Şimdi Ara

VIPPAD ELEGANCE 7.9'' (RK3188 1.8 GHZ 1 GB RAM) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar bugun Bimekse gittim vippad elegance tabletime 16 gbytlık hafıza kartı alayım diye lakin bimeks elemanı 8 gbytlık hafıza kartı önerdi sebebinide android tabletlerde 8gbytlık hafıza kartlarının üstünde bir kart alırsak tablette donma yapıyormuş takılmalara sebep oluyormus böyle bir durum varmı ? biliyorsunuz Vippad elegance 32 gbyte kadar hafıza karttını destekliyor hangi kartı almamı önerirsiniz donma ve takılma yapmaması için..
  • arkadaşlar bende bu tabletten var ancak arka kameraya nasıl geçiş yaptığımızı hatırlamıyorum ön kamerada takıldı kaldı bir tuşu falan var mıydı şuan bulamıyorum yardımcı olun tuşun nerede olduğunun fotoğrafı falan olursa daha iyi olur. ya da benim gibi sorunla karşılaşan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zxcvbm

arkadaşlar bende bu tabletten var ancak arka kameraya nasıl geçiş yaptığımızı hatırlamıyorum ön kamerada takıldı kaldı bir tuşu falan var mıydı şuan bulamıyorum yardımcı olun tuşun nerede olduğunun fotoğrafı falan olursa daha iyi olur. ya da benim gibi sorunla karşılaşan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ihsahin01 kullanıcısına yanıt
    berbat kalitesiz bir tablet 3 ayda 3 defa aynı arızayı verdi teknik servisi berbat almayın pişman olursunuz
    @ihsahin01
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga_003

berbat kalitesiz bir tablet 3 ayda 3 defa aynı arızayı verdi teknik servisi berbat almayın pişman olursunuz
    @ihsahin01

Katılıyorum ben de, şubatta almıştım. Çok az bir süre kullandım ve sattım.
  • Ben alalı 4 ay olacak hiçbir sıkıntı yaşamadım. Sürekli yanımda çantamda geziyor benimle kullanıyorum, genel olarak çok memnunum. 4.4.2 sürümü s3ten stabil ve hızlı. Sonuçta elektronik ürün şans işi birazda.
  • ihsahin01 kullanıcısına yanıt
    Bugün itibariyla 4 defa arızalandı artık uğraşamayacağım tüketici hakem heyetine başvurup, iadesini yapacağım
  • Arkadaşlar merhaba ,
    Tabletin ekran kırıldı
    Jedi tableti aradım
    dış ekran dokunmatik dahil 120 tl
    iç ekran da kırıksa 60 tl de o tutuyor toplamı 180 tl

yaptırmaya değermi karar veremedim yada daha ucuza yaptıracağımız servis felan varmı
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.