Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Vikings (2013)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: empire1530 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
7.892
Cevap
133
Favori
239.305
Tıklama
Giriş
      1319 Mesaj
      07 Aralık 2017 21:39:28
      Vikings.S05E03.720p.HDTV.x264-KILLERS[eztv] uyumlu alt yazı bulamadım :( yeniden indirmek istemiyorum bulan varsa yazabilir mi?
      teşekkürler.
      Yellow Wall

07 Aralık 2017 21:41:18
      Ragnar'ın oğulları arasında Björn favorim ancak Aslaug'dan olanlar arasında senciyiz kral.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      08 Aralık 2017 00:07:07

Ubbe!!
      |
      |
      mAtes52 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      08 Aralık 2017 00:22:31
      Ivar'da babasının zekası ve iradesi, diğer kardeşlerinde de babalarının bileği var. Yani hepsini toplasan anca bir Ragnar ediyorlar. Büyüksün Ragnar reyiz, kalbimizdesin.

Ha bu arada Ivar'ı seviyorum ben haksızlık etmeyeyim ona. Diziyi izleten etmenlerden birisi oldu benim için. Ragnar yoksa izlemem diyordum ama şimdilik fena gitmiyor dizi. Yine de Ragnar'ı aramıyor değil gözlerim.
      |
      |
      08 Aralık 2017 01:37:55
      Ivar fazla abartılıyor ama belkide oynayan oyuncunun rolünü benimsememiş olabilirim. Flokinin olduğu bölümler zevkli oluyor.
      |
      |
      08 Aralık 2017 03:28:57
      Millet Ivar'dan nefret ediyor ama alayınıza Ivar

Ivar ne rol kesmiş be aç aç izle bence bölüm çok güzeldi. Bu sezon umarım böyle devam eder.
      |
      |
      08 Aralık 2017 06:25:46
      Abi şuraya dizinin yeni bölümü ile ilgili yorum okumaya giriyoruz ivarda ivar yeter kardesim beğenmiyorsan izleme yorum da atma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      08 Aralık 2017 06:45:41
      quote:

Orijinalden alıntı: noxiousu

Abi şuraya dizinin yeni bölümü ile ilgili yorum okumaya giriyoruz ivarda ivar yeter kardesim beğenmiyorsan izleme yorum da atma

Ubbeciyiz kardeş . geridonusumuz efsane olacak

|
      |
      08 Aralık 2017 06:49:02

oturduğu yerden millete bağırmak kolay İvar efendi . Abim ubbe olmayaydi seni o at arabasında geberteceklerdi . insan oğlu nankör işte . ama sorun yok . ubbe reis intikamını olacak . birde şu var İvar savaş da savaş istiyor ya . e tmm 5 sene savaştın 10 sene savaştin. İnsan sayın azalmayacak mi ??? Kalıcı düzen kurup uremen gelişmen lazım . kattegat sana her dakika asker mi yetiştirecek ??? Ubbe bence çok mantıklı davrandı . ama İngilizlere güven olmaz iste . babası ragnar gibi olayım dedi. Beceremedi . ama olsun ubbe reis arkandayiz senin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kesinizmirliksk2 -- 8 Aralık 2017; 6:49:40 >
      08 Aralık 2017 14:25:48
      quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

oturduğu yerden millete bağırmak kolay İvar efendi . Abim ubbe olmayaydi seni o at arabasında geberteceklerdi . insan oğlu nankör işte . ama sorun yok . ubbe reis intikamını olacak . birde şu var İvar savaş da savaş istiyor ya . e tmm 5 sene savaştın 10 sene savaştin. İnsan sayın azalmayacak mi ??? Kalıcı düzen kurup uremen gelişmen lazım . kattegat sana her dakika asker mi yetiştirecek ??? Ubbe bence çok mantıklı davrandı . ama İngilizlere güven olmaz iste . babası ragnar gibi olayım dedi. Beceremedi . ama olsun ubbe reis arkandayiz senin

Bi kere Ragnar in tek güvendiği en sevdiği kendi gibi olmasını beklediği kişi Ivar. Ve Ragnar in zekasını tek alan kişi de Ivar, Ragnar gibi çılgın olan da Ivar o yüzden ayık olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralYD -- 8 Aralık 2017; 14:26:26 >

• Binbaşı
      1200 Mesaj
      08 Aralık 2017 15:00:55
      quote:

Orijinalden alıntı: kralYD

quote:

Bi kere Ragnar in tek güvendiği en sevdiği kendi gibi olmasını beklediği kişi Ivar. Ve Ragnar in zekasını tek alan kişi de Ivar, Ragnar gibi çılgın olan da Ivar o yüzden ayık olun

Aynen öyle Ubbe saf saf takılsın
      |
      |

• Yarbay
      3576 Mesaj
      08 Aralık 2017 20:30:06
      Bu diziyi sevmemin en büyük nedenlerinden biri, gereksiz diyaloglara girmeden, meseleyi sakız gibi uzatmadan konuların işlenmesi. Gerisi spoiler.

Şu an ben Ragnar'ı aramıyorum şahsen. Oğullarının mücadeleleri diziyi götürüyor. Özellikle Ivar'ı oynayan Alex Hogh Andersen'in rol yeteneği muazzam cidden. O arabanın orada attığı "Beni öldüremezsiniz. Ben Kemiksiz Ivar'ım" naraları, mimikleri, oyunculuğu insanı dizinin içine çekiyor.

