Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
8.151
Cevap
111
Favori
279.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rollo'yu sevmeyen bizden değildir.
  • Bu program beni sadece Da Vinci Demons 3. Sezon başlangıç tarihinde yanıltmıştı 10-15 gün erken söylemişti,onun dışında benim takip ettiğim hiç bir dizide yanlış söylemedi umarım bu da doğru çıkar 😂
  • imdb'den almışlar tarihi, imdb dışında da kaynak yok. gerçek değildir büyük ihtimal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sportsx90

Kullandığım programdan e-posta geldi Vikingler geri dönüyor diye telefondan bi baktım 19 gün yazıyor 😂
    Vikings (2013 - 2020)

hangi program bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

Orijinalden alıntı: Sportsx90

Kullandığım programdan e-posta geldi Vikingler geri dönüyor diye telefondan bi baktım 19 gün yazıyor 😂
    Vikings (2013 - 2020)

hangi program bu?

TVShow Time

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sadakatini gösterip sevgimi kazanacak mı bakalım

• Açık konuşayım işk 2 sezonu efsane olup sonradan bozan dizilerden biri. İlk sezonlarda gerçek tarihten alınmış gibi anlattılar doğaüstü olaylar falan yoktu. Kahin boş konuşuyordu günümüzdeki falcılar gibiydi yani geleceği gördüğü yoktu. Ama son 2 sezonda tanrılar ilginç olaylar çok önplana çıktı ve ragnar dizinin süper kahramı oldu her sorunu çözen. Floki ragnar ihaneti ve rollo eagmar ihaneti zaten dizinin başlangıcından beri var bitmedi hala aynı konuları kaç sezon verecekler. özellikle son sezon bozdu. Son bölümde kahinin çıldırmaları, lagerthanın sebepsiz yere (söz verdiği için !!! ) hamile olmasına rağmen kocasını öldürmesi vb olaylar artık yeter dedirtti. Bir de son savaşta yenildikten sonra bile ragnarın donanması ve askerleri hala çoktu. Bir taaruz daha yapsalar parisi yine fethederlerdi rahatça.
    Bu tür sorunları basit insanlar önemsemese de benim gibi realist düşünceye sahip olan toplulukta bence beğenmemiştir dizinin gidişatını. Ama çoğunluk basit insanlardan oluşuyor aynı olayları her sezon izlemek isteyen insanlardan ve her gördükleri şaçmalığa sevinen insanlardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neutrally -- 20 Haziran 2016; 3:28:42 >

• Neutrally N kullanıcısına yanıt
    Her sezon ayni seyleri izlemiyoruzki sana oyle geliyor

Bu tarih dizisi, ilk sezon ragnarin asıl hikayesini anlatti, 2.sezon wessex e daldi 3.sezon parise girdi 4.de tekrar parisi denedi ama basarisiz oldu. Bu arada ragnarin oglu bjorn büyüdü, ragnarin diger ogullari buyudu, ordularda artik buyudu. Yani artik ragnardan cok ogullarinin hikayelerini izleyecez

Her bölümde savas sahneleri hic bir dizide goremeyizki, her sezonun son bolumleri savas oluyor buda yetiyor aslinda her dizide boyle sayilir. Yani devamli savas bekleyip niye savasmiyorlar demek cok sacma geliyor banada

• Önce 4×11 i sonbaharda cikacak diye duydum, sonra bi yerde 2017de cikacak diye duydum, gecen gun bi yerlerde de temmuzda cikacak diye okudum.

• quote:

Orijinalden alıntı: SonJnow

Önce 4×11 i sonbaharda cikacak diye duydum, sonra bi yerde 2017de cikacak diye duydum, gecen gun bi yerlerde de temmuzda cikacak diye okudum.

Sonbaharda çıkması daha muhtemel bence ama kesin bir bilgisi olan var mı bu konuda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kriger

quote:

Orijinalden alıntı: SonJnow

Önce 4×11 i sonbaharda cikacak diye duydum, sonra bi yerde 2017de cikacak diye duydum, gecen gun bi yerlerde de temmuzda cikacak diye okudum.

Sonbaharda çıkması daha muhtemel bence ama kesin bir bilgisi olan var mı bu konuda ?

Hocam promoda "this fall" yazıyordu 4x11 için. Bence sonbaharda yani. Promoda yazan zamandan önce geleceğini de sanmam.
  • Dizi setinde yer alan, medya hesaplarından paylaşım yapan birileri var mı acaba?
  • IMDB'de 11.bölümün tarihi 11 Temmuz 2016 olarak gözüküyor.
  • Yeni bölümün Temmuz ayında geleceği doğru mu?

• Assassino! kullanıcısına yanıt
    7 temmuz diyor şimdi de öyleyse çok iyi bayram hediyesi.
  • Game of thrones dışında hiç yabancı dizi izlememiştim evde sıkıntıdan patlarken dedim bari bi diziye başlayayım. Savaş dolu entrika dolu şeyleri izlemeyi seviyorum bu da beni vikingse yöneltti. 2 günde 2 sezon bitirdim 3. sezon 2. bölümdeyim şuan. Ayrıca diziye başlama zamanımda şahane olmuş ben 4. sezona kadar geldiğimde yeni bölüm yayınlanacak.

Edit : Avatarımdan da anlayacağınız üzere bu hatuna hasta oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heyea -- 3 Temmuz 2016; 9:46:43 >
  • Özlüyoruz Lagertha

.

(
    )

• 11.bölüm ertelenmiş sanırım arkadaşlar. IMDB'den kaldırmışlar 7 temmuz gözüken 11.bölümü. Facebook sayfasında da sorulara cevap olarak bu sene sonu demişler. Sonbaharda falan çıkacak büyük bir ihtimal.
  • trailerda bile this fall yazıyordu niye böyle heyecan yaptınız ki zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 8 Temmuz 2016; 11:14:03 >
  • çok özlüyorum bu diziyi, bu sezon birazcık kalite düşse de toparladılar tekrardan.
  • 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.