Şimdi Ara

VIPPAD ELEGANCE 7.9'' (RK3188 1.8 GHZ 1 GB RAM) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihaz fabrikadan root'lu geliyor sanki Antutu benchmark'ta root access'e yes diyor. Benim tablet antutu'ya göre 1.6 ghz hızında çalışıyor ama konu açan üyenin yaptığı testten yüksek puan aldım 19600 falan diye hatırlıyorum şu an şarjda tablet puanı tam yazamıyorum ama Galaxy S3'e bariz fark atıyo Vippad.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blnmynx

quote:

Orijinalden alıntı: MM.M60

arkadaşlar merhaba
    bu tabletin ekran koruyucu ve kılıfını nerden bulabilirim

Ben gittigidiyor'dan sipariş ettim. Henüz ulaşmadı elime.
    Şu ürün:http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/ipad-mini-kilif-smart-cover-canta-kapak-uyku-mod-101541038

dostum bu kılıf gelince bilgi verirmisin uygunsa bende hemen alayım

• tablet bütün özellikleriyle 7.9" tabletler arasında f/p olarak en iyisi. 2 eksisi var bluetooth olmaması ve 420 gram gibi diğerlerine göre daha ağır olması.
  • panda34 P kullanıcısına yanıt
    Rootlu galiba bende anlamadim ama herseye ulasabiliyorsun. 1,8 dese de 1.6max dur bence cunku 1.8 olsa baya hissedilir bir hiz akicilik farki olurdu. 8 cekirdek ekran karti ya da 2gb ram olsaymis cihaz ucarmis. Ancak boyle de yetiyor sadece real racing 3 un menusunde biraz kasma yasadim onun disinda sıkıntısız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trust'ın iPad mini kılıfını aldım süper oldu, usb çıkışı ve microSd girişi tarafında kılıfın malzemesinden biraz kesmek gerekti ama gayet orjinal duruyo. Tabletime bir de iOS teması yükledimmi tamamdır
    Tabletin ekran koruyucusu varmış, 27 liraya ekran koruyucu aldıktan sonra fark ettim çift katman olduğunu üzerindekini çıkarınca altta daha sağlamının olduğunu ama almışken değiştireyim dedim iPad mininin ekran koruyucusu ufak tefek kesme biçmelerle uyuyor.
     VIPPAD ELEGANCE 7.9'' (RK3188 1.8 GHZ 1 GB RAM)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panda34 -- 15 Şubat 2014; 22:08:59 >

Guzel olmus arka kamerada tam oldu mu kapanmadi degil mi bende olmaz diye denemeyi hic dusunmedim bile, yarin gidip deneyebilirim hayirli olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihsahin01

Guzel olmus arka kamerada tam oldu mu kapanmadi degil mi bende olmaz diye denemeyi hic dusunmedim bile, yarin gidip deneyebilirim hayirli olsun
    Arka kamera da açıkta ve görüntüsü sorunsuz, ona hiç kesme biçme gerekmedi. Bizim tablette home butonu olmadığından kılıfın yanına parmağı sokup güç tuşuna basmak gerekiyor ekranı açmak için ama çok rahatsız edici bi durum değil güç tuşu de içerde kalmıyor zaten.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    iyi o zaman sorun yok demektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: panda34

Trust'ın iPad mini kılıfını aldım süper oldu, usb çıkışı ve microSd girişi tarafında kılıfın malzemesinden biraz kesmek gerekti ama gayet orjinal duruyo. Tabletime bir de iOS teması yükledimmi tamamdır
    Tabletin ekran koruyucusu varmış, 27 liraya ekran koruyucu aldıktan sonra fark ettim çift katman olduğunu üzerindekini çıkarınca altta daha sağlamının olduğunu ama almışken değiştireyim dedim iPad mininin ekran koruyucusu ufak tefek kesme biçmelerle uyuyor.