Gelelim konuya; Bunca olaydan sonra Ubbe salağının gidip barış istemesi ayrı bir olaydı. Bunlar İngiliz arkadaşım. Hile hurda bunların geninde var. Sen savaşçı bir topluluktan geliyorsun ama derdin hala sana verilmemiş topraklarda tarım yapmak.

Ivar diziye damgasını vurmaya devam edecek. İşin bacakta değil, beyinde olduğunun kanıtı önümüzde. Seninleyiz kemiksiz.
      |
      |

Gondorian
      Ranger of Ithilièn

• Yarbay
      2631 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Yellow Wall

08 Aralık 2017 20:34:28
      quote:

Orijinalden alıntı: MeTeCiK

Vikings.S05E03.720p.HDTV.x264-KILLERS[eztv] uyumlu alt yazı bulamadım :( yeniden indirmek istemiyorum bulan varsa yazabilir mi?
      teşekkürler.

Bilmiyorum izlediniz mi, yine de yazayım. Altyazı sitelerinde KILLERS sürüm için TR altyazı bulunuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      08 Aralık 2017 20:59:56
      3. Bölüm hakkındaki düşüncelerim, Öncelikle bölüm çok güzeldi bence beğenmeyenlerin tek sebebi sanırım Ivar, Tamam belki çok abartılıyor ama bazı yerlerde'de gerçekten diğer tüm oyuncuları eziyor oyunculuğu ile, Mesela en çok beğendiğim ve beğenmediğim olaylar şunlar oldu
      Arabanın orda beni öldüremezsiniz diye bağırdığı ve diğer askerlerin korkuları çok çok iyiydi, İlk defa böyle birşey görmüş olduklarını hissettik resmen izlerken bizim gibi, Beğenmediğim kısım ise bu olayı bağırmalar ile sürekli devam ettirmeleri oldu tadında bıraksaymışlar çok daha güzel bir etki bırakırdı, Genel olarak güzel bir bölümdü sağlam bir savaş izledik, Birde Bjorn'nün babasının hareketlerini yapmaya başladığını gördüm ilk kez bu kadar net ona benzemeye çalışıyor oda artık
      |
      |

• Yüzbaşı
      616 Mesaj
      08 Aralık 2017 22:41:53

Boş boş Ivar'a odaklanmalarından sıkıldım artık.
      |
      |
      08 Aralık 2017 22:45:49
      quote:

adamı iyice baş karakter yaptılar zaten baska ne konusulmasını istiyosun ki . senaristler biraz daha zorlasa ıvardan baska bişi göstermicekler
      08 Aralık 2017 23:15:21
      quote:

Orijinalden alıntı: Kriger

quote:

adamı iyice baş karakter yaptılar zaten baska ne konusulmasını istiyosun ki . senaristler biraz daha zorlasa ıvardan baska bişi göstermicekler

Dizinin adi yakında ivarın yolu olacak .

Konu sahibi arkadaşa sesleniyorum . ismi değiştir ivarin yolu yap daha iyi . ben boyle saçma bir senaryo görmedim . Rollo ya o kadar giydirdik ama bu İvar onanda beter itici bir karakter haline büründü . ama sıkıntı yok lagertha yenge İvar a haddini bildirecek

|
      |

• Yüzbaşı
      799 Mesaj
      08 Aralık 2017 23:16:54
      quote:

quote:

Yani ragnar in İvar i İngiltereye goturmesinin sebebinin onu çok sevmesi olduğunu anladiysan cidden helal olsun . diziyi hic dikkatli izlememissin demekki

• Yarbay
      3576 Mesaj
      08 Aralık 2017 23:38:40
      Mesele Ivar'a odaklanmalarıysa, ne yapacaklardı? Adam İngiltere'ye kan kusturmuş zamanında. Durumu tam olarak dizideki gibi değil ama kemikleriyle ilgili bi hastalığı olduğu doğru. Böyle bir adamın İngiltere'ye kan kusturması da onu özel yapıyor. Tarihte kendini özel kalkanla taşıdıkları biliniyor her yere. Bu dezavantajına rağmen senelerce Dublin Krallığı'nın tahtında oturmuş. İngiltere'ye sayısız sefer düzenlemiş. Bu özel adama odaklanmayacaklar da, kime odaklanacaklar? Ne istiyorsunuz anlamadım ki. Björn zaten yolda. İspanya'ya ayak bastığında elbet onu da göreceğiz. Ubbe'nin nesi bu kadar tuttu onu da anlamadım.

Gondorian
      Ranger of Ithilièn
    • Yarbay
      2052 Mesaj
      08 Aralık 2017 23:47:20
      quote:

quote:

quote:

Yani ragnar in İvar i İngiltereye goturmesinin sebebinin onu çok sevmesi olduğunu anladiysan cidden helal olsun . diziyi hic dikkatli izlememissin demekki

Ben İngiltere'ye götürdüğünden bahsetmedim ki bile hocam , Ivar'a daha farklı gözle bakıyordu onu dedim ayrıca Ivar da o kendi çılgın karakterini de görüyordu bence
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
sohbet
Ankara Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.