen yetkili kimbilir kaç kişiye yalan söyleyerek kakalamıştır onu gerçeği anladıklarında çok geç olacak.
  • evet sadece vista uyumlu demek istenilmiş.DX9 destekli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.