Nerden aldiniz fiyati nedir hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: bobo006

quote:

Trust'ın iPad mini kılıfını aldım süper oldu, usb çıkışı ve microSd girişi tarafında kılıfın malzemesinden biraz kesmek gerekti ama gayet orjinal duruyo. Tabletime bir de iOS teması yükledimmi tamamdır

Trust marka iPad mini'ye özel tablet kılıfı, mediamarkttan 40 liraya aldım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blnmynx

quote:

arkadaşlar merhaba
    bu tabletin ekran koruyucu ve kılıfını nerden bulabilirim

Ben gittigidiyor'dan sipariş ettim. Henüz ulaşmadı elime.
    Şu ürün:http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/ipad-mini-kilif-smart-cover-canta-kapak-uyku-mod-101541038

dostum bu kılıf gelince bilgi verirmisin uygunsa bende hemen alayım

Yok hocam almayın, kılıf geldi ama uymadı tablete.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bobo006

quote:

Alıntıları Göster

ARKADAŞIM MODELİ NEDİR TAM YAZARMISINIZ

• quote:

ARKADAŞIM MODELİ NEDİR TAM YAZARMISINIZ

Trust ELIGA - Elegant folio stand for iPad Mini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panda34 -- 18 Şubat 2014; 1:06:45 >
  • Merhaba arkadaşlar Bu ürünün aynısı bendede var Yani Vippad Elegance lakin dikkatinizi çektimi bilmiyorum ama şimdi buraya dikkat ÜRÜNÜN KENDİ SİTESİNDE OLSUN yada BİMEKS kendi sitesinde olsun Ürünün özellikleri şu şekilde yazıyor

ELEGANCE

- Android 4.1
    - RK3188 Quadcore Cortex A9 1.8 GHz
    - 7.85" 1024x768 IPS
    - 16GB HDD
    - 1GB DDR3

Lakin yapmış oldugum testlerde ÜRÜN ÖZELLİKLERİ FARKLI ÇIKIYOR...

Mesela bir defa ürün RK3188 Quardcore degil RK3100 Prescoot Ayrıca Cortex A9 işlemcili degil Cortex A7 işlemcili ve 1.8GHz degil 1.6GHz buna dikkat eden var mı bilmiyorum lakin tamamen yanlış bilgi verilmiş Bunun için BİMEKS şikayet formu yolladım bu şartlar altında ürün degişimi istedim geri dönecez dediler bakalım ne olacak LÜTFEN SİZLERDE TEST EDERMİSİNİZ ELİNDE BU ÜRÜNDEN OLAN VARSA ÖZELLİKLERİNİ YAZARSA SEVİNİRİM...

• quote:

Orijinalden alıntı: StArLoRd

Merhaba arkadaşlar Bu ürünün aynısı bendede var Yani Vippad Elegance lakin dikkatinizi çektimi bilmiyorum ama şimdi buraya dikkat ÜRÜNÜN KENDİ SİTESİNDE OLSUN yada BİMEKS kendi sitesinde olsun Ürünün özellikleri şu şekilde yazıyor

ELEGANCE

- Android 4.1
    - 7.85" 1024x768 IPS
    - 16GB HDD
    - 1GB DDR3

Mesela bir defa ürün RK3188 Quardcore degil RK3100 Prescoot Ayrıca Cortex A9 işlemcili degil Cortex A7 işlemcili ve 1.8GHz degil 1.6GHz buna dikkat eden var mı bilmiyorum lakin tamamen yanlış bilgi verilmiş Bunun için BİMEKS şikayet formu yolladım bu şartlar altında ürün degişimi istedim geri dönecez dediler bakalım ne olacak LÜTFEN SİZLERDE TEST EDERMİSİNİZ ELİNDE BU ÜRÜNDEN OLAN VARSA ÖZELLİKLERİNİ YAZARSA SEVİNİRİM...

