Şimdi Ara

Virüsün kol saati mi var? (ironik konu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
1
Favori
3.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gece 24:00 olunca kol saatine bakıp "artık kimseye bulaşmam" diyen bir virüs ile karşı karşıyayız :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne diyorsun sen 4K Cözünürlükte Televizyonu bile var. Alinan karar ve önlemleri yakindan takip edip hemen uygulamakta Bayramdan sonra daha az bulasacakmis, söz vermis.
  • Ben kendisi ile konustum. Gece 12den sonra dinleniyormus

• AVM'lerin kapısından giremediği için bu yerlerde de bulaşamıyormuş. Kesin bilgi.
  • Bir de Kemal İmirzalıoğlu gibi karizması varmı. O yüzden TV'de sürekli virüsü methediyorlar.

• O da olmamış. İnsan istediği şeyi söyleyebilmeli, yüzüne tanga mayo takmak isteyen takabilmeli :)

• iade-i ziyaret yapayım. ayıp olmasın. madem o kadar çok istiyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kamyon Şöförü

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    türkmenistan
  • Captain baksana Fatih Portakal, Fahrettin Koca vs Corona 2. dalgası gelebilir diyor. Bu virüs medya anchormanları sağlık bakanları ile ahbap ve "şşt şimdi gidiyoruz, tekrar geleceğiz" falan diyorlar galiba

• Coronaya sunulan cazip para teklifleri sayesinde bu Virus yetkililerle masaya oturup anlasmis. Bundan sonra tamamiyla yetkililerin istekleri dogrultusunda hareket edip gerektigi takdirde 2. Dalgayi yerkililerin dalgasina bakarak baslatacakmis. Karara uymayan veya karsi gelen Viruslere maske zorunlulugu getirilip, enfekte etme ozelligi ellerinden alinip karantinaya kapatilacaklarmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 22 Mayıs 2020; 1:17:9 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 milyar baz çiftine sahip insan dnasında 5 milyar virüs geni sığıyorsa, bu virüs denen şey hasta etmiyorsa, bulaşmıyorsa bu dünyada her şey olur vonder.
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    5 milyar milyor vüriscik... Eski parayla mı 5 milyar yeni parayla mı, o önemli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • etkinus kullanıcısına yanıt
    Döviz olarak. Zira vonderin tek kaynak gösterdi yabancı ve 3 milyar baz çifti orada da yazıyordu. Ama 5 milyar virüs geni olayı sadece vonder gibi çok özel kişilerin bildiği büyük sır olduğundan detaylar ben de yok.
    Vonder reyiz dövizden bahsediyorsa alman markıdır o. Zira ana akım para birimlerini kullanmaz. Evde kendi markını basıyormuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Virusun Kol saati oldugu bilinmez ama bu Forumda yeterince Corona Virüs Fan Boylarinin oldugu kesin
    DNA'ya 5 milyar virüs bilgisi (gen, kod tabanı, enformasyon, baz gibi duruma göre farklı terminoloji de kullanılabilir) insanı hasta etmez.

Cunku (normalde) virüs insanı hasta etmez. Yediğin içtiğin soluduğun maddeler seni hasta eder.

Dün akşam otomobil akü bakımı yapan bir yere uğradım. İçerde değişik bir koku vardı, aküdeki hazne kapakları açılıp asit sıvısı doldurulup şarj ediliyordu. Belli ki koku asidik-kurşun buharı. Cebimde taşıdığım maskeyi hiçbi yerde takmıyorum, orada taktım.

Asit ve kurşun vücudunuzu hasta eder.

Asit vücuda girdiği dokuları tahrip eder. Tahrip olan dokuları atmak içn vücud önce bakteri o yeterli gelmez ise virüs üretir.

Kurşun vücuda girince ilk olarak beyine gider cunku beyin %60+ yağdan oluşur ve yağ metali çeker. Beyin kurşunu vücuttan atmaya calışır. Başağrılarının sebebi coğu kez beynin toksik maddeleri atmaya çalışmasından kaynaklıdır.

Gece bira içilince sabah hafif bir başağrısı olur. Sebebi beynin biradaki yabancı maddeleri metabolize etmeye ve atmaya çalışmasıdır.

Bunları TV'deki doktorlar bilim kurulu üyeleri söylemiyor mu?

Bu arada Corona aşısı vurduracak mısın soruma hala yanıt alamadım. Evet mi hayır mı bu kadar basit soruya yanıt veremiyorsun heheh :) Yine gülerek kapıyorum :)

DNA'mızdaki 6 milyar gen bazının 5 milyarı virüs kodları taşıyor. Bu sadece benim bildiğim bir sır değil. The Basics Of Genetics belgesi Internette. Aç araştır. TV'de bilim kurulu üyesi prof'ların her 5 sn'de bir "evde kal" demelerini fazla mı dinledin, pasifize mi oldun, araştırma yeteneğini mi kaybettin?

Yoksa araştırma yeteneğin zaten hiç yok muydu :)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.