Şimdi Ara

Virginia Angus Steakhouse - Eminönü - Nişantaşı [Tadım Notum ve Fotoğraflar] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
11
Favori
42.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: kronik33

bu füme et pişmiş hali mi anlayamadım bir türlü çiğ gibi duruyor sanki yada az pişmiş

3 saat fırınlanmış et dostum.

nemli et jambon gibi düşün.

Burgerlerini denemeni bekliyoruz birde burgerkinge mushroom gelmis dandiktir ama onuda deneyiver bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam paylaşımın için teşekkür ederim, bir değerlendirme ancak bukadar güzel anlatılır. İnsanın iştahını açıyorsunuz.
    İstanbul da yaşamıyorum fakat deneyeceğim mekanlar listesine ekledim sayenizde.

İyi günler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.M.M.M, -- 4 Aralık 2013; 11:10:08 >
  • Nişantaşı'nda açılırsa acaba ne kadar başarılı olur gerçekten çok merak ediyorum. Ama gerçekten Eminönü'nde o kadar yerin arasında görünce ben de garipsemiştim
  • Sefe teslim iyimis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam sana bir mekan onerisinde bulunacagim

sahsen kendim gitmedim istanbulda olmadigimdan fakat bu konsept Turkiyede bir ilk...

Restaurantin adi Al Catra (Sortie icerisinde)

Konsept Brezilyadan,

Yanlis hatirlamiyorsam 80 tlye, sinirsiz et! hayvanin her yerinden, istedigin kadar yiyebiliyorsun...sana tek tek geliyor ve sen ister tabagina aliyorsun, istersen reddebiliyorsun. secim senin ve tamamen sinirsiz!

Dedigim gibi bu konseptin cikis yeri Brazilya. ve onlarda ete cok duskunlerdir. Bizzat Brezilyada deneyen arkadaslarim var ve gercekten hayran kalmislar.

Deneyip bizide aydinlatmani cok isterdim...
  • Hocam ürünlerde yağ durumu nasıl ? Bazı ürünler çok yağlı geldi, gidip hüsran yaşamak istemiyorum.
  • ogameci abi nerelerdesin ya konularına hasret kaldık valla yemek mutfak bölümü senle güzel :)
  • evs4evs kullanıcısına yanıt
    Dostum tavsiyen için çok teşekkür ederim.

quote:

Orijinalden alıntı: Kal Chi

Hocam ürünlerde yağ durumu nasıl ? Bazı ürünler çok yağlı geldi, gidip hüsran yaşamak istemiyorum.

Valla hiç rahatsız edici bir yağ gelmedi dostum, hatta mesajını okuyunca bile dedim yağ rahatsız etti mi hiç diye. Hayır.

quote:

Orijinalden alıntı: kronik33

ogameci abi nerelerdesin ya konularına hasret kaldık valla yemek mutfak bölümü senle güzel :)

Geldim dostum

• Arkadaşlar bir ziyaret daha yaptım.

Bu sefer hamburger denemeye gitmiştim ama aynı fiyata ŞELALE'yi görünce, ne hamburgeri abi ya dedim

Fiyatlara %10 ZAM gelmiş. Aşırı bir ilgi var. Mutlaka sıra bekleniyor.

Çiğ ürün fiyatlarınıda koyuyorum.

Şelale: Lezzeti harika gerçekten.

Virginia Angus Steakhouse - Eminönü - Nişantaşı [Tadım Notum ve Fotoğraflar]

• Maşallah 3 günde 2 kere, 25 günde 4 kere gitmişsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

Arkadaşlar bir ziyaret daha yaptım.

Bu sefer hamburger denemeye gitmiştim ama aynı fiyata ŞELALE'yi görünce, ne hamburgeri abi ya dedim

Fiyatlara %10 ZAM gelmiş. Aşırı bir ilgi var. Mutlaka sıra bekleniyor.

Çiğ ürün fiyatlarınıda koyuyorum.

Şelale: Lezzeti harika gerçekten.

Serviş şekli aynı Huqqa'daki gibi.

O yabancı filmlerdeki kocaman kalın biftek arıyorsanız huqqa da bulunuyor. Servis tarzı aynı. Tahta üzerine küp tuzlar ve et. Tek farkı orada patates yoktu. Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam fiyatı da 49 tl idi.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Dün,cumartesi günü forumda gördüm, gittim. Burgerdan yedim,virginia burger 200 gram. Pek aradığımı bulamadım.

