Şimdi Ara

Virginia Angus Steakhouse - Eminönü - Nişantaşı [Tadım Notum ve Fotoğraflar] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
220
Cevap
11
Favori
42.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yıllardır önünden geçerim hiç dikkatimi çekmemiş aslında orada lokanta tarzı veya dönerci gibi biyer vardır diye hiç dikkat etmemiştim vay bee bura bildiğin günaydın yaaa
  • Açıkçası bana fiyat/doyuruculuk oranı çok zayıf geldi , ürünler çok kaliteliye benziyor ama 3 adet kaşarlı köfteyle 15.75 tl verip doyacağımı hiç sanmıyorum , büyük ihtimal şefe teslim beni tatmin edecektir ama o da 41.75 tl fiyatlar çok fahiş geldi.Tabi bu yorumumu yaparken diğer restoranları düşünerek yapıyorum , örneğin Babo'ya gidip 41.75 tl ye sofranızı 2 kişinin yiyebileceği şekilde donatabilirsiniz , üstüne künefeye bile paranız yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Realist- -- 1 Ocak 2014; 15:22:19 >
  • İzmir de bu tarz biyer bilen varmı varsa söylesin
  • Virgina Burger 240 GR tam bir amiral gemisi. Efsane. Şiddetle tavsiye ediyorum.

Virginia Angus Steakhouse - Eminönü - Nişantaşı [Tadım Notum ve Fotoğraflar]
  • İstanbul'a gittiğim zaman kesinlikle buradayım.Fotoğraflardan deli imrendim.
    Yemeğe çok para vermekten hoşlanmayan biri olmama rağmen bir kerelik acımadan deneyeceğim.
  • Kaşarlı Köfte'den de vazgeçilmiyor.

• dostum paramparca ederim o etleri ya 2 dklık ederim o ne güzel fotolar oyle yaaa.... off be simdi burda onümde olsa falafollos ederdimm
  • Fyatlar aşırı derecede uygun kg. Ilarka yazmış adam köfte 35 etler 65-70 beleş walla geçen sırasn bi yere gittim orda da fiyatlar bundan pahalıydı bile yer:ankara

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TürkmaxGurme'de gösterdi geçen yakından izleme fırsatım oldu gerçekten çok güzel bir yere benziyor ogameci'nin dediği gibi Şefe Teslim Menüsünden bahsettiler özellikle Hamburgerlere dikkat çektiler bayağı bi müşterisi var anlaşılan İstanbulda olsam herhalde her hafta uğrardım.
  • FearLessGangsTa F kullanıcısına yanıt
    manonun burgeri buranın yanından geçemez
  • quote:

Orijinalden alıntı: FearLessGangsTa

quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

Virgina Burger 240 GR tam bir amiral gemisi. Efsane. Şiddetle tavsiye ediyorum.

Mana burger'da Ottoman burger'ı tercih edin hocam,angus'a uğramazsınız.

ikisinide yedim, ottoman burger yok böyle bir güzellik.

Hamburger'in altına konan patlıcan beğendi bukadar mı yakışır

Dostum denedim ama

malesef MANO'dan memnun kalmadım.

http://forum.donanimhaber.com/m_83696300/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 9 Mart 2014; 16:41:26 >

• Yağmur çamur fark etmiyor. Sıra bekleme devam ediyor.

ortalama 20-25 dk.

--------

Nişantaşı Şubesi AÇILDI

Abdi ipekçi cad. den yukarı çıkın. otoyoldan karşıya geçin aynı istikamette devam zaten tabelayı göreceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

Yağmur çamur fark etmiyor. Sıra bekleme devam ediyor.

ortalama 20-25 dk.

--------

Nişantaşı Şubesi AÇILDI

Abdi ipekçi cad. den yukarı çıkın. otoyoldan karşıya geçin aynı istikamette devam zaten tabelayı göreceksiniz.

sizi rahatsız etmeyecekse boy ve kilonuzu öğrenebilir miyim :)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• boy 1.80, kilo 78

----

Dün bir ziyaret daha yaptım.

Sıra her zaman ki gibi var.

Kaşarlı köfteyi özledim. Bol sulu et, enfes harç ve harika tad kaçınılmaz oluyor.

• Nusret te yediğim hamburgerl hiçbir yerle kıyas bile götürmüyor.
    Nusretten başarılı olacağını düşünmüyorum ama çok metedilmiş, gidip deneyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: LSG

Nusret te yediğim hamburgerl hiçbir yerle kıyas bile götürmüyor.
    Nusretten başarılı olacağını düşünmüyorum ama çok metedilmiş, gidip deneyeceğim.

bende öyle gittim,beklentim büyüktü galiba,pek beğenmedim burgerını

gidersem şelale yerim diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: LSG

Nusret te yediğim hamburgerl hiçbir yerle kıyas bile götürmüyor.

Nusr-et te etlerini virginianin ciftliginden aliyor zaten.İyi burger yemek istiyorsan ya virginia ya da bebekteki joint e gideceksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Et aynı yerden alıyor olması, iyi Hamburger ya da et yapacağı anlamına gelmiyor.
    Etin marinesi, pişirilme şekli hepsi ayrı ayrı lezzeti değiştirecek kıstaslar.

Bazı steakhouse'larda hamburgerin içinde standart şekilde turşu, rende patates kızartması görüyorum, okul kantinlerinde satılan hamburgerlden farkı kalmıyor. Turşu nedir??
    Hamburgerin içinde köfte haricinde karamelize soğan, cheddar, bacon haricinde birşey aramıyorum, bunlar yeterli.

• LSG L kullanıcısına yanıt
    virginiada turşu yok zaten

Nusr-Et te günaydın burgerin çırağının açtığı bir yer öyle ahım şahım abartılacak bir tadı yok.Hele hele f/p oranı yerlerde
  • Tavsiye üzerine bu akşam gidip Virginia Burger 240gr olanını aldım. 25 lirayı bıraktık hamburgere Köfteler cidden kocamandı ama medium rare yapıyorlar diye farzedip belirtmedim, biraz kuru geldi ama yine de sulu denebilecek kıvamdaydı. Onun dışında dana fümenin tadını alamadım, köftenin yoğun ve güzel tadı bastırmıştı tadını. Patatesler ev patatesi gibi gayet lezzetli biraz yağlıydı ama sriracha ve barbekü sosla güzel gitti. Köftelerin fazla büyük oluşu yerken zorluk çıkardı, birdahaki sefere cheeseburger almayı düşünüyorum ve 240 yerine daha ufak bir boy tercih edeceğim fiyat olarak uygun olacağı gibi yemesi de kolay olur. Burger King de menülere 15 lira dökmek yerine 3-4 lira fazla verip gerçek hamburger yemenizi öneririm burada

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.