Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (364. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.151
Cevap
111
Favori
279.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kriger

quote:

Orijinalden alıntı: Teddy Death 1

bu karekterle ilgili müthiş bişey öğrendim
    bu adam ragnar'ın oğlu lagertha savaş alanında ragnar ın bi dönem kullandığı kılıcını görüyor o yüzden de öldürtmüyor ayrıca öfkesi ve göz rengide ragnar ınkiyle aynı

Vikings (2013 - 2020)

yok artık eğer oysa ortalık karışır :D

Kwenthrith'in Ragnar'dan çocuğu vardı. O mu acaba? Öldürülmemiş miydi o çocuk?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

quote:

quote:

bu adam ragnar'ın oğlu lagertha savaş alanında ragnar ın bi dönem kullandığı kılıcını görüyor o yüzden de öldürtmüyor ayrıca öfkesi ve göz rengide ragnar ınkiyle aynı

Vikings (2013 - 2020)

Yoktu, karı ve ragnar numara çevirdi.Kraliçe üzerine işemişti ragnarın

• quote:

Orijinalden alıntı: fluox

quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

quote:

quote:

Vikings (2013 - 2020)

Yoktu, karı ve ragnar numara çevirdi.Kraliçe üzerine işemişti ragnarın

Ya bende öyle bir şey hatırlıyorum. 5. sezon fragmanını izlerken Heahmund'un aslında Viking olduğu kalmış aklımda. The Last Kingdom kafamı mı karıştırdı ki acaba. İşeme sahnesi efsaneydi

• ben bu 5. sezonun 20 bölümden oluşacağını sandığım için senaryoyu yavaş işleyişlerini görmezden geliyordum madem bu sezon 10 bölüm olucak biz bu 8 bölümde ne izledik yahu?
  • 6. Sezon rusyada işlenecek gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer o dediğiniz olay gerçekse
    lagretha bu sezon ölür :(

Kahin ragnarın çocuklarından biri öldürecek demişti lagrethayı, bu da o teoriyi mantıklı kılıyor

tüh keyfim kaçtı şimdi bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zireael

Nedense Ragnar'sız Vikings'i sevemedim bi türlü.

Ivar'da böyle bi zeki gösterilmeye çalışılıyor ama olmuyor gibi. İnsan Ragnar'ı görünce hemen bu adam zeki biri diyordu. O savaş sahneleri felan efsaneydi ama şimdikiler çok kolay tahmin ediliyordu.

Bu bölümle ilgili

Mesela Lagartha'nın felan taktik yaparken Ubbe belki de bunları öngörür dedikten sonra Ivar'ın acaba gemilere saldırıyor olabilirler mi demesi çok saçma ve zorlama geldi.

Konuşmalar da çok boş ve mantıksız geliyor.

Yav bir de Ivar o kadar zeki gösterildi hristiyanlarla savaşlarda falan ne biçim taktikler yaptı kardeşleriyle savaşta bildiğin batırdı yani salak gibi gitti dümdüz daldı kardeşini ormana falan yolladı saçma yani.

• Bir belgesel kanalında ancient assassins viking apocalypse adlı bir belgesele denk geldim. Bir sürü spoiler yedim ayaküstü :(
  • Yeni bolum fragmanini izlerken birkez daha İvar a ayar oldum .
    savaşta korkak gibi kaçıp giderken , şimdide bjorn a korkuyorsun diyor . ulan biriside su ayva ya bi balta saplasada rahatlasak

• Kurgu yüzünden Ivar aptal gibi gösterildi. İngiltere baskınında Ivar estirirken burada sürünüyor. Bu seferliğine Ivar'ı rezil edelim demişler herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akone

Kurgu yüzünden Ivar aptal gibi gösterildi. İngiltere baskınında Ivar estirirken burada sürünüyor. Bu seferliğine Ivar'ı rezil edelim demişler herhalde.

Sanırım bu yüzden bu şekilde yaptılar baksanıza forumda bile Ivar iyi olursa çok abartılıyor deniyor kötü olursa aptal gibi oldu diyorlar yani hep Bu karaktere sallıyor izleyenler
  • quote:

Kurgu yüzünden Ivar aptal gibi gösterildi. İngiltere baskınında Ivar estirirken burada sürünüyor. Bu seferliğine Ivar'ı rezil edelim demişler herhalde.

Orda İvar in bjorn dan ne kadar korktugunun bir göstergesiydi . resmen savaştan kaçtı .

• quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

quote:

Orda İvar in bjorn dan ne kadar korktugunun bir göstergesiydi . resmen savaştan kaçtı .

ivar daha doğmadan bjorn babası ile yağma yapıyordu
  • Bishop gardaş bundan sonra benim adamım sensin :)

• 5x9

Viking tarihinin en gereksiz bölümüydü

• Ç Ö P !

• Rollo'nun bir planı vardır Ivar için savaşacağını sanmıyorum.

• Rollo nun bjorn u çiğneyip İvar gibi bir salak a yardim edecek olmasını aklım almıyor

• Bu bölüm ne anlatıyor , ben bişi anlamadım
  • Ivar dan o kadar çok sıkıldım ki artık neyseki asıl kral sahneye çıkıyor #TeamAlfred
  • 
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.