Şimdi Ara

Visco Yataklar Hakkında (139. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.912
Cevap
56
Favori
908.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şu an öyle bir ürün yok. yanlışsa iade edersin olur biter.
  • Şu an bu markanın ürünlerinin olmamasının nedeni hepsiburadanın tavizsiz müşteriyi koruyan politikası. Hepsiburada beni aradı ve ücretsiz olarak daha üst sınıf bir yatak teklif ettiler. Ben de teşekkürlerimi sunarak, kabul ettim. Üretici firma ne kasıtlı hatayı düzeltme yoluna gitti ne bir özür diledi. Sorun zihniyet zaten. İade ederim olur biter çok yanlış bir yaklaşım; işte şark mantığı bu. Olay zaten hata değil, tamamen haksız kazanç. Tepki vermezse birileri haksız zenginleşecek, işini düzgün yapan da ya kalitesiz ürün üretecek ve çalacak. Hadi ben birçok insana kıyasla donanımlıyım ve hakkımı koruyabilmeye çalışıyorum. Bilinçsiz insan ne yapacak?
  • mustafakursat kullanıcısına yanıt
    tamam da ne yapalım keser sapını alıp adamı mı dövelim. uzaktan satışın koşunu belli.ürün anlatıma uygun değilse iade edersiniz. ülkemiz maalesef böyle,yapan yaptığıyla kalıyor,kanunun gücü zayıfa işliyor. zengin yolunu buluyor. ben avukatlık mesleğini anlamıyorum zaten. bu yapılan avukatlık , haklıyı savunmak ve gerçeği ortaya çıkarmak mı ? cambazlık ve laf oyunuyla kanun boşluğundan çıkar sağlamak ve gerçeği perdelemek mi anlamadım. bu üreticiyi mahkemeye verseniz bile çıkacak bir şey yok. satıcı firmaya şikayet edersiniz,şikayetler çoğalınca satıcı o tedarikçi ile çalışmaz. tüketimden gelen gücünüzü kullanacaksınız. siz yine bir şekilde ürünün hatasını yakalamışsınız anlamayan pek çok insan anlamaz. ne yapacak 3 katlanın üçünü de metreyle ölçecek mi?
  • Merhaba arkaşlar,

Yatak almayı düşünüyoruz fakat kararsız kaldık. 3 yatak hakkıdaki görüşlerinizi alabilir miyim?

işbir ergo plus
    yatsan switzerland
    yatsan crown

şu ana kadar hiç visco yatakta da yatmadık. denemek istiyoruz çoğu yer 30-45 gün iade veya değişim garantisi veriyor.
  • Selam arkadaşlar 7 ay önce işbirden full ortapedik yatak aldık 1000 liraya.benim normalde belim ağrırdı zaten ama bu yatakta taş gibi olduğu için artık eşiminde beli ağrımaya başladı yatak yepyeni.Biz bu yatağın üstüne 7 cm lik yataşın topperından alsak mantıklımı ne dersiniz.fiyatı 695 lira.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafakursat kullanıcısına yanıt
    Mustafa bey sonuna kadar katılıyorum, insanları kandırmak iş olmuş artık.
  • xnergy kullanıcısına yanıt
    hocam marka olarak düşünmeyin kullanacak kişilerin kilosuna göre visco ped alabilirsiniz.
  • merhaba full ortapedik yatağım var fakat yatak pedi koymak istiyorum

150*200 ölçüler 75 kilo ve 60 kilo diyelim

viscomu lateks mi önerirsiniz.

vicso çokmu kokuyor, koku gitmiyormu peki o koku hep varmı....

lateks ile visco arasında kaldım ama sanırım visco alacağım.

birde 5 cm ile 7 cm arasında çok fark görürmüyüm sizce ?
  • Hepsiburada dan bu ürünü alıp deneyen var mı 300 küsür yorum var geneli olumlu hepsi fake yorum olmaz sanırım ama buraya daha çok güvendiğim için sizin yorumunuz daha çok değerli :)
    Üretici firmaya mail attım 30 gün içerisinde iadeleri koşulsuz kabul ediyorlarmış, kargo ücreti falan da yansıtmadıklarını söyledi en azından elimde yazılı belgesi oldu bunun bilginize.

Mattrest Milky Plus Visco Yatak:
    http://www.hepsiburada.com/mattrest-milky-plus-visco-yatak-160x200-30-gun-deneme-suresi-p-EAKMONMLKYP-1620

Visco-Pro Range 3D Visco Yatak 160x200 cm-30 Gün Deneme Süresi-2 Adet Visco Yastık Hediye
    http://www.hepsiburada.com/visco-pro-range-3d-visco-yatak-80x160-cm-30-gun-deneme-suresi-1-adet-visco-yastik-hediye-p-EAKSAN1MP-VP80V0

Edit: Alternatif olarak 2.linki ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybayankara -- 19 Nisan 2016; 11:53:37 >

