Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (340. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.151
Cevap
111
Favori
279.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2017'nin son çeyreğinde başlayacak. Yıl sonu yani, 4.sezona benzer şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyrna -- 10 Nisan 2017; 22:9:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matt_Murdock

benim anlamadığım olay şu floki camide imanamı geldi yoksa bana öylemi geldi acaba kafamda deli sorular

dizide dinlerin el yapımı saçma şeyler oldugundan bahsediyor siz o kadar izleyip bunu mu çıkardınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: enerji mühendisi

quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Vikings (2013 - 2020)

bu karıyı bana verecekler offff yerim valla.

"karı" kelimesini kullandığınız sürece yanınıza anca ya aklı yarım ya da tipi yarım canlılar gelecektir.

• last kingdoma başladım tavsiye ediyorum dizideki içe kapanık ubba ile last kingdomdaki ubba daha farklı
  • dOmi D kullanıcısına yanıt
    Yok hatır Müslümanları öldürtmedi ya camide ondan diye yada ne bilim pek bir şey anlamadım o sahnede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne oldu diziye Nisanın ortasına geldik daha ses soluk yok?
  • Ortalama bir dizi Ragnar karakteri hariç.Bundan sonra da sanırım Ivar ın akıbetini görmek için izleyeceğim.Dizi favori dizilerim arasına girmez ama Ragnar favori dizi karakterlerimin arasında.Bir de şu sahnede şarkı söyledikleri çok hoşuma gitti:
  • Merhabalar, başlamayı düşünüyorum ne dersiniz? Başlanmalı mı?
  • şuan başlamamakla büyük zaman kaybediyorsun game of ile yarışır oyunculuklar hele hele ragnarrrrrrr ilk 2-3 bölümünden bir şey anlamayabilirsin taki 4 e gelene kadar..... kendini zorla 4 e kadar izle gerisi akarr
  • Başla hocam dizi sıkmıyor, Bir yere gidelim diyorlar gidiyorlar direk uzatmadan çok iyi diğer diziler gibi şunu yapalım diyip 2-3 bölüm sonra yapmıyorlar aynı bölümde gerçekleşiyor bir sürü şey
  • teşekkürler, listeme aldım
  • Sezon finali bolumu su an TLC de . tekrardan izlemek isteyenler doluşun.

• Dizi bu sezon bitmeliydi diye düşünüyorum.Ancak jonathan rhys meyers'ın kadroya katılması fikrimi değiştirmeme neden olabilir.Bekleyelim bakalım 5.sezonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matt_Murdock

benim anlamadığım olay şu floki camide imanamı geldi yoksa bana öylemi geldi acaba kafamda deli sorular

Flokide son zamanlarda ragnar gibi arayış içindeydi ve o sahnede pekte alışık olmadığı bir şey gördü hatta yanlış hatırlamıyorsam kıble yönüne gidiyor gözleri insanları ibadet ederken kime secde ettiklerini görmek için en öne gidiyor öndeki kişide aynı şeyi yapınca afallıyor kime secde ediyorlar ben bir şey göremiyorum gibi bir şeyler söylüyordu

Ben çok etkilenmiştim o sahnede cidden bilmeyen bir kişide aynı böyle şaşırırdı.

• piskoposa bak hele
  • son 5 bölüm kaldı bitmesin diye zorluyorum kendimi
    ragnar gidici ama gider ayak gene yapıyo yapacağını belli oldu
  • who wants to be king?
  • Yeni sezon güya martta gelecekti

• quote:

Orijinalden alıntı: noxiousu

who wants to be king?

Efsane replik hocam . reisin sesi hâla kulaklarimda

• noxiousu kullanıcısına yanıt
    En sevdigim replik lan o

• 
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.