Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (344. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.151
Cevap
111
Favori
279.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ragnar niye öldü ki hiç düşünmediler mi reyting düşüreceğini
  • quote:

Orijinalden alıntı: smaugg34

ragnar niye öldü ki hiç düşünmediler mi reyting düşüreceğini

Çok aceleye getirdiler hocam. Sırf şu İvar i yüceltmek için baya adam harcadılar .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha 4.Sezon niye 20 bölüm? 5.Sezon niye 20 bölüm? Bu dizinin bölüm sayıları niye böyle 2 katına çıktı ki? Başlayacaktım ama emin olamadım şuan. Bölüm sayısı arttıkça dizi ona oranla ağırlaşır ve kalite düşmeye başlar, durum ne ki bunda şuan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Meraxes.

Oha 4.Sezon niye 20 bölüm? 5.Sezon niye 20 bölüm? Bu dizinin bölüm sayıları niye böyle 2 katına çıktı ki? Başlayacaktım ama emin olamadım şuan. Bölüm sayısı arttıkça dizi ona oranla ağırlaşır ve kalite düşmeye başlar, durum ne ki bunda şuan?

4. Sezon 2x10 bolum seklinde. Vol1 ve Vol 2 diye ayriliyor.

10 ile 11. Bolum arasinda 7 ay var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 18 Ağustos 2017; 10:55:57 >
  • King Ragnarsız dizi kıymasız lahmacun gibi olacak

• 4. sezon 15. bölümdeyim ama ağlamaktan bölümü bitiremedim, sürekli durdurup gözümü sildim. Hayatımda ilk kez bir dizi izlerken böyle duygulandım çok kötü oldum arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 19 Ağustos 2017; 22:45:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

4. sezon 15. bölümdeyim ama ağlamaktan bölümü bitiremedim, sürekli durdurup gözümü sildim. Hayatımda ilk kez bir dizi izlerken böyle duygulandım çok kötü oldum arkadaşlar.

Aynen ben de o bölümden çok etkilenmiştim

• Son bölümdeki tahip fena can yakar. Kılıcından ve tipinden belli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dik Otur -- 20 Ağustos 2017; 19:20:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dürüstİnsan

quote:

4. sezon 15. bölümdeyim ama ağlamaktan bölümü bitiremedim, sürekli durdurup gözümü sildim. Hayatımda ilk kez bir dizi izlerken böyle duygulandım çok kötü oldum arkadaşlar.

/>

• Dizinin sıkı takipçisiydim..
    Biraz ara verdim şimdi hangi sezonun kaçıncı bölümünde kaldığımı hatırlamıyorum
    Keşke not etseydim
  • En son ne hatırlıyorsunuz hocam belki buluruz

• dizinin 4 bölümünü izledim pek sarmadı. Vikinglerin paris kuşatmasını vb tarih okuduğumdan biliyorum ve saygım var ama yağmacı olarak sadece tek yapabildikleri kelime manasıyla yağma, bizimkileri geçtim ciddi konuşmak gerekirse arap bedevi orduları bile çiğ çiğ yer bunları. Ha ama Ragnar karakterini güzel yansıtmışlar. İngiliz askerlerinin de gözündeki ve vücudundan okunan korku güzeldi. Devam eder miyim ? zaten tarihlerini okuduğumdan seyrettiğim şeyleri tekrar seyrediyormuşum hissi veriyor.
  • Hocam 4.sezon bitti diye ben bırakmıştım Halbuki sezon arasıymış.

Akşam SEZON ARASInı izleyip devan edicem...
  • Yeni sezondan bir sahne yayınlandı;

• quote:

Orijinalden alıntı: Dürüstİnsan

quote:

ragnarın eskiye dair özlemi.Çok duygulanmıştım ve gerçekten o 1.sezondaki hayatlarını izlemeyi özlediğimi farketmiştim.

o bölümler bu son sezonlardaki halinden çok daha mutlu ve eğlenceli bir adamdı.Hep büyük adamlara imrendi ve sonunda oldu ama olunca da geçmişini özlemeye başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 23 Ağustos 2017; 21:28:0 >

• özledik be ragnar reyiz

gerçekten o ilk 4 sezondaki alacağım zevki hiç mi hiç 5. sezonda alacağımı düşünmüyorum

Vikings (2013 - 2020)

Vikings (2013 - 2020)

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Al benden de o kadar. Zorla izleyeceğim resmen@BlackLead

• şimdi sadece lagertha için mi izliycez bunu
  • monapekerx M kullanıcısına yanıt
    Lagertha da izlenmeyecek gibi değil hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin-Rommel

Lagertha da izlenmeyecek gibi değil hocam.

orası öyle
  • 
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.