• baybayankara B kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam bide bir yatak üreticisiyiz ve bu fiyata nasıl satıyorlar şasırıyoruz. ve hepsiburada bu satıştan yüklü miktarda bir komisyon alıyor tabiki. bizde 4cm (70dns) olan chrome modeli mevcut. ama bu fiyata verme ihtimalimizyok. güle güle kullanın ama fermuarlı kılıfını açıp visconun kaç cm olduğunu ve içerisinde farklı bir malzeme olup olmadığını inceleyin lütfen. ve unutmayın visco yatak kilo hesabı yapılarak alınır yoksa ilerki dönemlerde çökme yapar.
  • WELLMATT YATAK W kullanıcısına yanıt
    Henüz almadım kafamda soru işaretleri var ama alıp memnun kalmazsam iadede problem çıkartmayacaklarını öğrendim :)

2. linkteki visco-pro range 3d olan model firmanın kendi sayfasında 1850 TL gözüküyor :) Ama hepsiburada da 500 küsür lira ilginç hakikaten. Aldığımda detaylı inceleme yapacağım hanım büyük ihtimalle memnun kalmayacak fiyatını duyunca zaten :)
  • Selamlar, biz de şu sıralar nişanlımla yatak bakıyoruz, yataşta çalışan kuzeni yataş athletic modelini önermiş. Sizce nasıl bir yataktır bu? Ben de bel fıtığı başlangıcı var, boyum 178 kilom 86. Başka önereceğiniz yatak olabilir mi? Ölçü de 160x200 olacak.
  • Iyi gunler
    1500-2000 tl araliginda, 160x200cm boyutlarinda bir yatak almak istiyoruz.
    Kullanacak kisiler, 174cm,84 kg; 164cm,60 kg.
    Cok yumusak yatak olmamasini istiyoruz.
    Baktigimiz ve dusundugumuz yataklar;
    -Yatas Five Z, 1700 TL; Paket yay+4 cm 60DNS visko
    -Isbir, Ergoplas, 2100 TL; Plastik yay(Isbire ozgu yay), 7 cm 80(veya 85) DNS visko.
    -Laressa, Seven Z, 1600 TL; Paket yay, ? Cm 75 DNS visko.
    Hangisi daha iyi bir secim olur?
    Alternatif onerileriniz nelerdir?
    Tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xnergy kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Yatsanda ped'ler var. Bakmanizi tavsiye ederim. Sert yatak ustune visco ped iyi olabilir.
    Yatsan'in en sert yatagi Switzerland'tir (sizin yataginizin da sert oldugunu anliyorum mesajinizdan). Magaza'da Switzerland uzerine ped'ler koydurup bir deneyin bence.
  • Iyi gunler,

1.67 boyundayim ve 57 kiloyum.
    Yatas Five Z yatak aldim ancak yaklasik 5 ay kullandigim halde boyun, omuz ve sirt agrilarindan kurtulamadim.
    Bu nedenle yeni bir yatak almam gerekiyor.

Daha yumusak bir yatak iyi gelecektir diye dusunuyorum.
    Bu minvalde iki konuda bana yardimci olabilirseniz cok sevinirim:

1- Yatsan Whisper nasildir? Yumusak yatak kategorisinde midir? Five Z'den daha mi yumusaktir?
    2 - Visko yataklar konusunda ne dusunuyorsunuz (yine Yatsan)? Avantaj ve dezavantajlari nelerdir?

tesekkurler
  • MD Doc M kullanıcısına yanıt
    hocam özelden mesaj yazılmıştır.
  • Merhabalar , düğüne 2 ay kaldı sağlıklı ve kaliteli bir yatak almak istiyorum

yatak ölçüsü 180 x 200 ( 160 cm olanları 180 yapıyorlarmış az fark ile )

baktığım firmalar işbilir ve yataş firtması

Bütçe : 1.250 - 2500 arası

1.70 cm 75 kg ve 1.60 cm 50 kg

nişanlımda hafiften bel fıtığı var

bende orta üst seviye sert yatak seviyorum

bütçe sıkıntıs pek yok verdiğimiz paraya değecek yatak bakıyoruz

baktığımız modeller :

iş bilir ( mimosa - comfort - ergoplus )

yataş ( five -z - blue star - prestige prime )

bulunduğum Şehir " SAMSUN "

bunalr baktıkalrım ama kafam karıştı açıkcası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PES_21_Murat -- 7 Mayıs 2016; 2:16:08 >
  • PES_21_Murat kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba Atigo serisi yatağımızı önere bilirim. güzel bir üründür. Orta sert bir ürün arıyorsanız Lateks soft incelemenizi tavsiye ederim hocam.

http://www.wellmatt.com/lateks-soft-ortopedik-yatak (fıtık için önerdiğimiz en iyi yataklardandır)

http://www.wellmatt.com/atigo-organik-at-yelesi-yatak-el-yapimi-dogal

• Merhabalar,

Forum üyelerine özel visco yastık hediyeli kampanya linki takdim etmek isterim; ViscoPlus Tam Ortopedik Yatak" Fırsatı -Forum üyelerine özel kampanyalarla! :http://forum.donanimhaber.com/m_85698108/tm.htm

DH ailesi dört yıldır kullanıyor ve kısa sürede konforu yakaladılar. Yorumlar ve detaylı incelemeler konu başlığında mevcuttur.

Dilerim kısa sürede doğru yatağı bulur ve konforu yakalarsınız.

İyi araştırmalar,
  • Lateks 100 Ortopedik Doğal 160x200 Yatak sipariş verdim ve 2 gün önce geldi.Çok rahat,sıkıntı yok.ilk 2 gün için de olsa ,uyku kalitesinde fark hissediliyor.
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.