Şelale'yi deneyeceğim bi defa daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: FearLessGangsTa

Dün,cumartesi günü forumda gördüm, gittim. Burgerdan yedim,virginia burger 200 gram. Pek aradığımı bulamadım.

Şelale'yi deneyeceğim bi defa daha

Dostum, ŞELALE bomba hakkaten,

ilk lokmada daha karakterini belli eden bir lezzeti var.
  • Kaç zamandır aklımda olan fakat sıra gelmeyen BONFİLE LOKUM denedim bu sefer.

Detayları yazmadan tek cümlede özetliyeyim;

Bonfile Lokum'u ya AZ PİŞMİŞ (ortası komple kırmızı ama kıvamı aynı lokum gibi) yiyin YADA çiğ kırmızı et yiyemiyorsanız YEMEYİN HİÇ.

Ben ÇOK PİŞMİŞ olarak istedim, ortası kırmızı olmasın diye. Fakat çok büyük bir hata lokum için bu karar.

Et kurumuş, sertleşmiş.

Bonfile yağsız olduğu için yağlı et gibi lezzet yok, bunun için yanında "cafe de paris" sos veriyorlar.

cafe de paris; rokfor peyniri tadında hardal görünümünde bir sos.

Sosu beğendim, bitirdim, 2. sosuda istedim.

34 lira verdiğime üzüldüm, çünkü lezzet olarak çok eksik kaldım, değmedi.

Patateslerde bu sefer erken yağa bırakılmış yağı çekmişler onada kızdım biraz.

Artık Virginia Angus Steakhouse benim için =

* Şelale
    * Kaşarlı köfte (sipariş verirken söyleyin ağır pişsin acelemiz yok yanık olmasın).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 13 Şubat 2014; 18:44:15 >

• Hocam bence lokum hiç yememek lazim, bana göre çok zararlı sonucta cok az pişiyor. Şelale,köfte yolundan devam edin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar nasıl sıralı bir gündü anlatamam :D

Virginia Angus'ta 19 kişi vardı önümde ayakta bekleyen. Oraya varana kadar ki insan kalabalığı dillere destan. Görmeden anlatılamaz.

Birde nimet ablaya gittim 750 kişi vardı önümde , 1 saatte orada sıra bekledim.

Bu sefer dedim oraya gidince karar vericem ne yiyeceğime.

Şak diye karar verdim; "Virginia Burger 240gr" , ORTA PİŞMİŞ olsun dedim.

Özellikle içinde marul, domates olan burger istmedim, köftenin sıcaklığını çekmesin diye.

İlk ısırıkta daha beni benden aldı. Et sulu, lezzet tavan, üstte karamelize soğan + füme et.

Çok bereketli bir ürün hakkaten.

Kaşarlı köfte harcına yakın bir karışım var.

Bol barbekü sosu ile patateslerde harika gitti.

öğlen 3'te yedim. ve o gün daha yemek yemedim !!

Ben şok oldum, hiçbir üründe bu kadar tok olarak durmamıştım gün boyu.

Son olarak toparlarsam, benim için Türkiye'de burger = Carls Jr Wester BBQ idi.

Şu anda ikisi başa baş hatta bir tık önüne geçti diyebilirim, kalın sulu köfteleri sebebi ile.

Virginia Burger 240gr => Carls jr Wester BBQ , biri can diğeri canan.

Virginia Angus için vazgeçilmez listem:

- Virginia Burger 240gr
    - Kaşarlı Köfte
    - Şelale

Bunların tercih ederseniz memnun kalkarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 12 Aralık 2014; 16:33:24 >

• Çok güzel bir yer ama geçen sene daha iyiydi.Klasik olarak ünlü olan her restaurant gibi bir miktar lezzetlerinden kaybettiler.ama yine de istanbulda ki en güzel hamburgeri burada yiyebilirsiniz. Ferit şahenk aldıktan sonra şu sıra olayları başladı, daha önce paket servis bile yapıyorlardı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • vayy kanka sen dh nin gurmecisi olmuşsun. valla tesadüfen yakalamasam burda olduğunu sölemicen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anderson21 -- 26 Aralık 2013; 17:14:10 >
  • buraya gittim bende etler çok lezzetli bir kere.kendine has özel bir tad alıyosun amma pahalı
  • Yararlı Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.