Üründe A7 quadcore işlemci var, model numarası RK3188. İşlemci 1.6 ghz hızında çalışıyor ama overclock ederek 1.8 ghz'e çıkartabilirsiniz. Tabletinizin teknik verilerini ve donanım model numara, versiyonlarını antutu benchmark uygulaması ile görebilirsiniz. İşlemcisi fazlasıyla güçlü, ekran kartı PowerVR olsa daha iyi olurdu ama bu paraya satmazlardı o zaman bunu. 299 liraya başka 1.6ghz quadcore + 16gb hafızalı tablet yok. Bu tabletle asus memopad 1.2ghz quad'ı kıyaslayanlar var ama asus teknik servisi içler acısı ayrıca 7.9" 4:3 oranlı ekran çok çok daha güzel ve geniş bi görüntü veriyor 7" tabletlere göre. Değil iade almak, üzerine fazladan 100 lira verseler vermem tabletimi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: StArLoRd

Merhaba arkadaşlar Bu ürünün aynısı bendede var Yani Vippad Elegance lakin dikkatinizi çektimi bilmiyorum ama şimdi buraya dikkat ÜRÜNÜN KENDİ SİTESİNDE OLSUN yada BİMEKS kendi sitesinde olsun Ürünün özellikleri şu şekilde yazıyor

ELEGANCE

- Android 4.1
    - 7.85" 1024x768 IPS
    - 16GB HDD
    - 1GB DDR3

Üründe A7 quadcore işlemci var, model numarası RK3188. İşlemci 1.6 ghz hızında çalışıyor ama overclock ederek 1.8 ghz'e çıkartabilirsiniz. Tabletinizin teknik verilerini ve donanım model numara, versiyonlarını antutu benchmark uygulaması ile görebilirsiniz. İşlemcisi fazlasıyla güçlü, ekran kartı PowerVR olsa daha iyi olurdu ama bu paraya satmazlardı o zaman bunu. 299 liraya başka 1.6ghz quadcore + 16gb hafızalı tablet yok. Bu tabletle asus memopad 1.2ghz quad'ı kıyaslayanlar var ama asus teknik servisi içler acısı ayrıca 7.9" 4:3 oranlı ekran çok çok daha güzel ve geniş bi görüntü veriyor 7" tabletlere göre. Değil iade almak, üzerine fazladan 100 lira verseler vermem tabletimi

Peki neden üretici firması olsun bimeks olsun tanıtımlarında Cortex A9 1.8GHz olarak tanıtıyor özellikleri öyle olmadıgı halde bu dolandırıcılıga girmiyormu o zaman overclock ederek 1.8 ghz çıkartabilirsin demişsin neyle yapacaz bunu işlemciye zararı olmasın sonra sen yaptıysan ayarlarını nasıl yaptın yardımcı olurmusun overclock etsek bile yine cortex a7 olarak çalışacak ama cortex a9 olmayacak buda tam bir dolandırıcılık oluyor demek istedigimde bu zaten...

kesinlikle katılıyorum bugün çinden sipariş ettiğim kılıfda geldi deymeyin keyfime tam bir fiyat performans ürünü
  • StArLoRd kullanıcısına yanıt
    bir çok tablet böyle, çoğu üretici kendi testlerinde maximum performansını özelliklere yazıyor. 299 liraya da kazık yediğimi düşünmüyorum açıkcası anca bu kadar olur ne özellik olursa olsun.
  • Ne olursa olsun dostum önemli olan parası degil ülkemizdeki koskoca firmalardan biri dedigimiz BİMEKSİN sitesinde ürünün kendi sitesinde bile bu özellikleri olmadıgı halde bu özelliklerde var gösterip satması ne kadar dogru anlamış degilim Cortex A9 1.8 GHz olmadıgı halde Cortex A7 1.6 GHz öyle göstermeleri resmen kandırmacılıga giriyor pes dogrusu halbu ki dogrusunu yazıpta öyle satılsa daha iyi olmazmı işte böyle kurumları kınayacaksın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StArLoRd -- 23 Mart 2014; 0:17:31 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.